Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Produkty z biedronki- czy są gorszej jakości?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
302 odpowiedzi w tym temacie

#261 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 18:05

Nie wiem czy oglądacie takie programy na tvn style "Wiem co jem

mamy nawet watek o tym programie ;-)

znajomy mi mowil, ze kilka osób mu mowiło, ze kot nie chciła jesc whiskasa z biedronki a tego ze kslepu normalnego itp jadł , w przypadku kota to trudno o sugestie i dlatego smak inny ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#262 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 18:12

znajomy mi mowil, ze kilka osób mu mowiło,

:lol: :lol: :lol:

A ja znam kota,który je karmę z określonej linii produkcyjnej. I właściciele sprawdzają nawet numer seryjny na opakowaniu,bo innego kot nie tknie. I nie ma znaczenia gdzie żarełko kupione ;-) czy w sklepie osiedlowym czy w markecie :-P no dobra ale koniec kociego offa :lol:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#263 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 18:23

I właściciele sprawdzają nawet numer seryjny na opakowaniu,bo innego kot nie tknie.

no wiec jednak wyczuwa cwaniak, ze jest cos innego ;-)
ja w biedronce nie kupuje jogurtów nturalnych i kefirow bo sa strasznie kwasne <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#264 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 19:27

A ja znam kota,który je karmę z określonej linii produkcyjnej.

A mój pies tak samo wszelkich Pedigree( czy jak to się pisze :-P ) jak i karmy z Biedronki nie ruszy. Za to z Polo Marketu je aż jej się uszy trzęsą. :lol:

A żeby nie robić ofopica, to ja też się wypowiem. :mrgreen:
Kupuję w Biedronce, szczególnie lubię bułeczki maślane- te lekko słodkie z makiem. Kojarzycie? :mrgreen:
Oprócz tego Topy, jogurty, taką tanią czarną herbatę z Biedronki też lubię. :mrgreen:
Jak się jest studentem, to wszystko w Biedronce dobre. :-P

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#265 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1457 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 10:11

wszędzie budują biedronek pełno, a w mojej okolicy (choć i tak dość daleko od mojego domu) była jedna i właśnie ją likwidują. Miałam okazję z biedronki wypić sok multiwitaminę. Nie wiem jaki to był, ale był dobry :-D

#266 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 17:06

Miałam okazję z biedronki wypić sok multiwitaminę.

<umieraam></span> Dla mnie jako dla osoby codziennie robiącej zakupy w biedronce brzmi to jakby jakieś nieprawdopodobne wydarzenie cię spotkało :lol: Nie mogłam się powstrzymać.

Kiedy mam ochotę na mała słodką przekąskę do szkoły kupuje w biedronce ryż dmuchany w białej czekoladzie o smaku trudkawkowym :lol: mniam!

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#267 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 18:52

ryż dmuchany w białej czekoladzie o smaku trudkawkowym :lol: mniam!

pycha <jesc></span>

ja lubię też lasagnę tą surową
kupujemy tam soki
lawendowy papier toaletowy :lol:
i wiele innych rzeczy
no i uwielbiam tam te wszystkie pierdołki - kubki, książki, zabawki, gadżety za śmieszne ceny ;-)

#268 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 19:26

Piłam owocowo-warzywny sok. Smakuje jak mocno doprawiona zimna jarzynówka. Nie polecam :lol:

#269 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1457 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 10:46

Dla mnie jako dla osoby codziennie robiącej zakupy w biedronce brzmi to jakby jakieś nieprawdopodobne wydarzenie cię spotkało :lol:

bo u mnie nigdzie nie ma biedronek, tak jak napisałam wcześniej :lol:
w Kostrzynie nad Odrą zaopatrzyłam się w te soki, bo były dobre. :mrgreen: a trzeba było po nie iść i iść...
jakbym miała gdzieś w pobliżu biedrone to wykupiłabym miesięczny zapas tych soków 8-)

#270 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 08:22

U mnie sa 4 Biedronki, ale do kazdej dojechac musze
kupuje tam poza Bebiko pileuchami dada i chusteczkami Dada ( dla mnie najlepszeeeeeeeeeee )
czasem chemie. Moi rodzice kupuja wiecej ale to glownie jakie sprzekaski, slodkosci.
Miesa wogole tam nie kupuje..
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#271 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 14:29

ostatnio kupilam plyn do plukania , ale to zawsze kupuje najzwyklejszy, ogolnie chemii tam nie lubie, jak jest promocja to jakies cukierki i w zime czasem banany .

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#272 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 15:45

A ja sie coraz bardziej do biedroni przekonuję. Zwłaszcza, że do wyboru mam jeszcze stokrotkę, w której szczególnie wieczorami jakość warzyw czy owoców pozostawia wiele do życzenia. Natomiast ogromnym minusem e biedronce jest brak możliwości płacenia kartą. Niby bankomat obok stoi, ale jednak ja wygodna jestem i nie bardzo lubie nosić przy sobie gotówkę :lol: .

Co do mięs - ostatnio próbowałam pakowanego schabu i o niebo lepszy niż we wspomnianej stokrotce. Lidlowe mięso też niedawno próbowałam i też mi podeszło. Owoce i warzywa też o niebo lepsze niż w stokrotce.

Ale mimo wszystko mam sentyment do Almy i żałuję, że nie mam jej już po drugiej stronie ulicy. Natomiast jak jestem u rodziców, czasem zaglądam i jakieś tam mniejsze zakupy robię ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#273 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 16:20

Lidlowe mięso też niedawno próbowałam i też mi podeszło. Owoce i warzywa też o niebo lepsze niż w stokrotce.

ale i tak najlepsze dla mnie we fracu- choć cenowo drogo :-|

biedronkę mam 10 min od siebie i często chodzę, jest tanio a produkty ok, choć owoce i warzywa kiepskiej jakości, kupuję raczej kawę, herbatę, ogólnie produkty paczkowane. Kupuje też filety z kurczaka- są najlepsze jak dla mnie, bo w innych sklepach, kupuje filet i połowa mi odchodzi, bo się okazuje np. że jest kawałek kostki czy chrząstki którą muszę wykroić <bleee></span>
te z biedronki są ładnie sprawione zawsze.
Kupuję też nabiał, chusteczki higieniczne, zapas do mydła w płynie.. ;-)

#274 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 26 październik 2013 - 15:52

Do Biedronki mam jakieś 5-7 minut więc prawie codziennie tam kupuję.

Najczęściej kupuję: chleb słonecznikowy (wypiekany na miejscu), warzywa, chusteczki higieniczne, podpaski, wkładki higieniczne, zapas mydła w płynie, patyczki higieniczne, bagietki czosnkowe, frytki mrożone, herbatę zieloną, serki Tutti, serki Delikante, Frugo, piwo, soki, drożdże. 


nixqp2.png


#275 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 26 październik 2013 - 20:35


wkładki higieniczne
sa z Chin <umieraam>

 

czasem maja fajne przemyslowe rzeczy to sie skusze ;-)


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#276 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1800 postów

Napisano 27 październik 2013 - 09:17

Ja w biedronce kupuje dużo rzeczy, bo są tanie i nie uważam ,że jakość jest gorsza :)



#277 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 08 kwiecień 2014 - 10:21

Ja lubię pieczywo zarówno z Lidla, jak i Biedronki. Bułki, chlebki, bagietki, jakieś ciastka z czekoladą, wiśnią, truskawką - mniam. Często na uczelnię sobie kupuję. W tych sklepach kupuję też herbatę, bo są pyszne - od owocowych po zielone. Dobre w Lidlu mają też słodycze.


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#278 iwonaryki

iwonaryki

    Prawdziwa miłość , nie zna granic .

  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Lokalizacja..
  • Wzrost:170
  • Włosy:Są jakie są :-p
  • Stan:Żoneczka.
  • Partner:Mój kochany Mąż :*
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 08 kwiecień 2014 - 11:56

Zależy co się kupuje :-) raz jak na zupę kupowałam udka na zupę , to od takich kotletów strasznie śmierdziało .. aż mnie odrzuciło niektóre owoce jak banany , jabłka .. warzywa takie jak pomidory się szybko psują ..  przeważnie kupujemy takie najbardziej potrzebne produkty jak chleb masło itp ... mamy u nas w mieście aż dwie biedronki i tesco , intermarshe jest w czym wybierać ;-) ,  ale praktycznie do biedronek jeździmy :-) na zakupy w pozostałych hipermarketach praktycznie mało co kupujemy .


Synek 13 lat , córeczka 7 lat , córeńka 6 lat .
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc
iv09vcqgirxd72tg.png
28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.

#279 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 09 kwiecień 2014 - 08:05


Kupuje też filety z kurczaka- są najlepsze jak dla mnie, bo w innych sklepach, kupuje filet i połowa mi odchodzi, bo się okazuje np. że jest kawałek kostki czy chrząstki którą muszę wykroić
No akurat filety dla mnie spoko, nie ma aż tylu chrząstek. Kupując w innych sklepach często właśnie tak jak Ty wykrajałam od groma, że tego fileta mało co było :P Ale raz się zraziłam, bo kupiłam w Biedrze właśnie i trafiłam na jakiś zepsuty, tak walił, że myślałam, że zejdę. Ale z kolei następnym razem zaryzykowałam i już było ok. Musiałam trafić na trefny produkt...

 

 

A poza tym to fajnie, że w Biedrze często mają promocje na jakieś miseczki i takie bzdzety, rolet też nakupowałam sporo :P U mnie wiszą od ponad roku rolety za 2 dychy i się jeszcze nie zwaliły mi na łeb :P


Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#280 Histeria:)

Histeria:)
  • Użytkownik
  • 826 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Wzrost:w sam raz:P
  • Włosy:brąz
  • Stan:Jeszcze panna...
  • Partner:K.
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 09 kwiecień 2014 - 08:44

W biedrze zakupy robię prawie codziennie... nie trafiłam jeszcze nigdy na coś popsutego, zawsze sprawdzam termin ważności jak kupuje mięso. Jedyne czego nie kupuję tam to jedzenie dla psa, ale to w żadnym markecie, bo takie karmy to straszny szlam.Mój K. to nawet ostatnio kupił tam opony letnie z dębicy o 1/3 taniej niż chcieli w sklepie motoryzacyjnym.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych