O nie widziałam tematu.
Ja teraz , znaczy całą ciąże , można powiedzieć ćwiczę. Ale są to żadne ćwiczenia jakieś profesjonalne.
Dużą TAŃCZĘ, na wczesnych etapach był to szybszy taniec, a teraz raczej stawiam na ruszanie bioderkami i rączkami.
I chodzenie na stołek i schodzenie z niego.
Jest to bardziej w formie zabawy z T. Ale jak ok 1 godz. dziennie tak pochasamy, to fajnie.



















