Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Relacje z naszych ślubów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
235 odpowiedzi w tym temacie

#41 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 19:19

fajnie tak popatrzec sobie na Wasze zdjęcia i poprzypominać swoje "historyczne" juz wydarzenie ;-)

seli19 ślicznie :-) tylko pozazdrościć
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#42 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 22:18

bardzo dziękuję dziewczynki za miłe komentarze i za życzenia :)

#43 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 07:00

Weronika czekamy na relacje z Waszego slubu :D

#44 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 12 czerwiec 2011 - 19:16

Wronika ja również czekam z niecierpliwością na relacje w waszego ślubu :)

#45 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4470 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 21:55

to moze teraz ja :-D
zeby niczego nie pominac musze pomyslec... :-P

moj dzien zaczal sie jakos po 7, wpadlam do Was, pozniej kapiel i jakas godzinka siedzenia i patrzenia sie w sciane(lekki stresik chyba mnie dopadal) na 10 fryzjer, na 11 malowanie i do domu na ubieranie, gotowa bylam o jakies 12.30 to zjadlam sobie kanapke, bo zglodnialam :mrgreen: o 13 przyjechal kamerzysta i fotograf, nakrecili jak sie ubieram zeby wmontowac w film, po 13 przyjechal P.ze swiadkiem(moim bratem)i swiadkowa(siostra P), P.wszedl po mnie i zrobil taaakie oczy jak mnie zobaczyl :shock: prawil mi komplementy z 5 minut :mrgreen: pojechalismy na zdjecia do parku, bylo super, zdjecia fotograf obiecywal, ze zrobi niespotykane i takie byly, takze jestem zadowolona, ale zobaczymy dopiero efekty za 2 tygodnie...
po zdjeciach odwiezli mnie do domu, gdzie byla niecala godzinka do przyjazdu gosci na blogoslawienstwo, kiedy przyjechali weszlismy do domu gdzie wszystko sie odbylo, rodzice oczywiscie plakali, wszyscy bez wyjatku, mi zakrecila sie lezka, ale staralam sie nie plakac, w koncu makijaz musial zostac na miejscu :-D
pojechalismy pod kosciol gdzie postalismy jeszcze z 10minut, no i stojac na progu kosciola i czekajac az ksiadz po nas podejdzie poczulam, ze to juz, ze to ten dzien i ten najwiekszy chociaz i tak nieduzy stresik, szlismy przez kosciol, wszyscy sie na nas patrzyli, czulam sie dziwnie, ale fajnie i wyjatkowo, wszystko bylo ok dopoki ksiadz nie wezwal nas na schodek wyzej...zawiazal nam rece kiedy mielismy skladac przysiege i wtedy denerwowalam sie najbardziej, ze sie pomyle, zapomne, zle cos zrobie...P.mowil, ze az bylam blada, ale rezultatem bylo jak pozniej mowili nam ludzie, ze wszystko wyszlo super i ze mialam super glos przez mikrofon, nakladajac obraczke balam sie, ze albo upadnie albo bedzie mi sie reka trzesla, ale na szczescie pieknie wsunelam ja mezowi na paluszek, po wyjsciu z kosciola zyczenia, calusy (o matko jak duzo) i na sale, maz przeniosl mnie przez prog i oczywiscie odspiewali goscie sto lat, obiad i pierwszy taniec, a co sie z tym wiaze sztywnosc moich nog ze starch przed pomylka, ale tez wszystko wyszlo dobrze i obylo sie bez pomylki, pozniej to juz z gorki, ale napisze ze jestesmy bardzo zadowoleni, ludzie chwalili nas i wesele, mowili,ze na takim nigdy nie byli, zespol rozdal z 30wizytowek do siebie, a kucharka numer telefonu, poprawiny tak samo udane jak wesele, jedyny incydent przykry to taki, ze jak juz bylo widno chyba po 4 bylo byla karetna na sali, bo taki moj przybrany wujek zaslabl, mial cos w podobie padaczki, ja chodzilam roztrzesiona, karetka jechala z 15minut nikt nie wiedzial co sie dzieje, wujek choruje troche na serce, raczej malo dba o siebie, okazalo sie ze cudem przezyl 97%zyl zapchanych i jutro przewoza go do warszawy na bajpasy, inaczej niue da rady
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#46 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 22:10

666ilonka777 pięknie opisałaś Wasz Dzień :-)
Czekam z niecierpliwością na Twój temacik w odpowiednim dziale :-) Cieszę się, że wszystko się udało :-D ;*
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#47 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 22:23

666ilonka777, przeczytałam jednym tchem! :mrgreen: tak mnie Twoja opowieść wciągnęła :-D super,że wszystko Wam się udało i goście także byli zadowoleni :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#48 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 22:32

666ilonka777, piekna relacja - super ze wszystko wyszlo tak jak chcieliscie
jak pisalas o tym wkladaniu obraczek to az mnie w brzuchu tak scisnelo :P
bo sama sie boje no i przysiega :shock:

zazdroszcze Wam ze juz jestescie malzenstwem
pieknie juz nie moge doczekac sie zzdjec :mrgreen:

czekamy z niecierpliwoscia :-D

#49 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 22:50

666ilonka777, ja też przeczytałam jednym tchem :mrgreen: naprawdę ogromnie cieszę się, ze wszystko się udało i to widać jak się czyta Twoją relację, bo czułam, ze naprawdę byłaś szczęśliwa :mrgreen: Cudownie, ze TEN dzień był wyjątkowy :*

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#50 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 23:17

666ilonka777, super, że ten dzień wypadł wspaniale :) Super, że goście zadowoleni, bo to chyba główna sprawa o jaką martwi się Para Młoda ;-)

Jeszcze raz duuuużo miłości :D

... i zdrówka dla wujka ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#51 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 23:22

666ilonka777, błyskawicznie ten czas minął:)
Gratuluję że Wy już :-D Milutko się czytało. Zdziwiłam się co tak wcześnie ten fryzjer itd, ale fakt, zdjęcia robiliście przed.

#52 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 23:26

Mirabelka__22, ja sie zastanawiam czy nie jechac do fryzjerki i makijazu juz na 9 :P
a sesji przed slubem nie bedzie :P
po prostu nie chce sie pozniej stresowac bo zawsze moze sie cos przeciagnac i pozniej zabraknie mi czasu : P

Ilonka mysle ze dobrze zaplanowala

chyba ze do Ciebie obie panie Makijazystka i fryzjerka dojada - to inna sprawa ;-)

#53 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 05:28

No ilonka piękny ślub ;-) Ważne, że się wszystko udało i jesteście zadowolenia :-D
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#54 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 06:35

I już po :mrgreen: droga meżatko :mrgreen:
Pieknie napisane, przyponialam sobie swoj slub... ;-)
wszystkiego dobrego i zdrowia dla wujka.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#55 monia66

monia66

szczęśliwa mamusia

• Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 08:05

Ilonko cieszę się, że wszystko się udało :-D
piękny slub i super się czytało relacje z niego
jeszcze raz gratulację ;*

201407101662.png

#56 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 10:01

Ja się nie będę rozpisywać bo jeszcze pominę coś ważnego i co będzie :-P

Było Wspaniale.
Tak jak sobie wymarzyliśmy ...
Wszystko po naszej myśli!
Czuliśmy się jakbyśmy się na nowo zakochali w sobie ...

Przysięga i nałożenie obrączek - chwila nie do opisania
Mnóstwo emocji

Ilonka fajnie że wszystko było jak zaplanowaliście ;-)

#57 katti

katti

kwintesencja

• Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 10:49

666ilonka777, WweronikaA, najważniejsze, że ten dzień był dla was wyjątkowy - żoneczki <jezorek11></span> :-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

#58 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 10:57

Ilonko, WweronikaA, cieszę się, że wszystko udało się tak jak to sobie wymarzyłyście :-) Będziecie miały piękne wspomnienia z tego wyjątkowego dal Was dnia :-D
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#59 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 19:21

Ilonka , Weronika , ale ten czas leci, niedawno wpisywałyście się w tematach sukien itp. a to już po wszystkim :) Super, że wszystko się udało <flow1></span>
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#60 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 23:27

WweronikaA, super :)
najwazniejsze ze jestescie szczesliwi : D

jeszcze raz gratulacje !