Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak opanować apetyt.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#61 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 16 marzec 2011 - 18:34

mnostwo ludzi po basenie dopiero ma apetyt <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#62 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 16 marzec 2011 - 18:35

hmm... chyba bez silnej woli to się nic nie zdziała.
A.

#63 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 16 marzec 2011 - 20:39

chyba bez silnej woli to się nic nie zdziała

nooo :-(
Mozna tez zmienic nawyki zywieniowe i zywic sie zawsze zdrowo,ale to tez wymaga silnej woli,bo zanim czlowiek sie przyzwyczai,to czym slabszy szybciej padnie <bezradny></span>
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#64 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 17 marzec 2011 - 18:19

Założeniem tego tematu jest przede wszystkim radzenie sobie z apetytem, więc po jakiego grzyba pojawiają się tu posty typu:

Ja miałam tak 4 miesiące że non stop mac , kfc albo pizza. I naprawdę się przejadłam , bo nie mam już na to ochoty.


Nie chodzi o to, żeby pisać, na co się ostatnio miało ochotę, a na co nie, tylko JAK RADZIĆ SOBIE Z APETYTEM.

Podobne posty będa usuwane.


#65 Misiaczek1412

Misiaczek1412
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 19 marzec 2011 - 14:45

nooo :-( Mozna tez zmienic nawyki zywieniowe i zywic sie zawsze zdrowo,ale to tez wymaga silnej woli,bo zanim czlowiek sie przyzwyczai,to czym slabszy szybciej padnie <bezradny></span>


Sama zmiana nawyków nic nie da. Trzeba ustalić stosowną dietę. Ja byłam u dietetyka i powiedział mi, że mam jeść mało ale często. 5 posiłków dziennie max. Do tego brałam chrom. Niby nic takiego ale w jakiś tam sposób pomagał ograniczyć ten apetyt. I pij dużo wody to oszukasz trochę żołądek :)

#66 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 20 marzec 2011 - 13:43

no ja sie zastanawialam , ktory watek z tych od odchudzania jest dobry na ogolna dyskusje , bo w jednym jest o apetycie w innym czy diety sa skuteczne inneo konkretnych dietach i czasem jak cos pisze to sie astanawiam czy to nie OT. wiec [code=auto:0][u]pytam gdzie pisac ogolnie o odchudzaniu ???[

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#67 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 20 marzec 2011 - 14:36

magdaaaaa, w każdym niemal temacie piszemy o odchudzaniu także ogólnie- tak jak chociażby tu :arrow: nasze-postepy-w-odchudzaniu-sie-vt282,790.htm#489505 , bo ciężko by było pochwalić się tylko spadkiem wagi, wysłuchać achów i ochów i koniec- dyskusja się toczy, wymieniamy się radami, nikt nie każe skakać z tematu do tematu, bo to bez sensu ;-) Tu Elodi zwróciła dziewczynom uwagę, bo rozmowa poszła w kierunku, który kompletnie mija się z założeniami tematu ;-)

A przy okazji to by nie zaśmiecać wątków takimi wątpliwościami to następnym razem można napisać PW lub udać się do odpowiedniego działu :arrow: sugestie-i-problemy-vf15.htm ;-)
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#68 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 12 kwiecień 2011 - 09:47

JAK RADZIĆ SOBIE Z APETYTEM.

.


nie myśleć o jedzeniu i zająć się czymś pożytecznym hm np czytać książki, na siłownie chodzić, COŚ robić i jeść regulanie..na pewno apetyt wtedy nie będzie 'chodzić' za nami
Dołączona grafika

#69 Desi00

Desi00
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 30 maj 2011 - 11:59

chyba bez silnej woli to się nic nie zdziała

nooo :-(
Mozna tez zmienic nawyki zywieniowe i zywic sie zawsze zdrowo,ale to tez wymaga silnej woli,bo zanim czlowiek sie przyzwyczai,to czym slabszy szybciej padnie <bezradny></span>


Stu procentowa prawda, kiedy się je regularnie i zdrowo to się organizm przyzwyczaja i paradoksalnie głodny nie jest. Ja od dwóch tygodni jestem na diecie 36s i już apetyt mi się zmniejszył, więc mam nadzieję, że w połowie czerwca nie będę miała problemów. Aha jeszcze jedno, na samym początku w zwalczaniu głodu piłam zieloną herbatkę :] i pomagało.

#70 OlaMania

OlaMania
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 14:34

Najlepiej jest np pójść pobiegać albo dość mocno się zmęczyć, szczególnie jak jest gorąco. Wtedy chce się tylko pić, a o jedzeniu się już nie myśli.

#71 nuska

nuska
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 13 czerwiec 2011 - 19:02

ja zawsze jak chciałam oszukać żołądek i psychikę to żułam gumę. Gębą mieliłam więc tak jakbym coś jadła i pomagało.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#72 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 13 czerwiec 2011 - 19:49

ja zawsze jak chciałam oszukać żołądek i psychikę to żułam gumę. Gębą mieliłam więc tak jakbym coś jadła i pomagało.

tez tak kiedyś robiłam ale w momencie wyrzucenia gumy żołądek aż burczał w głodu
Dołączona grafika

#73 malutka316

malutka316
  • Użytkownik
  • 218 postów

Napisano 14 czerwiec 2011 - 07:16

Słyszałam, żeby oszukać żołądek, wystarczy wypić szklankę wody..
Czy to prawda nie wiem. Nie sprawdzałam.
`Ludzie wybierają to co przyjemniejsze dlatego piją kawę z mlekiem, wódkę z sokiem oraz kochają ciałem a nie duszą!`

#74 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 14 czerwiec 2011 - 07:34

Słyszałam, żeby oszukać żołądek, wystarczy wypić szklankę wody.

Działa tylko przed samym jedzeniem.
Dobrze jest jeszcze popić tą wodą błonnik - pęcznieje w żołądku i nie da się już tyle zjeść :mrgreen:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#75 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 14 czerwiec 2011 - 21:26

Słyszałam, żeby oszukać żołądek, wystarczy wypić szklankę wody.

to jest nie zdrowe bo wtedy nie działają kwasy/soki żołądkowe i przez to słabiej się trawi jedzenie, pić należy 30 min przed i po.
Dołączona grafika

#76 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 24 czerwiec 2011 - 20:57

to jest nie zdrowe bo wtedy nie działają kwasy/soki żołądkowe i

ja slyszalam ze podczas posilku sie nie powiino pic i po posilku bo wlasnie spowalnia sie trawienie :-/
a co do suszonych owoców to widzialam slodzona zurawine czy banany albo kandyzowane owoce, ale rodzynki same w sobie suszone maja mnostwo cukru <bezradny></span> w koncu ten cukier jets tak wazny w fermentacji wina :mrgreen:
dlatego z rodzynkami tez trezba uwazac , bo 200 gr to cale dzienne zapotrezbowanie na weglowodany.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#77 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 25 czerwiec 2011 - 07:56

rodzynki .

rodzynki ogólnie są złe ponieważ mają niski IG
ale wiadomo do musli 2-5 można dodać aby słodkiego smaku nabrał, chociaż sam nie używam dodaję susz. śliwki
Dołączona grafika

#78 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 25 czerwiec 2011 - 15:33

ale wiadomo do musli 2-5 można dodać aby słodkiego smaku nabrał

ja kupuje takie musli bez cukru ,syropów glukozowych i innych przetworzonych produktów , tam sa tylko platki roznych zboz i troche rodzynek, własnie poto aby bylo to slodsze.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#79 stokrotka01

stokrotka01
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 04 lipiec 2011 - 21:16

jodstawiłam przekąski, które są kaloryczne i niezdrowe.
a przeryzam sobie suszone owocki plasterkowane. ostatnio polubiłam takie w małych paczkach crispy jabłkowe i marchewkowe. chrupię, chrupię i powiem Wam, że czuję się z tym lepiej:)

#80 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 05 lipiec 2011 - 12:24

kupuje takie musli bez cukru ,

ja tworzę sama (gdyż jszcze nie natrafiłam na musli całkowicie bez cukru, choć wiadaomo, że w moim musli także jest cukier choćby z owoców) ..a robię różne kominacje płatki owsiane, jęczmienne, kokos, otręby, szuszone owoce, peski i wiele wiele innych i cynamon podstawa
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych