Zrobiłam cw. na posladk
w tej kolejnosci podobaja mi sie najbardzij.ramiona i rozgrzewke
Napisano 17 maja 2013 - 18:18
Zrobiłam cw. na posladk
w tej kolejnosci podobaja mi sie najbardzij.ramiona i rozgrzewke
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 17 maja 2013 - 18:32
Napisano 17 maja 2013 - 18:46
dla mnie najprzyjemniejsze, bo na ramionach sie utrzymuje albo na lezącoMagda zdecydowanie zaczynac od posladkow Dla mnie te cw. sa najtrudniejsze wiec wole na poczatku
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 23 maja 2013 - 10:44
Napisano 23 maja 2013 - 11:35
Napisano 04 czerwca 2013 - 11:26
Napisano 04 czerwca 2013 - 14:29
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 04 czerwca 2013 - 16:48
Napisano 04 czerwca 2013 - 18:17
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 04 czerwca 2013 - 18:32
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 04 czerwca 2013 - 18:34
ja nie. Czyli robie jedna po drugim najpierw rozgrzewka pozniej na posladki, pozniej nogi, i ramionaA między tymi ćwiczeniami robicie jakieś przerwy?
Napisano 04 czerwca 2013 - 18:36
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 04 czerwca 2013 - 19:03
Napisano 04 czerwca 2013 - 19:49
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 04 czerwca 2013 - 20:19
Każdy z nas urodził się ateistą
Napisano 04 czerwca 2013 - 22:06
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 04 czerwca 2013 - 22:44
Napisano 05 czerwca 2013 - 06:07
taaaaa przy tych pierwszych ćwiczeniach poczułam mięśnie o których nie miałam pojęciamnie sie najlepiej te na tylek u mel b podobaja
to fakt, ja po tym tygodniu mogę powiedzieć że talia mi się wysmukliła, nogi też nie są już takie sflaczałeJeśli o efekty chodzi, to ja już po tygodniu ćwiczeń 5 razy w tygodniu zauważyłam efekty.
Napisano 05 czerwca 2013 - 06:23
ale te na pośladki są dziwne ... Trzeba tak nogi wysoko trzymać i prostować, aż mnie boli biodromnie sie najlepiej te na tylek u mel b podobaja
Ooo, nieźleA ćwiczę jakieś 60 minut czasem 80 minut
Wagowe czy mięśniowe?Jeśli o efekty chodzi, to ja już po tygodniu ćwiczeń 5 razy w tygodniu zauważyłam efekty.
Tak jak z Chodakowską, miesiąc i po sprawiep.s. ciekawe ile potrwa u nas mel-b mania?
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 05 czerwca 2013 - 07:38
ale wagowo póki co się nie zmienia, ale nie trzymam diety tylko jem wszystko
Każdy z nas urodził się ateistą
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Gdzie wybieracie się z dziećmi na wakacje |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Jak się bezboleśnie wyprowadzić z domu |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych