Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

TOP model- zostań modelka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
997 odpowiedzi w tym temacie

#961 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 07 październik 2014 - 18:00

Marta odpowiednik Marceli z poprzedniego sezonu- pewna siebie, zbiera pochwały, nielubiana :-P

 

Maga jest irytujący :roll:

 

Mi się podoba Michalina- ładnie wychodzi na zdjęciach, taka sympatyczna, pozytywna.

Mam nadzieję, że szybko nie odpadnie.


Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#962 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 07 październik 2014 - 18:24

A mnie naprawdę bardzo, ale to bardzo, bardzo, bardzo mocno denerwuje Mateusz Maga. Mówi się, że on jest po prostu kobiecy i to mnie denerwuje. Tak się postrzega kobiety? Niezaradne, płaczliwe, samolubne? Ja jestem tolerancyjna, niech sobie będzie mężczyzną, kobietą, gejem, lesbijką, czy kimkolwiek chce, ale niech przy tym da się lubić. Na mnie działa jak płachta na byka taka niezaradność. 

I nie podoba mi się. Ani jako facet, ani jako model. Już prędzej jako kobieta? Nawet na tym ostatnim zdjęciu, które wszyscy podziwiali, ja widzę wychudzoną, brzydką beksalalę.  <bezradny>


-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#963 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 07 październik 2014 - 18:50

@Aspirynkaaa dla mnie z kobiety to on ma glos i wlosy. a drazni mnie w nim to jak mówi, ze wie lepiej jak na fotach wychodzi i poucza profesjonalistów.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#964 inspire__

inspire__
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 07 październik 2014 - 19:06

Maga! jak słyszę to nazwisko albo widze "gościa" w tv to wybucham śmiechem, zawsze :) może jest to wredne, chamskie itd ale ja po prostu nie wytrzymuje.. a jak otworzy buzię to już sikam ze śmiechu :P Zastanawiałam się ost dlaczego on mówi o sobie w rodzaju żeńskim hmmm <hmm> No nic różni ludzie chodzą po świecie nie każdego trzeba rozumieć

 

Moi faworyci to Misza i Adaś :)



#965 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 07 październik 2014 - 21:13


dlaczego on mówi o sobie w rodzaju żeńskim

Też właśnie to zauważyłam <hmm>

Jest dziwny, ok. I irytuje mnie też strasznie. Ale nie rozumiem takich docinek i jechania po kimś w taki prymitywny sposób.


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#966 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 08 październik 2014 - 08:45


Już prędzej jako kobieta?
ja bym takie urody jako kobieta nie chciala. Przeciez on ma nawet jablko adama .

\

 

irytuje mnie w nim moze troche glos, niezaradnosc.Taka ciapa. No faceta bym takiego nie chciala.

Ale to wszystko nie jest powodem aby go tak traktowac jak go traktuje reszta

ale tak to juz jest ze zawsze sobie trzeba znalesc kozla ofiarnego. Wystarczy byc troche innym 

 


może jest to wredne, chamskie itd ale ja po prostu nie wytrzymuje.. a jak otworzy buzię to już sikam ze śmiechu
no mnie sie nie podoba. 

Ale nie musi.

Wszyscy musismy byc tacy sami ? 

 

 

Nie zauwazylam aby mowil w rodzaju zenskim hym musze przyuwazyc

 

Ale moze on chce byc kobieta??? tylko boi sie o tym mowic?? 

kurcze nie znam sie. Nie wiem czy uroda androgeniczna = rowniez myslenie jak kobieta, zachowywanie sie jak kobieta ( w jego przypadku) 


Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#967 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 14 październik 2014 - 10:53

ta blondi mnie wczoraj rozwaliła jak mówila o innej dziewczynie ze powinna byc juz w modowej trumnie , ze jest juz tak stara :roll: wczoraj myslałam, ze poleci inny chlopak , nie góral i nie długowłosy tylko ten czwarty.

 

fota górala była the best , myslałam ze ktos z nich auto wygra.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#968 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 15 październik 2014 - 11:06

A mnie naprawdę bardzo, ale to bardzo, bardzo, bardzo mocno denerwuje Mateusz Maga. Mówi się, że on jest po prostu kobiecy i to mnie denerwuje. Tak się postrzega kobiety? Niezaradne, płaczliwe, samolubne? Ja jestem tolerancyjna, niech sobie będzie mężczyzną, kobietą, gejem, lesbijką, czy kimkolwiek chce, ale niech przy tym da się lubić. Na mnie działa jak płachta na byka taka niezaradność.
I nie podoba mi się. Ani jako facet, ani jako model. Już prędzej jako kobieta? Nawet na tym ostatnim zdjęciu, które wszyscy podziwiali, ja widzę wychudzoną, brzydką beksalalę.

Też nie przepadam za Magą i jego urodą. Najbardziej wkurza mnie, że martwi się głównie o swoją du.pę. Ale nie podobało mi się jak reszta osób na niego najeżdżała i próbowała go ośmieszyć. Dla mnie to prostackie.

A i denerwuje mnie, gdy na sesjach ubiegają Magę jak kobietę.......



A w ogóle to Ewelina (ta co miała ostatnią sesję z Góralem) jest sąsiadką mojego połówka. :D

Użytkownik Findmysky. edytował ten post 15 październik 2014 - 11:08

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#969 katarzyna00

katarzyna00
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 15 październik 2014 - 16:20

Maga jest tragiczny, typowy gender :D Mój chłopak nie może go słuchać... A mi się najbardziej podoba Ola, ma ciekawą urodę :) chociaż jak dla mnie to Ewelina powinna zgarnąć fiata :)



#970 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 31 październik 2014 - 12:27

Szkoda mi Mateusza

Goral  przystojny ale to facet ktorego " zgwalcic i zapomniec" sluchac go nie lubie

Marty nie znosze choc jest dobra. Ola tez

Kibicuje Osi - ladna, silna, nie daje sie i nie jest wredna.


Użytkownik Sajuri edytował ten post 31 październik 2014 - 12:27

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#971 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 31 październik 2014 - 22:30

nie rozwlala ta blondyna jest zarozumiala i zbyt pewna siebie :P

zaczął mnie draznic ten chlopak co ostatnio chwalili jego fote , te jego teksty kim to on nie jest / :roll:


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#972 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 01 listopad 2014 - 07:36

@magdaaaaa mnie tez ta Marta wkurza, strasznie zarozumiala jest.
A ten chlopak jesli mowisz o tym co ja mysle to on mnie drazni od samego poczatku....

Osi tam jest chyba najlepsza, aczkolwiek nie wiem czy szanse ma...

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#973 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 01 listopad 2014 - 12:45

Oj Marta to i mi działa na nerwy. 


Osi tam jest chyba najlepsza, aczkolwiek nie wiem czy szanse ma...

Wydaje mi się, że szans ona nie ma chociaż ją lubię.

Za to ja kibicuje Oli. 



#974 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 22:12

baryza jest strasznie zazdrosny :roll:


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#975 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 22:20


baryza jest strasznie zazdrosny

obaj są i zazdrośni i nie potrafią przyznać się do porażki

 

 

Marta mnie znowu zachwyciła, kibicuję jej od początku i moim zdaniem dobrze, że jest taka pewna siebie. Nie to co nijakie Michalina i Ewelina, które zresztą moim zdaniem powinny odpaść.

Kibicuję też Oli i Osi, bo wychodzi im wszystko coraz lepiej. No i charakter Osi jest świetny :mrgreen:


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#976 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 00:52


dobrze, że jest taka pewna siebie. Nie to co nijakie Michalina i Ewelina, które zresztą moim zdaniem powinny odpaść.

Dokładnie! Obie denerwują mnie tą swoją nijakością, użalaniem się nad sobą i wiecznym płaczem. Marta od początku podchodzi naprawdę profesjonalnie do każdego zadania, nie narzeka, nie marudzi, zawsze wygląda dobrze. A że jest pewna siebie - to tylko działa na jej korzyść i wkurza mnie i nie rozumiem, dlaczego przez wiele osób ta cecha jest postrzegana jako wada.

 

Uwielbiam też Osi. "Na żywo" czy bez makijażu nie zachwyca, ale na sesjach zawsze wygląda przepięknie. No i jest bardzo, bardzo sympatyczna :)

 

Góral mnie irytuje, straszny z niego cwaniak, ale patrzy się na niego całkiem miło :mrgreen: Ma chłopak coś w oczach :mrgreen:



#977 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 08:58


A że jest pewna siebie - to tylko działa na jej korzyść i wkurza mnie i nie rozumiem, dlaczego przez wiele osób ta cecha jest postrzegana jako wada.
 

bo ona jest pewna siebie i zarozumiała :-P 

Jak miała sesje z Magą to oczywiście zjechała go, a przecież byli oceciani indywidualnie. 

Wydaje mi się, że brak symatii nie bierze się z nikąd ;-)

 

No i to zadanie nad jeziorem w poprzednim odcinku- uczestnicy powiedzieli wszystko odnoście jej porażki :-P ta chęć bycia najlepszą odbiera jej radość z wykonywania zadań ;-) .... Sorki ale sama jej wredna mina już mnie powala :lol:

 

 

 

Śmieszy mnie ten wątek rywalizacji męskiej :lol: na każdym kroku będą z tego robić aferę :lol:

Osi jest piękną kobietą, jest fotogeniczna, pozytywna, fajnie się ją ogląda <ookk>


Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#978 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 09:24


i zarozumiała

O to chodzi. Można być pewnym siebie, ale jak ktoś już przesadza to podchodzi pod zarozumialstwo.

Jeśli chodzi o jej wygląd to wcale nie jest jakąś pięknością żeby tak wysoko brodę nosić. Nie lubię takich ludzi.

 

Mi się bardzo podobała Ewelina. Na zdjęciach wychodziła bardzo ładnie. Traciła trochę jak się odzywała tym piskliwym głosikiem ;-)

 

Teraz kibicuję Osi. Ola jest spoko, ale też mi trochę na modelkę nie pasuje ;-)


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#979 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 10:20


karatetyka, dnia 04 List 2014 - 00:52, napisał:


A że jest pewna siebie - to tylko działa na jej korzyść i wkurza mnie i nie rozumiem, dlaczego przez wiele osób ta cecha jest postrzegana jako wada.


bo ona jest pewna siebie i zarozumiała :-P

ale z tym charakterem idealnie pasuje na modelkę, wie czego chce i dąży do celu.. nawet po trupach :-P

góral wyszedł słabo, naprawdę w porównaniu do baryzy ma słabsze ciało, choć twarz przystojniejsza :-)

najlepsze było to jak przyszedł tyszka i mówi że góral się zajada ciastkami <umieraam>



#980 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 10:32


jest pewna siebie i zarozumiała

I takiej koleżanki nie chciałabym mieć, bo wydaje mi się, że do tego jest jeszcze wredna. Ale jeśli chodzi o pracę, o rozwój, modeling, to pewność siebie, nawet postrzegana czasem jako zbyt wielka, jest w cenie. I myślę, że sto razy lepiej poradzi sobie później przekonana o swojej wartości Marta, niż na przykład wiecznie zapłakana, wycofana Michalina.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych