Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ruszajmy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
505 odpowiedzi w tym temacie

#461 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 17:43

jego chyba sie nie da pozbyc

Da się :P Wraca cholerstwo co prawda, kiedy najmniej się tego spodziewamy i kiedy za bardzo się rozluźnimy, ale da się ;-) Ćwiczenia, balsam ujędrniający i w miarę zdrowe jedzenie pomagają ("w miarę", bo czasem słodycze też trzeba jeść :P). U mnie nie znikł zupełnie, ale naprawdę jest prawie niewidoczny. Tylko, że kiedy jesienią miałam chyba 1,5 miesięczną przerwę w ćwiczeniach, wrócił oczywiście :roll:

#462 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 17:45

karatetyka, a jaki balsam ?? ja narazie poza cwieczeniami , no i staram sie jesc odp . to jeszcze stosuje masaz.



A robila ktoras cwiczenia na piersi plecy ??
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#463 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 17:49

Sajuri, używałam takiego żółtego ujędrniającego z Garniera, a potem rozgrzewającego z Eveline. Skóra faktycznie zrobiła się bardziej napięta, ale nie wiem, ile w tym było zasługi balsamów. Pewnie niedużo, a podstawa to jednak ćwiczenia.

jeszcze stosuje masaz.

Nigdy mi się nie chciało i zawsze porzucałam to po max 3 dniach :P

#464 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 05 lipca 2013 - 12:36

Da się Wraca cholerstwo co prawda, kiedy najmniej się tego spodziewamy i kiedy za bardzo się rozluźnimy, ale da się Ćwiczenia, balsam ujędrniający i w miarę zdrowe jedzenie pomagają ("w miarę", bo czasem słodycze też trzeba jeść ).

Da się. :-) W moim przypadku ćwiczenia i balsam pomogły. Z tym, że ja nie miałam nigdy takiego widocznego od razu, za to przy ściśnięciu skóry był. Teraz praktycznie wcale, albo minimalnie mimo że uda nadal są dość masywne. :->

Ostatnio ćwiczę Mel tak:
5 min rozgrzewka
15 minut cardio
10 minut nogi
15 minut cardio
10 minut pośladki
15 minut cardio

rozgrzewającego z Eveline

Fajny. <ookk></span>
Obecnie mam Soraya 30+ i też bardzo sobie chwalę. :-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#465 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 05 lipca 2013 - 12:59

Ja Mel B na ramiona robiłam kilka razy tylko i z butelkami półlitrowymi ;)

Ostatnio często się rozcicągam. Wpisuję w YT 'rozciąganie do szpagatu"' i małpuję tych na filmikach <lol></span>

#466 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 19 sierpnia 2013 - 11:52

A czy któraś robiła coś z ZuzkaLight? Kolega mi podesłał do niej namiary, ale wydaje się bardzo wymagająca. Niby filmiki 8 minutowe, ale po obejrzeniu nie wiem czy bym dała radę 4.

Każdy z nas urodził się ateistą


#467 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 19 sierpnia 2013 - 22:49

A czy któraś robiła coś z ZuzkaLight?

Szczerze mówiąc ja pierwsze słyszę. To jest Polka?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#468 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 20 sierpnia 2013 - 08:14

Nie to Czeszka. Wygląda trochę jak kulturystka, filmiki ma zazwyczaj po 8 minut, ale ona sama po nich wygląda jak ledwo żywa. Trochę o niej poczytałam, jedni chwalą jedni nie - czyli jak zawsze.

Każdy z nas urodził się ateistą


#469 biedronkaO

biedronkaO
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 października 2013 - 11:42

Witajcie, zastanawiam się nad jakąś aktywnością ruchową, najlepiej w zaciszu swojego mieszkania. Czy któraś z Was może polecić jakieś ćwiczenia, które pomogą mi schudnąć? Wiele dobrego słyszałam o ćwiczeniach na slank i na You Tubie. Któraś z Was ćwiczyła z tymi portalami?

#470 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 października 2013 - 12:19

biedronkaO, proponuję przejrzeć ten temat i dział "Odchudzanie i dieta".
Dziewczyny często polecały jakieś ćwiczenia, które są dostępne na youtubie i można je spokojnie wykonywać w domu ;-)

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#471 alicjakacik

alicjakacik
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 04 października 2013 - 13:44

A co sądzicie o areobicznej 6 weidera? Czy któraś z was zrobiła ją do końca ?

#472 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 04 października 2013 - 15:59

Ja kiedyś ją robiłam. Potem przeszłam na moim zdaniem lepsze ćwiczenia. Działa zarówno przy płaskim jak i z większą ilością tłuszczu brzuchu. Przy płaskim ładnie rzeźbi, przy drugim wzmacnia bo robi się twardszy ale efektu wizualnego za wielkiego nie ma. Przy połączeniu ich z inną formą aktywności będzie.

Każdy z nas urodził się ateistą


#473 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 05 października 2013 - 00:07

alicjakacik, temat o 6 Weidera mamy tutaj:
:arrow: aerobiczna-6-weidera-vt677.htm
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#474 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 09 października 2013 - 09:08

A ciężaróweczki nasze? macie jakieś sposoby na ruch w ciąży? Może jakieś ćwiczenia? Bo ja się czuje strasznie ociężała, a nie wiem co mi jeszcze wolno robić, albo co w ogóle dam radę.

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#475 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 09 października 2013 - 09:27

halynka, podobno wskazany jest basen, joga. Ja praktykowałam tylko spacery, spacery i jeszcze raz spacery ;-)

#476 iwonaryki

iwonaryki

    Prawdziwa miłość , nie zna granic .

  • Użytkownik
  • 1 560 postów
  • Lokalizacja..
  • Wzrost:170
  • Włosy:Są jakie są :-p
  • Stan:Żoneczka.
  • Partner:Mój kochany Mąż :*
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 09 października 2013 - 10:56

halynka, Ja to głównie spacerowałam w moich trzech ciążach ;-) .

halynka, podobno wskazany jest basen, joga.


Popieram ;-) .
Synek 13 lat , córeczka 7 lat , córeńka 6 lat .
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc
iv09vcqgirxd72tg.png
28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.

#477 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 09 października 2013 - 11:14

Ostatnio widziałam ćwiczenia na piłce dla kobiet w ciąży w jakiejś telewizji śniadaniowej. Takie łatwiejsze można robić samodzielnie, ale do niektórych potrzebny jest ktoś do asekuracji. Ale podobno dobrze na kręgosłup robią.

Każdy z nas urodził się ateistą


#478 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 12 października 2013 - 18:31

halynka, joga ale z tym to ostroznie, trzeba wiedziec co i jak robic...
tai chi
basen
spacerki
pilates
rower -ale tylko ten stacjonarny tez mysle ze mozna.




jaa zamierzam wrocic do cwiczen tylko tak sobie mysle ze moze robic bede tylko np. dzis brzuch i ramiona. Jutro nogi i cos do tego
Nie wiem czy tak mozna ?
czy cos to da? poza tym ze ten ruch bedzie ;)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#479 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 13 października 2013 - 15:26

Ja mam plan na Chodakowską... zbieram się zbieram znowu i ciężko mi ruszyć cztery litery :lol:
Ale mam ambitny plan od jutra.
Najpierw te 30minutówki z jej książki, a potem może będę jeszcze do tego dokładała Skalpel.
Fakt faktem do wiosny chciałabym się pozbyć moich fałdek na brzuchu :roll: :roll:

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#480 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 20 stycznia 2014 - 19:27

Ja zaczelam dzis narazie tylko 20minut . A od srody ( jutro nie dam rady ) juz normalnie godzinka ok.

Cwicze z Mel i Fitappy. 

jedne cwiczenia tj ramiona i uda robie z Fit  a brzuch posladki itp z Mel 


Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych