Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ruszajmy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
505 odpowiedzi w tym temacie

#441 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 03 lipca 2013 - 18:47

Ja sobie dzis zaliczylam znowu Mel B. Tylko 40 minut i juz zaczyna mi byc malo . Mialam ochote na wiecej,ale juz czasu nie bylo
Mysle ze koncowe wyniki co i jak napisze gdzies na zime. ;) Narazie widac efekty ale powoli.
Jak zejde do wagi o ktorej mysle dam znac :-P
Walcze tez z celluitem zobaczymy czy skutecznie
:roll:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#442 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 03 lipca 2013 - 21:26

mnie u mel tylko sie cwiczenia na ramiona i na tylek podobaja. reszta mnie nuzy , albo obciazam jakies stawy , czy miesnie wiec mi nie podchodza.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#443 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 lipca 2013 - 21:27

Ja ostatnio narzekam na deficyt czasu. Dlatego z godziny ćwiczeń z Mel B. zrobiło się 40 minut przez 2 tygodnie.
Na FB dziewczyna zrobiła codzienny program trzech różnych ćwiczeń, po których ponoć widać lepsze efekty :P (2 tygodnie z Mel B)
A że ostatnio czasu mniej to postanowiłam spróbować :) Dziś zrobiłam drugi dzień i mam nadzieję, że nie odpuszczę po drodze :)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#444 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 03 lipca 2013 - 21:55

codzienny program trzech różnych ćwiczeń

czyli npa ramiona brzuch i nogi ???

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#445 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 03 lipca 2013 - 21:58

czyli npa ramiona brzuch i nogi ???

Właśnie Olenka, napisz coś więcej o tym, albo wklej ten grafik czy coś ;-)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#446 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 lipca 2013 - 22:21

czyli npa ramiona brzuch i nogi ???

Tak, tak :)

Ogolnie na FB jest od 1-14 lipca ;-) Ja jestem jeden dzień do tyłu :) jutro bede robiła trzeci dzień :)

Wklejam grafik :)

Załączone miniatury

  • 1011822_378146758952613_1089369717_n.png

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#447 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 03 lipca 2013 - 22:28

u mel tylko sie cwiczenia na ramiona i na tylek podobaja

te na tyłek są zarąbiste :mrgreen: na ramiona dla mnie za ciężkie jeszcze, ale kiedyś w końcu zrobię całe 10 minut :lol: coś słabe ręce mam :->
te na brzuch też lubię, ale tylko niektóre :P szczególnie przekładanie butelki z wodą między nogami :-P :-P

Cardio, ABS i tych na nogi jeszcze nie odpalałam :oops:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#448 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 07:01

Ja lubie ramiona. Brzuch tez, poza drugim cwiczeniem ktore zastepuje cw. z Chodakowskiej .
Posladki sa ok, choc daja wycisk, te pierwsze szczegolnie
Nogi- nie znosze tych pierwszych - jakby przysiady z podnoszeniem nogi i wykopem bo mnie nudza. No ale robie :P
Jeszcze chce dolaczyc cardio
Wlasciwie ile powinno sie cwiczyc ? gdzies czytalam ze tylko 3 razy w tyg. i conajmniej 30 minut
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#449 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 07:27

Wlasciwie ile powinno sie cwiczyc ? gdzies czytalam ze tylko 3 razy w tyg. i conajmniej 30 minut


To zależy co się ćwiczy. Takie ćwiczenia aerobowe do 40 minut można spokojnie 6 razy w tygodniu.
Jeśli ćwiczy się godzinę lub więcej to na 2 dni ćwiczeń - 1 dzień odpoczynku.
A jeśli biegasz godzinę to na jeden dzień biegu - jeden odpoczynku

Ale to wszystko zależy od kondycji/formy/nadwagi. Im grubsza osoba tym bardziej musi uważać bo obciąża stawy.

Ja ćwiczę 6 dni w tygodniu - teraz już do tego wróciłam, ale miałam chwilę przerwy.

Każdy z nas urodził się ateistą


#450 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 08:53

Ja ćwiczę 6 dni w tygodniu

staram sie codziennie , poza niedziela ;)

A te cwiczenia na ramiona..robicie z obciazeniem ? ja mam w kazdej rece butelke wody , 1litrowa
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#451 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 09:39

Te na pośladki dla mnie są dziwne :lol: Te nogi trzeba wygiąć do boku i mnie tak boli pachwina :mrgreen:

Olanka a napisane na stronce jest, że to spali tłuszczyk? Czy bardziej wyrzeźbi?

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#452 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 16:09

te na brzuch też lubię, ale tylko niektóre :P szczególnie przekładanie butelki z wodą między nogami :-P :-P :

o tak te z butelka miedzy nogami albo na boki sa fajne , te co sie zgina noge w klęku podpartym robilam raz i biodro mnie bolało wiec odpuscilam. robilma te cwiczenia 2 razy ale jednak to nie dla mnie .

tCardio, ABS i tych na nogi jeszcze nie odpalałam :oops:

ja odpalalam , ale albo mnie nudza albo sa za glosne : robie je wieczorem jak wszysycy spia <bezradny></span>

[ Dodano: 2013-07-04, 17:10 ]

[A te cwiczenia na ramiona..robicie z obciazeniem ? ja mam w kazdej rece butelke wody , 1litrowa

ja mam gryfy do hantli po 2 kg kazdy.

[ Dodano: 2013-07-04, 17:10 ]

Te na pośladki dla mnie są dziwne Te nogi trzeba wygiąć do boku i mnie tak boli pachwina

mnie nigdy pachwiny nie bolały ale czesto mnie rwa i pieka lydki.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#453 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 16:53

Te na pośladki dla mnie są dziwne :lol: Te nogi trzeba wygiąć do boku i mnie tak boli pachwina :mrgreen:

a mnie tu skurcz łapie yyyy sama nie wiem gdzie dokładnie <lol></span> ciężko zrobić wtedy coś

a mam gryfy do hantli po 2 kg kazdy.

:shock: :shock: :shock: o losie ja robię na razie bez niczego, jak Chinka <lol></span>
lubię nogi, choć jak ktoś zauważył, pierwsze ćwiczenia nudne, cardio jest fajne, ale nie mam dobrego biustonosza do tego, bo mi za bardzo biustem rzuca :lol:

#454 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 17:02

Olanka a napisane na stronce jest, że to spali tłuszczyk? Czy bardziej wyrzeźbi?

Ja Ci dam Olanka :lol:
W sumie to sama nie wiem za bardzo :P Ale w tych na brzuch chyba pierwsze 4 minuty jest na spalanie :P

U mnie zaliczony dzień trzeci :P

jak Chinka

Jeeeny. Jak ona mnie drażni. :P Taka mimoza :P A blondzi miny mnie na łopatki rozwalają ;-)
I ćwiczenia też już robiłam z butelkami :D :D Wcale nie tak ciężko ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#455 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 17:08

bo mi za bardzo biustem rzuca

<umieraam></span>

o losie ja robię na razie bez niczego

ale ja dwa razy pauzuje i robie kilka wdechow bo rece opadaja ;-) p pierwszym razie trzy dni rak do gory nie moglam podniesc , potem z kazdym dniem bylo lepiej.

mloda napisał/a:
jak Chinka

Jeeeny. Jak ona mnie drażni

robi tam tlo ale marne <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#456 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 17:11

I ćwiczenia też już robiłam z butelkami :D :D Wcale nie tak ciężko ;-)

no muszę sobie zakupić 2 litrowe wody i zostawić butelki żeby było czym dźwigać- ech nad ramionkami by się przydało popracować :lol: :lol:

#457 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 17:15

zakupić 2 litrowe wody

Ee. To ja mniej hardcorowo :P Półlitrówki brałam w łapki :D

ech nad ramionkami by się przydało popracować :lol: :lol:

Mi jej ćwiczenia na ramiona strasznie dużo dały :P Zauważyłam małego 'bicka' :lol: Fajnie, bo miałam taaakie chude szkitki :-D
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#458 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 17:17

w tych na brzuch chyba pierwsze 4 minuty jest na spalanie

Ale tłuszcz i tak spala się dopiero po 15 minutach intensywnego wysiłku, więc na cuda raczej bym nie liczyła :P

Półlitrówki brałam w łapki

Ja 1,5 litrówki, ale nie do końca napełnione wodą. Boli jak nie wiem, co :lol: Ale mam nadzieję, że i na ramionach niedługo coś zobaczę :P

#459 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 17:36

ja mam gryfy do hantli po 2 kg kazdy.

fiu fiu

a mnie tu skurcz łapie

mnie tez

pierwsze ćwiczenia nudne

bo ile mozna robic to samo :lol:


ale nie mam dobrego biustonosza do tego, bo mi za bardzo biustem rzuca

ja mam sportowy...tez rzuca troszke. Musialybysmy miec mieseczke A co by wstrzasow nie bylo :P


ale ja dwa razy pauzuje i robie kilka wdechow bo rece opadaja

ja tez.
tak samo przy cwiczeniach na brzuch. Bo boli tak ze Ajjjjjjjjjc

no muszę sobie zakupić 2 litrowe wody

powiem Ci ze ja najpierw cwiczyłam z ,5 litrowymi ale malo co czułam :P
wiec teraz cwiecze z litrowymi. I naprawde jest wycisk, czuje ze cwicze te ramiona

więc na cuda raczej bym nie liczyła

cudow nie ma :P
Beda efekty super napewno ale to pare miesiecy trzeba sie narobic
Nie wierze w to ze raz dwa i efekty super juz
a w to ze celluit znika to juz jakos nie uwierze :oops: jego chyba sie nie da pozbyc ....
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#460 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 04 lipca 2013 - 17:42

a w to ze celluit znika to juz jakos nie uwierze :oops: jego chyba sie nie da pozbyc ....


On zależy od kilku czynników i czasem ćwiczenia nie pomagają. Chyba sporo zależy od diety. Mi zniknął, kiedyś go nie miałam ale jak przytyłam to i on przyszedł. Odkąd znów biegam to z dumą mogę powiedzieć że się go pozbyłam.
Wiem, że pomaga branie CLA, pisałam o tym gdzieś chyba w suplementach. On działa. Nie wiem czy na wszystkich, ale warto spróbować. Bo i kondycja skóry się poprawia. Ale to tylko jak się regularnie ćwiczy.

Każdy z nas urodził się ateistą






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych