Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Czasopisma, gazety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
240 odpowiedzi w tym temacie

#221 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 30 września 2013 - 21:06

100 sposobach, żeby on jęczał z rozkoszy".

dokladnie z tym kojarzy mi sie ta gezeta :roll:
ja malo czytam , czasem do autobusu swiat kobiety

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#222 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 01 października 2013 - 08:43

Ja w sumie nie kupuję gazet, bo czytam w necie wszystko. Jedynie kupuję gazety fotograficzne, ale to też nie jest jakoś regularnie. Jak mi się coś spodoba to kupię, ale zazwyczaj po przejrzeniu stwierdzam, że nic nie ma ciekawego.

Nie lubię czasopism kobiecych bo są "głupie". Moja mama kupuje niektóre i jak jestem to zajrzę, ale nie wiem kiedy ostatnio coś przeczytałam. To raczej przekartkuję. Ale facet mojej przyjaciółki kocha Focusa i podobne inne do tego, to tam owszem są fajne rzeczy.

Ja szczerze mówiąc nie mam kiedy czytać gazet, jak mam czas to biorę książkę. A jak czegoś szukam to tylko w internecie.

Każdy z nas urodził się ateistą


#223 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 01 października 2013 - 09:00

Ostatnio coraz mniej. Do niedawna byl to TWoj Styl...felietony itp czytywałam ale wala duzo reklam teraz..wiec nie kupuje.
Czasem Dobre rady jak cos ciekawszego. Swiat kobiety...jak jakies fajne przepisy.
No i Wprost .

Ale ze mam teraz duzo ksiazek do czytania na ktore czas tylko mam jak mala zasnie wiec wole ksiazke.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#224 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 01 października 2013 - 11:46

Bardzo, bardzo rzadko kupuję gazety. Kiedyś robiłam to o wiele częściej. Teraz od czasu do czasu czytam Focus, a kiedy jestem w domu podbieram tacie Newsweeka, Wprost i czasem Politykę.

#225 Sarna

Sarna
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 01 października 2013 - 14:18

Oduczyłam się kupować typowe "kobiece gazety", ponieważ miałam wrażenie, że w kółko piszą o tym samym.

Teraz czytuje głównie Do Rzeczy, albo Focusa Historię.
A gdy znów zapragniesz tam być, na starym strychu odrodzą się marzenia...

#226 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 01 października 2013 - 23:13

Regularnie kupujemy Angorę. Rzadko kiedy ominie nas jakieś wydanie.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#227 lokata

lokata
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 07 października 2013 - 10:12

A ja z kobiecych gazet uwielbiam "Twój Styl" oraz "Pani". Można tam znaleźć interesujące artykuły i felietony, które na szczęście w każdym numerze się od siebie różnią- w przeciwieństwie do innych pism kobiecych.

#228 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 08 października 2013 - 19:51

U nas regularnie Piłka Nożna i Kocie Sprawy. Często też Focus i Angora.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#229 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 09 października 2013 - 20:06

Ja zbyt często gazet nie czytam a jeżeli już to nie jakieś górnolotne tylko takie ot, plotkarskie. Jednym z takich czasopism, które lubię jest Party ;-)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#230 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 11 października 2013 - 15:02

ja jeszcze niedawno czytałam głupkowate gazety typu Romanse ale to w pracy czytałam dla zabicia czasu i jeszcze kupowałam różne inne a teraz? szkoda mi pieniędzy na jakiekolwiek gazety :)

#231 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 11 października 2013 - 18:59

Angora -ale to u rodzicow. Kiedys my tez kupowalismy
W ciazy byly to czasopisma dla mam .
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#232 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 12 października 2013 - 11:07

M. kupuje Angorę - jak zostawi pod ręką to podczytuję ;-)

Ja czytam różne gazety dla mam, które dostaję w przychodni. Niczego nie kupuję.

#233 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 12 października 2013 - 12:15

Ja ostatnio jeszcze u Połówka podczytuję Świat wiedzy.. jak ma. Czasami nawet ciekawe artykuły można tam znależć.

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#234 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 12 października 2013 - 12:23

Ja tam lubię Cosmo za artykuły, które mobilizują, zachęcają do pracy nad sobą, do zmiany czegoś, do dbania o siebie, a nie tylko o cały świat.

Niekoniecznie zachwycam się

100 sposobach, żeby on jęczał z rozkoszy".

;)

#235 agnieszkapat

agnieszkapat
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 14 marca 2014 - 16:14

Raczej rzadko sięgam po czasopisma czy gazety, jak już to po Womens Health



#236 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 23 marca 2014 - 14:08

Lubię "Charaktery" - szkoda tylko, że są drogie, więc nie kupuję co miesiąc. Poza tym nie zawsze są jakieś ciekawe artykuły.

Kiedyś czytałam "Angorę", "Wiedza i życie", "Focus" - teraz czasami połówek to kupuje, więc od niego sobie biorę. :)


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#237 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 23 marca 2014 - 14:11

to ja tylko wierna Zwierciadłu jestem (:

 

ale ogólnie rzecz biorąc to coraz rzadziej w ogóle nawet oglądam gazety, które walają się po domu. 

 

A i czasem jakieś foto czytam - z tutorialami do Szopa czy coś w ten deseń (: 


"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#238 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 23 marca 2014 - 14:17


to ja tylko wierna Zwierciadłu jestem

 

Jaka cena?


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#239 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 23 marca 2014 - 14:19

@Findmysky. 9.90

 

ale raz na miesiąc mogę,, zwłaszcza, że akurat tam jest co poczytać (:


"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#240 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 23 marca 2014 - 14:21

@LadyNefretete chyba sobie kupię na próbę. :D


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych