Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ruszajmy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
505 odpowiedzi w tym temacie

#381 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 08 maja 2013 - 17:33

że pompka męska była dla mnie wyczynem

ja nadal nie zrobie :-) a jak robisz , jak rece ustawiasz i uginasz , bo ja juz kilka roznych wersji słyszałam <hmm></span>

Ja tez, tyle ze cwicze te od chodakowaskiej

ja robilam mel b , na zmiane z taka laska blondynka na YT, 10 min dziennie i bylam w szoku tak szybkich efektów. zawsze chciałam miec choc lekko wyczuwalny biceps i jest ;-) teraz bym chciała utwardzic miesien na ramieniu , nie wiem jak sie nazywa, nad bicepsem jest.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#382 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 16 maja 2013 - 13:26

Dziewczyny, która ćwiczy z Mel B?
Widzicie efekty? Piszcie, piszcie, bom ciekawa. <lol></span>
Ja ostatnio trochę zaczęłam mieszać Chodakowską z Mel B i chyba całkiem się przerzucę. :-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#383 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 16 maja 2013 - 13:40

Dziewczyny, która ćwiczy z Mel B?

ja tylko tą serie 10 minut na pośladki:D
jak dla mnie jest świetna :) faktycznie pośladki później "palą"


a co do samej mel b to o wiele lepiej motywuje niż ewka :)

#384 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 16 maja 2013 - 13:53

Ja z nią robię nogi i ramiona. Ale tylko wtedy kiedy nie idę na siłownię. Efekty widzę głównie po rękach, bo lekko zaczyna być widać mięśnie, ale też ćwiczę na siłowni. Nogi mam po prostu mocniejsze przy bieganiu. Ale myślę, że chudną jednak bardziej od biegania niż od niej.

Też ona mnie motywuje, jest zabawna i taka normalna. Nie mogę Chodakowskiej znieść i już dawno ją rzuciłam, a z Mel mi jakoś lepiej.

Każdy z nas urodził się ateistą


#385 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 16 maja 2013 - 15:43

Dziękuję za odpowiedzi. ;-)
Ja chciałam robić rozgrzewkę, cardio, uda i pośladki. Zobaczymy, na razie mam dużą chęć.

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#386 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 16 maja 2013 - 17:50

zaczęłam mieszać Chodakowską z Mel B i chyba całkiem się przerzucę.

ciekawsza jest Mel B ?
przyznam ze nawet jej nie widziałam wiec musze nadrobic

Ja cwicze znowu z chodakowska. Do tego silownia raz w tyg, od taty wziełam rower i 3 razy w tyg. sobie bede jezdzic. No i wiadomo ze spacery sa z mala 2 rayz dziennie .
I wszystko jest super tylko przyznam ze Ewa mnie nudzi. Cwicze bo musze a nie ze chce. Lepiej sie po nich czuje . I chyba to mnie bardziej motywuje do cwiczen niz pare kg.

Przede wszystkim chce wyszczuplic uda. Troszke brzuch.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#387 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 maja 2013 - 18:04

ciekawsza jest Mel B ?

ma fajne po 10 minut programy na konkretne czesci i jest taka wesola zabawna, nie taka posagowa jak chodakowska.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#388 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 16 maja 2013 - 18:58

ciekawsza jest Mel B ?

Inna. ;-)
Mi się bardziej spodobały ćwiczenia, chociaż przyznam, że różnicy w "zmęczeniu" znaczniej nie odczuwam. :-> I taka energiczna, wesoła. ;-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#389 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 17 maja 2013 - 08:04

Ja ćwiczę z nią już chyba miesiąc :P
Jak dla mnie lepsza niż Chodakowska, z którą już ćwiczyłam prawie jak "za karę" :P

Ćwiczę trening całego ciała 20 minut, ramiona, pośladki, brzuch i nogi ;-)
I największe efekty widzę na pośladkach, ramionach i plecach ;-) Brzuch troszke też :)

taka energiczna, wesoła. ;-)

To mi się u niej podoba :)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#390 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 17 maja 2013 - 08:06

I największe efekty widzę na pośladkach, ramionach i plecach Brzuch troszke też

O nogach nic nie wspomniałaś,a mnie to najbardziej interesuje. :-P
Na nogach nic a nic? :->

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#391 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 17 maja 2013 - 08:35

Ćwiczę trening całego ciała 20 minut, ramiona, pośladki, brzuch i nogi ;-)

czyli jest jeden trening 20 minutowy na te wszystkie partie ciała tak? I trzeba to robić raz dziennie z tego co zrozumiałam? ;-)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#392 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 17 maja 2013 - 08:46

Na nogach nic a nic? :->

Po Chodakowskiej strasznie mi rosły mięsnie ud. Średnio mi sie to podobało. Po tyc ćwiczeniach z Mel B już tak nie mam ;-)

czyli jest jeden trening 20 minutowy na te wszystkie partie ciała tak

Nie nie. Trening całego ciała cardio 20 minut + po 10 minut brzuch, 10 min ramiona, 10 minut pośladki, 10 minut nogi ;-)

I trzeba to robić raz dziennie z tego co zrozumiałam? ;-)

Ja ćwicze raz dziennie to wszystko. Czasem z nudów w ciągu dnia poćwiczę jeszcze 10 minut brzuch :P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#393 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 17 maja 2013 - 08:52

Trening całego ciała cardio 20 minut + po 10 minut brzuch, 10 min ramiona, 10 minut pośladki, 10 minut nogi ;-)

ojj no to długo, czasem po prostu się nie ma czasu, żeby godzinę dziennie ćwiczyć :-(
A efekty bardziej widzisz wagowo czy mięśniowo, że tak się wyrażę? :lol:

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#394 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 17 maja 2013 - 08:56

A efekty bardziej widzisz wagowo czy mięśniowo, że tak się wyrażę?

I wagowo i mięśniowo. Jeśli o wagę chodzi to ... przytyłam 2 kg :mrgreen: :mrgreen:

czasem po prostu się nie ma czasu, żeby godzinę dziennie ćwiczyć :-(

Oj tam, oj tam ;-) Przeważnie znajdzie się ta godzinka na ćwiczenia. Albo ewentualnie można skrócić i poćwiczyć mniej :) np. bez tych 20 minut cardio :)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#395 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 17 maja 2013 - 09:27

Po Chodakowskiej strasznie mi rosły mięsnie ud. Średnio mi sie to podobało. Po tyc ćwiczeniach z Mel B już tak nie mam

Hmmm <hmm></span> ja już więcej mięśni na nogach nie chcę w żadnym wypadku, więc może to będzie to... :mrgreen:

Jeśli o wagę chodzi to ... przytyłam 2 kg

Dlatego lepsze są centymetry niż waga. Bo mięśnie też ważą. :-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#396 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 17 maja 2013 - 09:34

Dlatego lepsze są centymetry niż waga. Bo mięśnie też ważą. :-)


Oj tak, ja ostatnio zmieściłam się w spodnie w które się ledwo zapinałam, a wagowo stoję. Ale ja już dawno rzuciłam wagę.

A jeśli nudzi Was Chodakowska to poszukajcie Jillian Michaels. Dla mnie jest lepsza. Chociaż ja mogę w domu ćwiczyć tylko jak deszcz jest :)

Każdy z nas urodził się ateistą


#397 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 17 maja 2013 - 10:28

A ktoś widział nową płytę Chodakowskiej?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#398 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 17 maja 2013 - 13:21

czasem po prostu się nie ma czasu, żeby godzinę dziennie ćwiczyć

znajdzie sie ;) i mowi Ci to zabiegana mama. Jak ktos pracuje tez znajdzie czas. Tylko nie zawsze sie chce i nie zawsze sa sily.


ja już więcej mięśni na nogach nie chcę w żadnym wypadku,

ja tez.... uda to czesc ciala ktorej nie lubie, mimo ze kobiece sa.


Ja sobie przegrałam Mel i dzis zaczynam ;-) na ramiona nogi rozgrzewka i na brzuch
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#399 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 17 maja 2013 - 13:31

A jeśli nudzi Was Chodakowska to poszukajcie Jillian Michaels.

W sumie to z nieba mi spadłaś z tą Jillian ;) Czas coś zrobić ze sobą, bo cierpię na dysfunkcję analną - nie chce mi się ruszyć dupy <lol></span>

Od dziś ruszamy z mamą :D

#400 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 17 maja 2013 - 18:02

ja zaliczyłam wlasnie Mel B i musze powiedziec ze fajniej z nia niz Ewa.
Masa energi, spociłam sie czego przy Ewce nie bylo. Cwiczenia bardziej energetyczne.
Zrobiłam cw. na posladki nogi ramiona i rozgrzewke.
Brzuch pocwiczyłam z chodakowska . Chyba sobie jeszcze cardio przegram.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych