Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Czasopisma, gazety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
240 odpowiedzi w tym temacie

#201 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 14 lipca 2011 - 10:36

Ale tak na prawdę wolę czytać internetowo

ja tak czytam większość gazet.

fotograficznej ale jest droga

dlatego trzeba szukać w pdfach ;-) przeczytać sie da a majątku nie wydasz <bezradny></span>

mój budżet i tak porządnie cierpi

mój też.. dlatego nawet Kina teraz nie kupuję <bezradny></span> ech.. zycie
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#202 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 14 lipca 2011 - 11:01

ja od jakiegoś czasu jestem fanką 'Charakterów' <ookk></span>
wychodzi raz na miesiąc, więc można przeboleć cenę ;)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#203 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 14 lipca 2011 - 11:26

przyznam ,że niektóre fotki znanych kobiet pozujących tam były nawet niezłe.

Sesje do playboya są bardzo profesjonalne i nieraz wybitnie pomysłowe, stąd można trafić na naprawdę świetne zdjęcia. (abstrahując od tego, że samej aktorki nie lubię, to sesja Anny Muchy bardzo mi się podoba).

Dzisiaj podebrałem K. "Bluszcza" i muszę przyznać, że niektóre teksty są fajne... zależy dużo od pióra, ale można się zaczytać ;-)
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#204 bikini

bikini
  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 14 lipca 2011 - 23:33

I co jak ten Fashion Magazine? Warto kupić?

Moim zdaniem bardzo. To już najlepsze (moim zdaniem), najbardziej prestiżowe pismo z branży modowej, jakie wychodzi w Polsce. Sesje zdjęciowe są doskonałe i nowatorskie. W tym numerze Jag i Zombie-boy (ten sam, ktory wystapil w teledysku Lady Gaga).

#205 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 15 lipca 2011 - 19:31

Ale tak na prawdę wolę czytać internetowo ;-)

A ja nie nawidzę, dla mnie gazeta musi być z papieru, pod rękwą aby zawsze można było jągdzieś wziać i przeczytać, na lubię czytać przed kompem bo wtedy wzrok się wysila i bolą mnie oczy
Dołączona grafika

#206 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1 174 postów

Napisano 27 grudnia 2011 - 18:30

Często sięgam po Świat Kobiety, Dobre Rady, Kobieta i życie.
Innymi czasopismami też nie pogardzę, jednak te 3 które wymieniłam lubię najbardziej.
Lubię też czasami poczytać Angorę.

#207 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 28 grudnia 2011 - 11:42

A ja nie mogę znaleźć nigdzie Zwierciadeł internetowych tych najnowszych, i tęsknię strasznie za moją ukochaną gazetą na emogracji <placze></span> Za to jak wrócę do domu, to czuję że się zakopię pod kocem, ze stertą zaległych i będę czytać z kubkiem herbaty albo grzanego wina 8-)
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#208 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 29 grudnia 2011 - 15:50

Lady szukasz grudnia czy stycznia?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#209 bikini

bikini
  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 03:47

oooo... Zwierciadło jest też ciekawe :)

#210 WeselneZaplecze

WeselneZaplecze
  • Użytkownik
  • 160 postów

Napisano 13 marca 2012 - 10:21

Zależy co dostanie mi się do rąk ale najczęściej jest to Świat Kobiety, Viva czy Pani Domu.

#211 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1 174 postów

Napisano 05 kwietnia 2012 - 16:15

Często sięgam po Świat Kobiety, Dobre Rady, Kobieta i życie.
Innymi czasopismami też nie pogardzę, jednak te 3 które wymieniłam lubię najbardziej.
Lubię też czasami poczytać Angorę.


Chciałabym dodać jeszcze do tego gazetę lokalną, bo staram sie czytac ja regularnie. :)

#212 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 05 kwietnia 2012 - 16:56

Viva
Gala
Claudia


#213 lovemartynkowe

lovemartynkowe
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 18 kwietnia 2012 - 12:42

A moim faworytem jest Glamour

#214 Histeria:)

Histeria:)
  • Użytkownik
  • 826 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Wzrost:w sam raz:P
  • Włosy:brąz
  • Stan:Jeszcze panna...
  • Partner:K.
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 20 kwietnia 2012 - 09:27

Angora, Wprost i od czasu do czasu gazeta powiatowa.

#215 karol25

karol25
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 21 kwietnia 2012 - 13:41

Ja lubię czytać różne gazety, trochę o modzie jak na przykład instyle, ale też o podróżach, jednej z moich największych pasji, dużo też czytać w sieci, bo czasem jest tu więcej informacji niż w niejednym artykule drukowanym.

#216 Bella18

Bella18
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 26 kwietnia 2012 - 19:41

Jeśli chodzi o gazety to ja lubię czytać o urodzie ,o modzie o serialach .Czasami też Wyborczą .

#217 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 30 września 2013 - 19:49

Ja czytam Cosmopolitan ostatnio :lol:
I Dobre Rady mamie kupuję i czasem Świat Kobiety i Claudię. ;)

Ponadto Świat Wiedzy jest genialny. Polecam, bo mądrych rzeczy można się dowiedzieć.

Czasem mojemu D. odbija i kupuje Bravo i czytamy razem "listy do Bravo" :lol:
Można się posikać ze śmiechu czasem.

#218 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 30 września 2013 - 20:08

Można się posikać ze śmiechu czasem.

To akurat prawda, ale już dawno tego nawet w rękach nie miałam :lol:

Ja ostatnio czytam Joy i to kupuję co miesiąc.
A od czasu do czasu Party, albo Show. I to tak z mamą na zmianę kupujemy :mrgreen:

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#219 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 30 września 2013 - 20:33

i kupuje Bravo i

to to jeszcze wychodzi? :P

Ja ostatnio czasem na prasę niestety nie grzeszę <bezradny></span> . Tyle co u rodziców dorwę jakiś Wprost lub Newsweek, to zajumuję do siebie i... leży i czeka na lepsze czasy, czasem wieczorem przeglądam, coś poczytam, ale męczę jedną gazetę tydzień albo i dłużej ;-) .

Z brukowców nawet jak mi coś w ręce wpadnie jakimś cudem, to przelatuję obrazki i odkładam. Dawno przestało mnie kręcić podglądanie życia innych ;-) .

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#220 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 30 września 2013 - 21:01

My najczęsciej kupujemy Focusa i Newsweeka, ale to też niezbyt regularnie.
Kiedyś kupowałam Cosmopolitan, ale od jakiegoś czasu mnie śmieszy ciągłe czytanie o "100 sposobach, żeby on jęczał z rozkoszy". :->

Jak jestem w domu, to zawsze tacie podkradnę gazetę lokalną ( tu dział śluby i noworodki :lol: ), Gazetę Wyborczą, itp.

Z brukowców nawet jak mi coś w ręce wpadnie jakimś cudem, to przelatuję obrazki i odkładam. Dawno przestało mnie kręcić podglądanie życia innych .

Ja dokładnie tak samo. :-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych