Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ruszajmy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
505 odpowiedzi w tym temacie

#101 Janina

Janina

    franca

  • Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 15:38

A do tych ćwiczeń z Chodakowską trzeba dużo miejsca obok siebie?

Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

 


#102 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 16:24

Janina, moim zdaniem nie. Tyle żeby stanąć w rozkroku lub położyć się.

ile razy w tygodniu zamierzacie ćwiczyć?

Zacznę od postanowienia,że codziennie, ale jakby co to 3 razy w tygodniu pełny program stawiam jako minimum. Będę odnotowywać w kiedy ćwiczyłam.
Nie wiem jedynie jak z płytami zrobię. Może na zmianę <hmm></span>

Fajnie, że tyle nas :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#103 Janina

Janina

    franca

  • Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 16:38

Janina, moim zdaniem nie. Tyle żeby stanąć w rozkroku lub położyć się.


Tyle miejsca to mam. :lol:
Tylko płyty nie mam. Ten Shape z płytą już wyszedł?

Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

 


#104 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 17:16

Nie wiem jedynie jak z płytami zrobię.

mi wystarczy skalpel :lol:
ja chciałabym codziennie ale na przemian z orbitrekiem czyli w 1 dzień Chodakowska, w drugi orbi- ale jak będzie to się okaże :-P

#105 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 17:18

mi wystarczy skalpel

która to jest ? Bo ja mam chyba pierwsze 3 "tylko" :lol:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#106 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 17:42

mi wystarczy skalpel

która to jest ? Bo ja mam chyba pierwsze 3 "tylko" :lol:

pierwsza jaka wyszła ;-)

#107 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 17:43

to i ja sie dopisuje bo jakies pare kg trzeba zrzucic :-/ schudłam po porodzie duzo a jak przestałam karmic to ...eh


Nie wiem kto to ta Chodakowska :oops: choc jej nazwisko nie raz tu na forum sie pojawiało
Chyba musze luknac do neta...

Powodzenia w odchudzaniu. Duzo samozaparcia zycze i silnej woli. :->
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#108 Janina

Janina

    franca

  • Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 17:50

Sajuri ja nie wiedziałam, że na Chodakowską taki bum ostatnio. :) Jak przeglądałam portal odchudzeniowy w poszukiwaniu jakiejś diety to tam co druga osoba ćwiczy z Ewą. :)

A co do ćwiczeń to ja myślę intensywnie, nie chcę się przyłączać i później nic z tego nie wyjdzie. A od kiedy miałybyśmy zacząć? Od 1.01 czy 2.01?

Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

 


#109 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 17:57

Od 1.01 czy 2.01?

Podejrzewam, że 1 mogę nie mieć siły, poza tym nie wiem o której wrócę, dlatego ja zaczynam od 2 :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#110 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 18:13

Janina, i te cwieczenia naprawde daja efekty ??
Ja sie tylko zastanawiam czy bede miec dosc siły :lol: nie przespane noce plus w dzien mala daje popalic :-P ale dam rade , musze . Tylko ja sobie pomyślałam tak ze trzeba zmienic tez podejscie. Czyli nie myśle ze bedzie dieta, ze schudnac ...ale ze to dla własnego zdrowia, ot, zmiana trybu odzywiania. :lol:

A ta Chodakowska gdzie dostane ?

A co do ćwiczeń to ja myślę intensywnie, nie chcę się przyłączać i później nic z tego nie wyjdzie. A od kiedy miałybyśmy zacząć? Od 1.01 czy 2.01?

dobre podejscie ;)
bo czesto sobie obiecujemy od dzis dieta i nic z tego nie wychodzi

ja chyba zaczne po 2. ;)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#111 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 18:20

dlatego ja zaczynam od 2

ja z racji, e nie baluję, to mogę od 1 o ile wtedy wrócę do siebie :lol:

te cwieczenia naprawde daja efekty ??

dają. Znajdź sobie na facebooku stronkę Ewy Chodakowskiej i obczaj galerię "Metamorfozy". Jak już podniesiesz szczękę z podłogi z wrażenia, co laski poosiągały, to Ci się zacznie chcieć :lol:

Płyty można znaleźć w necie, myślę bez większego problemu ;-) A na yt jest kilka krótkich filmików z ćwiczeniami ;-)
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#112 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 18:25

ja zaczynam od 2ego :-D

obczaj galerię "Metamorfozy"

właśnie nie dawno skończyłam oglądać - co by się utwierdzić mocniej w postanowieniu :mrgreen:

#113 Janina

Janina

    franca

  • Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 20:31

Janina, i te cwieczenia naprawde daja efekty ??


Za siebie mówić nie mogę bo nie ćwiczyłam, ale te metamorfozy są naprawdę imponujące.

[ Dodano: 2013-01-01, 11:34 ]
Przemyślane i postanowione, po obejrzeniu tych ćwiczeń myślę, że czasowo powinnam dać radę. Przyłączam się więc na 3 dni w tygodniu: poniedziałek, środa i piątek. A zaczynam od jutra. :)

Z tego co widzę nasza lista obecności przedstawia się następująco:
Tilia, Olenka, LadyNefretete, mloda, Sajuri, Janina :mrgreen:

Ktoś jeszcze ma ochotę ćwiczyć z Tilką?

Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

 


#114 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 01 stycznia 2013 - 22:07

Ja też się przyłączę, ponieważ przy moim ukochanym nie da się nie jeść, a co za tym idzie - waga w górę :-/ Nie zaszkodzi jak więcej się poruszam prócz biegania, bo to u mnie stanowi rutynę biegać rano i wieczorem.
Co prawda zawsze chciałam przytyć i udało mi się, ważę tyle ile chciałam, ale po tych świętach autentycznie +6 kg :-( I na pewno wyjdzie Nam to na zdrowie, nie wspominając o lepszym samopoczuciu :lol:

#115 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 01 stycznia 2013 - 22:12

Ja chyba też zacznę tylko gdzie ja mogę kupić teraz jej płytę z ćwiczeniami ?

#116 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 01 stycznia 2013 - 22:19

Pamiętajcie, żeby przed startem z Chodakowską się pomierzyć :)

krowka17, kupić już nie kupisz. Można jedynie kombinować z netu lub na YT szukać.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#117 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 01 stycznia 2013 - 22:29

Melduję, że jestem już na swoich śmieciach, uzbrojona w karimatę i 3 płyty ;-)
Jedziemy od jutra :mrgreen: :mrgreen:

no musze meterek znaleźć <hmm></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#118 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 01 stycznia 2013 - 22:35

a co mi tam - ja też dołączam :mrgreen:

na dvd mam tylko trójkę, resztę na kompie i niewygodnie mi się z tym ćwiczyło, więc ruszę z tym co mam a jak nie dam rady to będę kombinować inaczej :->

zmierzę się może jutro, ćwiczenia na pewno zacznę od środy.

Jakie jest minimum? 3 razy w tygodniu? bo nie wiem czy dobrze pamiętam :->
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#119 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 01 stycznia 2013 - 22:37

kurde... ja nawet nie wiem jakie jej ćwiczenia dają efekty i jakie mam ćwiczyć... jutro napiszę do koleżanki żeby mi pożyczyła płytę.

#120 Janina

Janina

    franca

  • Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 01 stycznia 2013 - 22:47

Ja chyba też zacznę tylko gdzie ja mogę kupić teraz jej płytę z ćwiczeniami ?


Na YT znalazłam w całości Skalpel i Killera, póki co możesz ćwiczyć z neta jak masz odpowiednią szybkość. :)

Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

 






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych