dobra ... po przeczytaniu po raz n-ty tego zdania - poddaję się ... "co autorka miała na myśli"? Sajuri?eee cos by sie znalazło co nie kosztuje 2-3 zł a jednak nic ciekawego
Czasopisma, gazety
#181
Napisano 13 września 2010 - 16:34
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#182
Napisano 13 września 2010 - 16:50
Ale i tak Swiat kobiety nadal kupuje
![]()
a w Rosmanie za friko biore Skarb
ja też kupuję Świat Kobiety", a właściwie to moja babcia kupuje i potem jej podkradam do czytania
jak akurat jestem blisko Rossmanna i się załapię na Skarb, to też biorę
a tak ogólnie, to gazety są drogie, jak się chce coś ludzkiego poczytać. Ja np. lubię "Poznaj świat" czytać , ciekawie piszą o podróżach i różnych miejscach na świecie.
A jak chcę przeglądnąć babskie gazetki, to idę do jakiegoś supermarketu i czytam, co mnie interesuje i odkładam
wouldn't wanna be anybody else!
...
#183
Napisano 13 września 2010 - 17:24
hym...Sajuri napisał/a:
eee cos by sie znalazło co nie kosztuje 2-3 zł a jednak nic ciekawego
dobra ... po przeczytaniu po raz n-ty tego zdania - poddaję się ... "co autorka miała na myśli"? Sajuri?
no bo piszesz że gazety ktre sa cos warte sa droższe
jak dla mnie np.
gazetki z moda .
bezsensowny wydatek
o tak:) choc NG lepszaPoznaj świat
o rany dla mnie to bez urokuA jak chcę przeglądnąć babskie gazetki, to idę do jakiegoś supermarketu i czytam
ja musze kawa plus gazetka
swego czasu chodziłam do czytelni czasopism - nadal czasem ide aby poczytac te o urzadzaniu mieszkania
#184
Napisano 22 listopada 2010 - 14:29
#185
Napisano 24 listopada 2010 - 16:46
#186
Napisano 15 maja 2011 - 18:35
#187
Napisano 02 czerwca 2011 - 11:40
#188
Napisano 02 czerwca 2011 - 11:52
Zdarza mi się jeszcze kupić Wiadomości Rudzkie
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#189
Napisano 03 czerwca 2011 - 12:55
Focus
NG
Charaktery lub Sens
Pani
Twoj Styl
#190
Napisano 03 czerwca 2011 - 20:38
"Cosmopolitan"
"Joy"
"Świat Kobiety"
"Życie na gorąco"
"Świat Seriali"
i ostatnimi czasy także "Uważam Rze"
#191
Napisano 05 czerwca 2011 - 15:48
#192
Napisano 14 czerwca 2011 - 10:35
#193
Napisano 15 czerwca 2011 - 21:59
#194
Napisano 13 lipca 2011 - 09:35
#195
Napisano 13 lipca 2011 - 12:54
#196
Napisano 13 lipca 2011 - 13:13
Czasem jakaś medyczna gazetka się przypałęta bo to zazwyczaj kwartalniki.
Ale tak na prawdę wolę czytać internetowo
p.s. nie, nie czytuję playboya

www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy
#197
Napisano 13 lipca 2011 - 14:39
Kiedyś kupiłam tę gazetę z ciekawości,przyznam ,że niektóre fotki znanych kobiet pozujących tam były nawet niezłe.Ale to tyle.p.s. nie, nie czytuję playboya
Ostatnio jakoś nie kupuję kolorowej prasy,jedynie regionalną lub anonse.
#198
Napisano 13 lipca 2011 - 16:00
Jakoś mi łatwiej wszystko w internecie znaleźć.
Ale jeśli już coś czytam to "Wysokie obcasy" i "Vege".
#199
Napisano 13 lipca 2011 - 17:14
Z mojej całej listy ostatnimi czasy została tylko Angora
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#200
Napisano 14 lipca 2011 - 06:30
u mnie Angora i TS.i to czasami bo kosztuje ona ok. 8 złzostała tylko Angora
ja fotograficznej ale jest drogaz powodu braku prasy turystycznej
p.s. nie, nie czytuję playboya
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















