ja tak czytam większość gazet.Ale tak na prawdę wolę czytać internetowo
dlatego trzeba szukać w pdfachfotograficznej ale jest droga
mój też.. dlatego nawet Kina teraz nie kupujęmój budżet i tak porządnie cierpi
Napisano 14 lipca 2011 - 10:36
ja tak czytam większość gazet.Ale tak na prawdę wolę czytać internetowo
dlatego trzeba szukać w pdfachfotograficznej ale jest droga
mój też.. dlatego nawet Kina teraz nie kupujęmój budżet i tak porządnie cierpi
Napisano 14 lipca 2011 - 11:01
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 14 lipca 2011 - 11:26
Sesje do playboya są bardzo profesjonalne i nieraz wybitnie pomysłowe, stąd można trafić na naprawdę świetne zdjęcia. (abstrahując od tego, że samej aktorki nie lubię, to sesja Anny Muchy bardzo mi się podoba).przyznam ,że niektóre fotki znanych kobiet pozujących tam były nawet niezłe.

Napisano 14 lipca 2011 - 23:33
Moim zdaniem bardzo. To już najlepsze (moim zdaniem), najbardziej prestiżowe pismo z branży modowej, jakie wychodzi w Polsce. Sesje zdjęciowe są doskonałe i nowatorskie. W tym numerze Jag i Zombie-boy (ten sam, ktory wystapil w teledysku Lady Gaga).I co jak ten Fashion Magazine? Warto kupić?
Napisano 27 grudnia 2011 - 18:30
Napisano 28 grudnia 2011 - 11:42
Napisano 22 lutego 2012 - 03:47
Napisano 13 marca 2012 - 10:21
Napisano 05 kwietnia 2012 - 16:15
Często sięgam po Świat Kobiety, Dobre Rady, Kobieta i życie.
Innymi czasopismami też nie pogardzę, jednak te 3 które wymieniłam lubię najbardziej.
Lubię też czasami poczytać Angorę.
Napisano 05 kwietnia 2012 - 16:56
Napisano 18 kwietnia 2012 - 12:42
Napisano 20 kwietnia 2012 - 09:27
Napisano 21 kwietnia 2012 - 13:41
Napisano 26 kwietnia 2012 - 19:41
Napisano 30 września 2013 - 19:49
Napisano 30 września 2013 - 20:08
To akurat prawda, ale już dawno tego nawet w rękach nie miałamMożna się posikać ze śmiechu czasem.
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
Napisano 30 września 2013 - 20:33
to to jeszcze wychodzi?i kupuje Bravo i
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 30 września 2013 - 21:01
Ja dokładnie tak samo.Z brukowców nawet jak mi coś w ręce wpadnie jakimś cudem, to przelatuję obrazki i odkładam. Dawno przestało mnie kręcić podglądanie życia innych .
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych