ja regularnie kupuje tylko Zwierciadło (bo to chyba jedyna gazeta z sensownymi artykułami, do poczytania, nie tylko nafaszerowana po brzegi reklamami) i Kino (choć ostatnio schodzi na psy, wcześniej byly tam naprawde świetne monograficzne artykuły o reżyserach i nurtach w kinie, a teraz są to głównie relacje z festiwali, wiec jak dla mnie nic nadzwyczajnego).
Gazety typu Cosmo, Glamur czytuję ( w sumie tylko oglądam

) czasem przy sniadaniu, bo moja siostra je kuuje od czasu do czasu, mnie na takie szkoda by kasy było
na szczescie duzo kasy nie wydaje na gazety, bo ide na rynek, gdzie jest sklep z tanimi gazetami. Fakt faktem, ze sa troche przeterminowane ( z poprzedniego miesiaca), ale za to oszczedzam,
ja też tak kiedyś kupowałam, ak czytałam wiecej (i Charaktery, Machinę, Twoj styl) w smie takkie gazety sie nie przeterminowywuja, a oszczednosc gdy sie wiecej kupuje jest spora