Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ruszajmy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
505 odpowiedzi w tym temacie

#401 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 17 maja 2013 - 18:18

Zrobiłam cw. na posladk

ramiona i rozgrzewke

w tej kolejnosci podobaja mi sie najbardzij.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#402 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 17 maja 2013 - 18:32

No i teraz nie wiem jak sobie laczyc te cwieczenia... bo chcialabym tez dodac abs i cardio...
Czy robic np. w jeden dzien cw. ( te 10 minutowe) na brzuch, nogi, ramiona, posladki i rozgrzewke a w drugi np. cardio i abs ? ( tylko nie wiem czy dam rade bo abs to z tego co widze wycisk )


Magda zdecydowanie zaczynac od posladkow ;) Dla mnie te cw. sa najtrudniejsze wiec wole na poczatku;) a ramiona na koniec.;)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#403 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 17 maja 2013 - 18:46

Magda zdecydowanie zaczynac od posladkow Dla mnie te cw. sa najtrudniejsze wiec wole na poczatku

dla mnie najprzyjemniejsze, bo na ramionach sie utrzymuje albo na leząco ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#404 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 23 maja 2013 - 10:44

Jeśli się już którejś nudzi zwykłe ćwiczenie proponuję to:

:arrow: http://www.nestle-fi... ... am/?page=2

taniec na płaski brzuch ;-)

#405 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 23 maja 2013 - 11:35

Przejrzałam filmiki z Mel B, są już na moim pendrive- nie no laska wymiata :-)
faktycznie bardziej pozytywna i prawdziwa niż Chodakowska :-) podoba mi się to że widać jak się laska poci- ale daje z siebie wszystko :-)
od jutra startuje z Mel B :mrgreen:

#406 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 11:26

Jestem zachwycona Mel B :mrgreen: Kobitka jest świetna, zabawna, energiczna, sto razy lepsza od Chodakowskiej, która irytuje strasznie. Mam nadzieję, że jej treningi nie znudzą mi się tak szybko, jak treningi Ewy i że z nią będę ćwiczyć regularnie. Za mną dopiero jeden, wykonany dziś między 2 a 3 w nocy :lol: i po którym już powoli zaczynam odczuwać zakwasy.
Na razie jestem bardzo pozytywnie nastawiona :mrgreen:

#407 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 14:29

mloda ja 2 tygodnie po 20- 30 min z nia cwiczylam , tylko w roznych konfiguracjach i nie nudzilo sie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#408 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 16:48

magdaaaaa, a jak tam jakieś efekty są? :>

#409 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 18:17

z czasem przestalam miec zakwasy i na ramionach wyraznie twardsze miesnie , ale diety przy tym nie stosowalam, wiec na utrate kg nie wiem czy dziala dobrze ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#410 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 18:32

Właśnie zrobiłam 10 minut z Mel B na brzuch i 10 min na nogi :-P
Zmachałam się nie powiem :mrgreen:

Ale z nią się rzeczywiście lepiej ćwiczy niż z Chodakowską, ta nie jest taka flegmatyczna i motywuje :-D
A między tymi ćwiczeniami robicie jakieś przerwy? Bo ja musiałam 10 minut odsapnąć po brzuchu żeby zacząć nogi.

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#411 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 18:34

A między tymi ćwiczeniami robicie jakieś przerwy?

ja nie. Czyli robie jedna po drugim najpierw rozgrzewka pozniej na posladki, pozniej nogi, i ramiona ;) Jeszcze do tego chce dodac brzuch. Po cwiczeniach jestem umrdowana ale niesamowicie ...szczesliwa :-P
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#412 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 18:36

Sajuri, a efekty jakieś zauważasz? ;-)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#413 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 19:03

inqaa, ja dopiero dzis cwiczyłam 3 raz. Mialam przerwe bo remont .
Mysle ze po miesiacu mozna zauwazyc efekty jesli sie cwiczy to minium 3 razy w tyg
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#414 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 19:49

inqaa ja robie kilka minut przerwy miedzy poszczegolnymi filmikami, ale pewnie z czasem jak sie zlapie forme to tego nie ma.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#415 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 20:19

Ja jak robię Mel to nie robię przerw. Ale ustawiam sobie tak: nogi, ramiona, pośladki, brzuch.

Chociaż zamiast tych 4 filmików po 10 minut wolę takie dwa jako trening całego ciała. Bo jest większe urozmaicenie.

Każdy z nas urodził się ateistą


#416 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 22:06

Sajuri jak nie robisz tej jej rozgrzewki to najlepiej rozgrzac samemu miesnie i oczywiscie na koncu rozciaganie.

mnie sie najlepiej te na tylek u mel b podobaja ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#417 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 czerwca 2013 - 22:44

Ja nie robię przerw między ćwiczeniami. A ćwiczę jakieś 60 minut czasem 80 minut :)

Jeśli o efekty chodzi, to ja już po tygodniu ćwiczeń 5 razy w tygodniu zauważyłam efekty. Potem już było tylko lepiej :mrgreen: :mrgreen: <silka></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#418 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 05 czerwca 2013 - 06:07

mnie sie najlepiej te na tylek u mel b podobaja ;-)

taaaaa przy tych pierwszych ćwiczeniach poczułam mięśnie o których nie miałam pojęcia <lol></span>

Jeśli o efekty chodzi, to ja już po tygodniu ćwiczeń 5 razy w tygodniu zauważyłam efekty.

to fakt, ja po tym tygodniu mogę powiedzieć że talia mi się wysmukliła, nogi też nie są już takie sflaczałe :lol:
ale wagowo póki co się nie zmienia, ale nie trzymam diety tylko jem wszystko

p.s. ciekawe ile potrwa u nas mel-b mania? :lol:

#419 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 05 czerwca 2013 - 06:23

mnie sie najlepiej te na tylek u mel b podobaja ;-)

ale te na pośladki są dziwne ... Trzeba tak nogi wysoko trzymać i prostować, aż mnie boli biodro :lol:

A ćwiczę jakieś 60 minut czasem 80 minut :)

Ooo, nieźle :mrgreen:

Jeśli o efekty chodzi, to ja już po tygodniu ćwiczeń 5 razy w tygodniu zauważyłam efekty.

Wagowe czy mięśniowe?

p.s. ciekawe ile potrwa u nas mel-b mania? :lol:

Tak jak z Chodakowską, miesiąc i po sprawie <lol></span>

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#420 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 05 czerwca 2013 - 07:38

ale wagowo póki co się nie zmienia, ale nie trzymam diety tylko jem wszystko


I może się nie zmienić, ba nawet może przybyć. Jeśli się regularnie ćwiczy to budują się mięśni i cm mogą spadać, ale waga stoi z miejscu.

Ja tak mam, spadł mi rozmiarowo numer, ale wagowo kilogram. W cm za to jest różnica. Więc lepiej nie zwracać uwagi na wagę, bo czasem przez to spada motywacja. Warto się mierzyć i co jest fajne raz w miesiącu (tego samego dnia) robić sobie zdjęcie z bieliźnie. Wtedy widać efekty.

Każdy z nas urodził się ateistą






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych