Da sięjego chyba sie nie da pozbyc
Ruszajmy się
#461
Napisano 04 lipca 2013 - 17:43
#462
Napisano 04 lipca 2013 - 17:45
A robila ktoras cwiczenia na piersi plecy ??
#463
Napisano 04 lipca 2013 - 17:49
Nigdy mi się nie chciało i zawsze porzucałam to po max 3 dniachjeszcze stosuje masaz.
#464
Napisano 05 lipca 2013 - 12:36
Da się.Da się Wraca cholerstwo co prawda, kiedy najmniej się tego spodziewamy i kiedy za bardzo się rozluźnimy, ale da się Ćwiczenia, balsam ujędrniający i w miarę zdrowe jedzenie pomagają ("w miarę", bo czasem słodycze też trzeba jeść ).
Ostatnio ćwiczę Mel tak:
5 min rozgrzewka
15 minut cardio
10 minut nogi
15 minut cardio
10 minut pośladki
15 minut cardio
Fajny.rozgrzewającego z Eveline
Obecnie mam Soraya 30+ i też bardzo sobie chwalę.
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#465
Napisano 05 lipca 2013 - 12:59
Ostatnio często się rozcicągam. Wpisuję w YT 'rozciąganie do szpagatu"' i małpuję tych na filmikach
#466
Napisano 19 sierpnia 2013 - 11:52
Każdy z nas urodził się ateistą
#468
Napisano 20 sierpnia 2013 - 08:14
Każdy z nas urodził się ateistą
#469
Napisano 04 października 2013 - 11:42
#470
Napisano 04 października 2013 - 12:19
Dziewczyny często polecały jakieś ćwiczenia, które są dostępne na youtubie i można je spokojnie wykonywać w domu
#471
Napisano 04 października 2013 - 13:44
#472
Napisano 04 października 2013 - 15:59
Każdy z nas urodził się ateistą
#473
#475
Napisano 09 października 2013 - 09:27
#476
Napisano 09 października 2013 - 10:56
halynka, podobno wskazany jest basen, joga.
Popieram
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
#477
Napisano 09 października 2013 - 11:14
Każdy z nas urodził się ateistą
#478
Napisano 12 października 2013 - 18:31
tai chi
basen
spacerki
pilates
rower -ale tylko ten stacjonarny tez mysle ze mozna.
jaa zamierzam wrocic do cwiczen tylko tak sobie mysle ze moze robic bede tylko np. dzis brzuch i ramiona. Jutro nogi i cos do tego
Nie wiem czy tak mozna ?
czy cos to da? poza tym ze ten ruch bedzie
#479
Napisano 13 października 2013 - 15:26
Ale mam ambitny plan od jutra.
Najpierw te 30minutówki z jej książki, a potem może będę jeszcze do tego dokładała Skalpel.
Fakt faktem do wiosny chciałabym się pozbyć moich fałdek na brzuchu
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#480
Napisano 20 stycznia 2014 - 19:27
Ja zaczelam dzis narazie tylko 20minut . A od srody ( jutro nie dam rady ) juz normalnie godzinka ok.
Cwicze z Mel i Fitappy.
jedne cwiczenia tj ramiona i uda robie z Fit a brzuch posladki itp z Mel
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Gdzie wybieracie się z dziećmi na wakacje |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Jak się bezboleśnie wyprowadzić z domu |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















