Ruszajmy się
#101
Napisano 30 grudnia 2012 - 15:38
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#102
Napisano 30 grudnia 2012 - 16:24
Zacznę od postanowienia,że codziennie, ale jakby co to 3 razy w tygodniu pełny program stawiam jako minimum. Będę odnotowywać w kiedy ćwiczyłam.ile razy w tygodniu zamierzacie ćwiczyć?
Nie wiem jedynie jak z płytami zrobię. Może na zmianę
Fajnie, że tyle nas
#103
Napisano 30 grudnia 2012 - 16:38
Janina, moim zdaniem nie. Tyle żeby stanąć w rozkroku lub położyć się.
Tyle miejsca to mam.
Tylko płyty nie mam. Ten Shape z płytą już wyszedł?
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#104
Napisano 30 grudnia 2012 - 17:16
mi wystarczy skalpelNie wiem jedynie jak z płytami zrobię.
ja chciałabym codziennie ale na przemian z orbitrekiem czyli w 1 dzień Chodakowska, w drugi orbi- ale jak będzie to się okaże
#105
Napisano 30 grudnia 2012 - 17:18
która to jest ? Bo ja mam chyba pierwsze 3 "tylko"mi wystarczy skalpel
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#106
Napisano 30 grudnia 2012 - 17:42
pierwsza jaka wyszłaktóra to jest ? Bo ja mam chyba pierwsze 3 "tylko"mi wystarczy skalpel
#107
Napisano 30 grudnia 2012 - 17:43
Nie wiem kto to ta Chodakowska
Chyba musze luknac do neta...
Powodzenia w odchudzaniu. Duzo samozaparcia zycze i silnej woli. :->
#108
Napisano 30 grudnia 2012 - 17:50
A co do ćwiczeń to ja myślę intensywnie, nie chcę się przyłączać i później nic z tego nie wyjdzie. A od kiedy miałybyśmy zacząć? Od 1.01 czy 2.01?
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#110
Napisano 30 grudnia 2012 - 18:13
Ja sie tylko zastanawiam czy bede miec dosc siły
A ta Chodakowska gdzie dostane ?
dobre podejscieA co do ćwiczeń to ja myślę intensywnie, nie chcę się przyłączać i później nic z tego nie wyjdzie. A od kiedy miałybyśmy zacząć? Od 1.01 czy 2.01?
bo czesto sobie obiecujemy od dzis dieta i nic z tego nie wychodzi
ja chyba zaczne po 2.
#111
Napisano 30 grudnia 2012 - 18:20
ja z racji, e nie baluję, to mogę od 1 o ile wtedy wrócę do siebiedlatego ja zaczynam od 2
dają. Znajdź sobie na facebooku stronkę Ewy Chodakowskiej i obczaj galerię "Metamorfozy". Jak już podniesiesz szczękę z podłogi z wrażenia, co laski poosiągały, to Ci się zacznie chciećte cwieczenia naprawde daja efekty ??
Płyty można znaleźć w necie, myślę bez większego problemu
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#112
Napisano 30 grudnia 2012 - 18:25
właśnie nie dawno skończyłam oglądać - co by się utwierdzić mocniej w postanowieniuobczaj galerię "Metamorfozy"
#113
Napisano 30 grudnia 2012 - 20:31
Janina, i te cwieczenia naprawde daja efekty ??
Za siebie mówić nie mogę bo nie ćwiczyłam, ale te metamorfozy są naprawdę imponujące.
[ Dodano: 2013-01-01, 11:34 ]
Przemyślane i postanowione, po obejrzeniu tych ćwiczeń myślę, że czasowo powinnam dać radę. Przyłączam się więc na 3 dni w tygodniu: poniedziałek, środa i piątek. A zaczynam od jutra.
Z tego co widzę nasza lista obecności przedstawia się następująco:
Tilia, Olenka, LadyNefretete, mloda, Sajuri, Janina
Ktoś jeszcze ma ochotę ćwiczyć z Tilką?
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#114
Napisano 01 stycznia 2013 - 22:07
Co prawda zawsze chciałam przytyć i udało mi się, ważę tyle ile chciałam, ale po tych świętach autentycznie +6 kg
#115
Napisano 01 stycznia 2013 - 22:12
#116
Napisano 01 stycznia 2013 - 22:19
krowka17, kupić już nie kupisz. Można jedynie kombinować z netu lub na YT szukać.
#117
Napisano 01 stycznia 2013 - 22:29
Jedziemy od jutra
no musze meterek znaleźć
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#118
Napisano 01 stycznia 2013 - 22:35
na dvd mam tylko trójkę, resztę na kompie i niewygodnie mi się z tym ćwiczyło, więc ruszę z tym co mam a jak nie dam rady to będę kombinować inaczej :->
zmierzę się może jutro, ćwiczenia na pewno zacznę od środy.
Jakie jest minimum? 3 razy w tygodniu? bo nie wiem czy dobrze pamiętam :->
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#119
Napisano 01 stycznia 2013 - 22:37
#120
Napisano 01 stycznia 2013 - 22:47
Ja chyba też zacznę tylko gdzie ja mogę kupić teraz jej płytę z ćwiczeniami ?
Na YT znalazłam w całości Skalpel i Killera, póki co możesz ćwiczyć z neta jak masz odpowiednią szybkość.
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Gdzie wybieracie się z dziećmi na wakacje |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Jak się bezboleśnie wyprowadzić z domu |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych













