Mysle ze koncowe wyniki co i jak napisze gdzies na zime.
Jak zejde do wagi o ktorej mysle dam znac
Walcze tez z celluitem zobaczymy czy skutecznie
Napisano 03 lipca 2013 - 18:47
Napisano 03 lipca 2013 - 21:26
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 03 lipca 2013 - 21:27
Napisano 03 lipca 2013 - 21:55
czyli npa ramiona brzuch i nogicodzienny program trzech różnych ćwiczeń
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 03 lipca 2013 - 21:58
Właśnie Olenka, napisz coś więcej o tym, albo wklej ten grafik czy cośczyli npa ramiona brzuch i nogi
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 03 lipca 2013 - 22:28
te na tyłek są zarąbisteu mel tylko sie cwiczenia na ramiona i na tylek podobaja
Napisano 04 lipca 2013 - 07:01
Napisano 04 lipca 2013 - 07:27
Wlasciwie ile powinno sie cwiczyc ? gdzies czytalam ze tylko 3 razy w tyg. i conajmniej 30 minut
Każdy z nas urodził się ateistą
Napisano 04 lipca 2013 - 08:53
staram sie codziennie , poza niedzielaJa ćwiczę 6 dni w tygodniu
Napisano 04 lipca 2013 - 09:39
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 04 lipca 2013 - 16:09
o tak te z butelka miedzy nogami albo na boki sa fajne , te co sie zgina noge w klęku podpartym robilam raz i biodro mnie bolało wiec odpuscilam. robilma te cwiczenia 2 razy ale jednak to nie dla mnie .te na brzuch też lubię, ale tylko niektóre
szczególnie przekładanie butelki z wodą między nogami
![]()
:
ja odpalalam , ale albo mnie nudza albo sa za glosne : robie je wieczorem jak wszysycy spiatCardio, ABS i tych na nogi jeszcze nie odpalałam
ja mam gryfy do hantli po 2 kg kazdy.[A te cwiczenia na ramiona..robicie z obciazeniem ? ja mam w kazdej rece butelke wody , 1litrowa
mnie nigdy pachwiny nie bolały ale czesto mnie rwa i pieka lydki.Te na pośladki dla mnie są dziwne Te nogi trzeba wygiąć do boku i mnie tak boli pachwina
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 04 lipca 2013 - 16:53
a mnie tu skurcz łapie yyyy sama nie wiem gdzie dokładnieTe na pośladki dla mnie są dziwne
Te nogi trzeba wygiąć do boku i mnie tak boli pachwina
a mam gryfy do hantli po 2 kg kazdy.
Napisano 04 lipca 2013 - 17:02
Ja Ci dam OlankaOlanka a napisane na stronce jest, że to spali tłuszczyk? Czy bardziej wyrzeźbi?
Jeeeny. Jak ona mnie drażni.jak Chinka
Napisano 04 lipca 2013 - 17:08
bo mi za bardzo biustem rzuca
ale ja dwa razy pauzuje i robie kilka wdechow bo rece opadajao losie ja robię na razie bez niczego
robi tam tlo ale marnemloda napisał/a:
jak Chinka
Jeeeny. Jak ona mnie drażni
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 04 lipca 2013 - 17:11
no muszę sobie zakupić 2 litrowe wody i zostawić butelki żeby było czym dźwigać- ech nad ramionkami by się przydało popracowaćI ćwiczenia też już robiłam z butelkami
![]()
Wcale nie tak ciężko
Napisano 04 lipca 2013 - 17:15
Ee. To ja mniej hardcorowozakupić 2 litrowe wody
Mi jej ćwiczenia na ramiona strasznie dużo dałyech nad ramionkami by się przydało popracować
![]()
Napisano 04 lipca 2013 - 17:17
Ale tłuszcz i tak spala się dopiero po 15 minutach intensywnego wysiłku, więc na cuda raczej bym nie liczyław tych na brzuch chyba pierwsze 4 minuty jest na spalanie
Ja 1,5 litrówki, ale nie do końca napełnione wodą. Boli jak nie wiem, coPółlitrówki brałam w łapki
Napisano 04 lipca 2013 - 17:36
fiu fiuja mam gryfy do hantli po 2 kg kazdy.
mnie teza mnie tu skurcz łapie
bo ile mozna robic to samopierwsze ćwiczenia nudne
ja mam sportowy...tez rzuca troszke. Musialybysmy miec mieseczke A co by wstrzasow nie byloale nie mam dobrego biustonosza do tego, bo mi za bardzo biustem rzuca
ja tez.ale ja dwa razy pauzuje i robie kilka wdechow bo rece opadaja
powiem Ci ze ja najpierw cwiczyłam z ,5 litrowymi ale malo co czułamno muszę sobie zakupić 2 litrowe wody
cudow nie mawięc na cuda raczej bym nie liczyła
Napisano 04 lipca 2013 - 17:42
a w to ze celluit znika to juz jakos nie uwierze
jego chyba sie nie da pozbyc ....
Każdy z nas urodził się ateistą
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Gdzie wybieracie się z dziećmi na wakacje |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Jak się bezboleśnie wyprowadzić z domu |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych