Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ruszajmy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
505 odpowiedzi w tym temacie

#341 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 25 lutego 2013 - 20:46

trzeba wyszukać coś nowego

Ja dziś zrobiłam pierwszy raz nowa płytę, czyli trening z gwiazdami, który jest połączeniem treningu siłowego i aerobowego. Nowy trening, więcej chęci i znów motywacja wróciła.

Od kilku dni miałam ciężko z zmotywowaniem się do treningu, ale po rozmowie z kumpelą, która dała mi ostrego kompa w tyłek znów jestem w akcji!

Natmiast te przejscia ...robimy np. pajacyki i zaraz przechodzimy do cwieczen na podłodze i znowu pajacyki...dla mnie to duze tempo

Tak jest w killerze, czyli w 2 płycie. W turbo jest 9 rund po 2 ćwiczenia powtarzane po 4 razy.

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#342 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 26 lutego 2013 - 09:05

Ja dziś zrobiłam pierwszy raz nowa płytę, czyli trening z gwiazdami,

robiłaś wszystkie 3 treningi? :> bo ja widziałam ten z Sadowską :shock:


#343 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 26 lutego 2013 - 11:38

mloda, tak zrobiłam wszystkie 3 treningi. Ten z Sadowską daję najbardziej w kość, aż musiałam dwie przerwy zrobić. A dziś obudziłam się z zakwasami ud i brzucha :mrgreen: :mrgreen:

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#344 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 marca 2013 - 22:01

U mnie pierwszy raz od 2 miesiecy przestoj. Nie cwiczyłam az 6 dni. Pierwsze 3 dni bo byłam w szpitalu , weekend po sobie odpusciłam a dzis jakos brakowało mi checi;/
Jutro juz musze. 2 dni przerwy ok, ale az tyle to masakra. Ciezko sie zmotywowac, ale jak zaczne to juz pojdzie ;)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#345 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 04 marca 2013 - 22:09

No niestety im dłużej tym potem trudniej wrócić, ale czasem przerwa dobrze robi. Ja musiałam dzisiaj wywalić z siebie emocje i przebiegłam w godzinę 14 kilometrów, a normalnie 9-10. Potem jeszcze poszłam na pakiernię i mam nadzieję, że jutro się ruszę bo chyba przesadziłam.

Każdy z nas urodził się ateistą


#346 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 14 marca 2013 - 13:15

Widzialyscie? Ewka kazala usunac skalpela, killera i turbo z yt ;> W sumie ich juz nie ma :lol:
Ej i co ja teraz bede cwiczyc :-P
A tak serio, to od dluzszego czasu cwicze jej treningi 6min :-)

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#347 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 14 marca 2013 - 13:19

Ej i co ja teraz bede cwiczyc

Ona ma swoje filmiki na YT, więc je sobie rób jak coś ;-)

Jak ostatnio robiłam właśnie te filmiki to miałam straszne zakwasy.
Każe robić chyba 5 filmików chyba każdy po 6 minut ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#348 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 14 marca 2013 - 13:24

Olenka, pisalam wlasnie wyzej, ze od jakiegos czasu je robie juz ;-)
Wybieram sobie jakie chce i cwicze ;-)

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#349 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 14 marca 2013 - 14:22

ale czasem przerwa dobrze robi.

no nie wiem..u mnie napewno nie. Wrocilam do slodkosci, gorzej sie czuje, ciezko zaczac....moze taki plus ze mam wieksza ochote na cwieczenia bo bylam juz nimi znudzona

Ej i co ja teraz bede cwiczyc

ja sobie to przezucilam na komp

nikus,
i jak z cwieczeniami? efekty sa ? a jak u reszty? kurde u mnie szlo tak super, taka byłam z siebie dumna, i masz. No ale nie ma co plakac...tylko sie ogarnac
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#350 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 14 marca 2013 - 14:26

u mnie napewno nie.

U mnie tez nie :roll: Brak mi potem motywacji znowu zaczac <bezradny></span>

ja sobie to przezucilam na komp

Ja glupia nie :roll: Moze poprosze kiedys milo o przeslanie <zawstydzony></span>

efekty sa

Sa, sa :mrgreen: I to mnie cieszy najbardziej :-D Jakby nie to, to bym juz dawno tym wszystkim rzuciala :lol:

No ale nie ma co plakac...tylko sie ogarnac

Dasz rade i znowu bedziesz szalec :mrgreen:

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#351 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 14 marca 2013 - 15:23

Moze poprosze kiedys milo o przeslanie

ok :)

Jakby nie to, to bym juz dawno tym wszystkim rzuciala

ja tez, tylko wkurza mnie moj brak samodyscypliny, ze sobie odpusciłam :-x

Dasz rade i znowu bedziesz szalec

MUSZE. i nie od jutra, tylko od dzis
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#352 Lilka25

Lilka25
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 15 marca 2013 - 16:27

Dla mnie ćwiczenia są najtrudniejsze. Dieta to jeszcze przejdzie, ale ruch to masakra. Staram się robić brzuszki i skakać na skakance. Mam plan by od wiosny zacząć biegać. chcę to zrobić bo chcę wreszcie schudnąć. Dietę już trzymam dłuższy czas. Kupiłam też tabletki , znajoma mi poleciła. Podobno razem z ćwiczeniami odchudzają. Ale te ćwiczenia... Mam nadzieję, że się zawezmę i nie poddam. Kto ma jeszcze takie problemy z ćwiczeniami jak ja?

#353 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 15 marca 2013 - 21:09

nikus, 9 godz. temu Ewka napisała, że skalpel i reszta ćwiczeń jest znowu dostępna na YT ;-)
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#354 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 15 marca 2013 - 21:33

Kupiłam też tabletki

Ja bym sie w takie cos nie bawila :roll:

Madź, dzieki za inf- widzialam, ale poki co nie umiem znalezc :lol: Ale i tak robie narazie cos innego, w sensie jej inne cwiczenia ;-)

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#355 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 19 marca 2013 - 13:32

ale poki co nie umiem znalezc

Od dwóch dni Skalpel juz na YT jakby co ;-)
Chodakowska powiedziała, że na razie nie zamierza ich usuwać z internetu :)


A ja już jakos od ponad 2 tygodni ćwiczę 4 razy w tygodniu i już widzę zmiany :D A to Jeszcze bardziej mobilizuje do ćwiczeń :D
Mam nadzieję, że w majówkę będzie można wskoczyć w jakiś bikini, a nie w zimowe kurtki :lol: :lol: :lol:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#356 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 19 marca 2013 - 18:49

Ja az sobie sprobuje te cwiczenia z gwiazdami. Co wedlug Was lepsze ? to czy skalpel ?

[ Dodano: 2013-03-23, 12:35 ]
Lilka25, nie trzeba brac tab aby sie spocic przy cwieczeniach :-P
ja jakos srednio im ufam . Juz predzej jakas herbatka.
A ktoras probowałam tego co reklamuje Chodakowska ???
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#357 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 01 kwietnia 2013 - 22:06

nie trzeba brac tab aby sie spocic przy cwieczeniach

dl samego pocenia sie to jest to zbedne , ale sa te rozne terma line , karnityny , które podobno sprawiaja, ze jest wieksze spalanie .

Jal tam dziewczynki byly cwiczonka w swieta czy 2 dni laby ???

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#358 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 02 kwietnia 2013 - 12:37

czy 2 dni laby

Skad wiedzialas :lol: ?
A tak serio to mialam az 4 dni laby :oops: Ale co tam., cwicze codziennie, wiec te 4dni byly na odpoczynek :-P Ale zauwazylam, ze wciagnelam sie tak, ze moj organizm po prostu potrzebuje takiego ruchu ;-)

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#359 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 02 kwietnia 2013 - 14:45

Jal tam dziewczynki byly cwiczonka w swieta czy 2 dni laby ???


ja to laba :P nie licząc niedzielnej potańcówki to nic się nie ruszałam :P Dzisiaj chciałam zacząć znowu ale jestem taka słaba że nie dam rady :(
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#360 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 02 kwietnia 2013 - 17:11

U mnie laba trwa już nieco dłużej. Czas wziąć się za siebie. Za oknem już trochę cieplej więc mam zamiar powrócić do 'kijkowania' plus reaktywować codzienne ćwiczenia z Ewką (mnie się jeszcze nie znudziły)

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych