Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Czasopisma, gazety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
240 odpowiedzi w tym temacie

#161 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 20 grudnia 2009 - 11:08

ja na szczescie duzo kasy nie wydaje na gazety, bo ide na rynek, gdzie jest sklep z tanimi gazetami. Fakt faktem, ze sa troche przeterminowane ( z poprzedniego miesiaca), ale za to oszczedzam, i tak np. Joy kosztuje 1,50 zl, "Śledztwo" chyba 50 groszy. Wiec moge kupowac i kupowac i majatku nie wydam ;-)


co ty mowisz?! ja wcale nie potrzebuje aktualnych gazet po prostu lubie poczytac roznie pierdoły :P ale u mnie o czyms takim z przeterminowanymi gazetami nie slyszalam :(
szczęście ma smak truskawek :D :D

#162 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 20 grudnia 2009 - 12:55

ja na szczescie duzo kasy nie wydaje na gazety, bo ide na rynek, gdzie jest sklep z tanimi gazetami. Fakt faktem, ze sa troche przeterminowane (

no to fajnie , to nie gazeta z programem ze musi byc aktualna ;-)
ja czasem u kolezanki wprostalbo polityke podczytam , czasem jest cos interesujacego.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#163 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 23 grudnia 2009 - 18:41

ja regularnie kupuje tylko Zwierciadło (bo to chyba jedyna gazeta z sensownymi artykułami, do poczytania, nie tylko nafaszerowana po brzegi reklamami) i Kino (choć ostatnio schodzi na psy, wcześniej byly tam naprawde świetne monograficzne artykuły o reżyserach i nurtach w kinie, a teraz są to głównie relacje z festiwali, wiec jak dla mnie nic nadzwyczajnego).
Gazety typu Cosmo, Glamur czytuję ( w sumie tylko oglądam :mrgreen: ) czasem przy sniadaniu, bo moja siostra je kuuje od czasu do czasu, mnie na takie szkoda by kasy było

na szczescie duzo kasy nie wydaje na gazety, bo ide na rynek, gdzie jest sklep z tanimi gazetami. Fakt faktem, ze sa troche przeterminowane ( z poprzedniego miesiaca), ale za to oszczedzam,

ja też tak kiedyś kupowałam, ak czytałam wiecej (i Charaktery, Machinę, Twoj styl) w smie takkie gazety sie nie przeterminowywuja, a oszczednosc gdy sie wiecej kupuje jest spora :-D
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#164 krople deszczu

krople deszczu
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 21:27

Ja przyznam się ,ze lubię czytać CKMa, którego kupuje dla mojego D. ;P
Dodatkowo lubię Charaktery,Focusa.
Z damskich magazynów wszystkie ładne kolorowe z poradami które czytałam milion razy,z artykułami i minimalną ilością reklam o co ostatnio naprawdę trudno.
You float in my veins...

#165 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 sierpnia 2010 - 13:12

Bardzo lubie
Charaktery chyba moja ukochana. Dużo czytania.
NT
Z kolorowej prasy kobiecej np. Swiat Kobiety
lubie też Party..to już nałóg <bezradny></span>

Kiedyś była fajna gazeta AMELIA . dużo materiałow psycho było.
Ale juz jej nie ma :-(
A no i Angora. -obowiązkowo.


Kiedyś nałogowo Fokus, Samo Zdrowie, Moda na Zdrowie, Uroda.
Mody na Zdrowie mam stosy w domu ;)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#166 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 04 sierpnia 2010 - 13:41

Moja mama to kupuje chyba wszystkie kolorowe gazety, wiec czasem podkradam i czytam <lol></span>

Najciekawsze jak dla mnie - bez zmian - Claudia, Olivia
Sporo fajnych artykulow i porad .... milo sie czyta ;-)

Sama kupuje Cosmo :-P
Mimo, ze artykuly sie powtarzaja i w kolko pisza o jednym i tym samym - lubie :mrgreen:

M zarazil mnie jeszcze Charakterami - magazyn psychologiczny :-)
Niekiedy razem czytamy i pozniej dyskutujemy 8-)
Bardzo fajna lekturka, choc jak to psychologia - niekiedy ciezka i trudna ;-)
Musze miec "dzien" aby siegnac po te gazete ;-)

#167 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 05 sierpnia 2010 - 01:11

Rok temu też zaczęłam czytać Charaktery, a to za sprawą pracującej wówczas w kiosku koleżance, którą lektura pochłonęła. Poza tym czasem Focus, częściej Twój Styl, Pani, bardzo rzadko, ale też czasem Cosmopolitan, chociaż

artykuly sie powtarzaja i w kolko pisza o jednym i tym samym



#168 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 05 sierpnia 2010 - 06:40

Charaktery

czytam od czasu do czasu... ale jakoś specjalnie nie umiem się tą gazet zachwycać. Ani generalnie takimi newsami psychlogicznymi :-P

O wiele bardziej lubię Sens. Też jest taka psychologiczna gazeta, ale porusza tematy bardziej przyziemne, i dotyczące codziennego życia, niż abstrakcyjne jak Charaktery.
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#169 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 05 sierpnia 2010 - 10:25

Sens

nie kojarze, musze kupić.

abstrakcyjne jak Charaktery.

:shock:
abstrakcyjne?

czy ja wiem czy tematy o miłości, jak być dobrym egoista, o wolności, przebaeczniu , bezseności to abstrakcja ?( ostatnio te tematy były poruszane)
pewnie sa tematy też np. hipnoza, o czym mówią sny itp ale abstracja bym tego nie nazwała.

Takie dotyczace codzieności były właśnie w Ameli. Ale ja chyba wycofano. Szkoda.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#170 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 05 sierpnia 2010 - 11:03

miłości, jak być dobrym egoista, o wolności, przebaeczniu

niby tak, ale chodzi mi o sposób w jaki w Charakterach sie o tym pisze. Tak akademicko, pseudo-naukowo raczej, a w Sensie artykuły są proste.

Kurczę, kiedy w Charakterach temat jest o miłości, najczęściej piszą tam o procesach chemicznych które zachodzą w mózgu, o mechanizmach emocji etc, a W Sensie są historie ludzi, inspiracje, pomysły, które można wprowadzić w życie w ciągu kilku minut...

Poczytaj, możne zauważysz różnicę ;-)
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#171 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 05 sierpnia 2010 - 14:17

Tak akademicko, pseudo-naukowo

hym..
coś w tym jest.

]Poczytaj, możne zauważysz różnicę

no to musz ekupić :)
a cena jaka ??
też tak jak Charaktery?
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#172 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 05 sierpnia 2010 - 14:46

a cena jaka ??

chyba 8 zł... nie pamiętam ;-)
nietety te gazety nie są najtańsze <bezradny></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#173 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 05 sierpnia 2010 - 20:44

ja ostatnio tina, pani domu itp bo musze cos czytac jak czekam na autobus <umieraam></span>
koszt zlotowka :)
do czytania ciekawego nniewiele , ale przepisy fajne :)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#174 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 07 sierpnia 2010 - 10:14

sposób w jaki w Charakterach sie o tym pisze. Tak akademicko, pseudo-naukowo raczej, a w Sensie artykuły są proste.

też to zauważyłam ... czasem ciężko było mi przebrnąć przez cały artykuł napisany w Charakterach <bezradny></span> zbyt medyczne i wyszukane zwroty są tam używane jak dla ludzi nie studiujących np medycynę <bezradny></span>

nietety te gazety nie są najtańsze

szkoda, że są dość drogie, bo niestety czasem po prostu szkoda mi wydać te 8 czy 10 zł na gazetę
wolę dołożyć jeszcze parę złotych i kupić ciekawą książkę :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#175 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 sierpnia 2010 - 16:20

Oj tam, dziewczyny, wszystkie gazety, które są coś warte kosztują koło dychy albo więcej ;-) Nie wiem jak często te psychologiczne wychodza, ale np. moje podróżnicze raz na miesiąc, czasem dwa miesiące ... warto wysupłać dyszkę, żeby poczytać coś mądrzejszego niż "X miała na sobie dwa razy tą samą kieckę" :lol ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#176 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 08 sierpnia 2010 - 06:39

warto wysupłać dyszkę, żeby poczytać coś mądrzejszego niż "X miała na sobie dwa razy tą samą kieckę" :lol ;-)

dlatego wysupłuję <jezorek11></span>
tak miedzy bogiem a prawda, to nigdy nie kupiłam żadnej gazety z cyklu "puściła go kantem" <jezorek11></span>

wszystkie gazety, które są coś warte kosztują koło dychy albo więcej ;-)

a to prawda... chociaż część, tak na przykład jak te Charaktery, to ja kupuje "przeterminowane", tzn z zeszłego miesiąca, na placu za jakieś 3 zł, bo się nie przeterminuje treść, tylko nazwa miesiąca :-P
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#177 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 08 sierpnia 2010 - 10:09

takie przeterminowane widziałam po 2,3 zł w opolu jak byłam na dworcu, fajna sprawa! Niestety w moim mieście czegoś takiego nie widziałam <bezradny></span>

ja kupuję joy i cosmopolitana :-P może nie regularnie ale dosyć często, lubie poczytać takie pierdoły :mrgreen: :mrgreen: i się zreeeelaksować, do tego kawusia... hehe :mrgreen: :mrgreen:
szczęście ma smak truskawek :D :D

#178 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 09 sierpnia 2010 - 10:27

dziś kupiłam SENS i wiecie co ?? to ma sens :lol:
fakt..jest napisana bardziej dostepnym językiem niż Charaktery , ciekawe arytkuły
Ale nadal bede fanka tej gazety :-P
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#179 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 27 sierpnia 2010 - 10:14

dziś kupiłam SENS


Ja także i ciekawa jestem,czy rzeczywiście są tam interesujące artykuły,gdyż słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego czasopisma.

#180 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 13 września 2010 - 14:38

Oj tam, dziewczyny, wszystkie gazety, które są coś warte kosztują koło dychy albo więcej

eee cos by sie znalazło co nie kosztuje 2-3 zł a jednak nic ciekawego

warto wysupłać dyszkę, żeby poczytać coś mądrzejszego niż "X miała na sobie dwa razy tą samą kieckę


a no warto.
Ale i tak Swiat kobiety nadal kupuje :mrgreen:
a w Rosmanie za friko biore Skarb :lol:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych