Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Czasopisma, gazety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
240 odpowiedzi w tym temacie

#181 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 13 września 2010 - 16:34

eee cos by sie znalazło co nie kosztuje 2-3 zł a jednak nic ciekawego

dobra ... po przeczytaniu po raz n-ty tego zdania - poddaję się ... "co autorka miała na myśli"? Sajuri? <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#182 miminka

miminka
  • Użytkownik
  • 747 postów

Napisano 13 września 2010 - 16:50

Ale i tak Swiat kobiety nadal kupuje :mrgreen:
a w Rosmanie za friko biore Skarb :lol:


ja też kupuję Świat Kobiety", a właściwie to moja babcia kupuje i potem jej podkradam do czytania :mrgreen:

jak akurat jestem blisko Rossmanna i się załapię na Skarb, to też biorę :lol:

a tak ogólnie, to gazety są drogie, jak się chce coś ludzkiego poczytać. Ja np. lubię "Poznaj świat" czytać , ciekawie piszą o podróżach i różnych miejscach na świecie.

A jak chcę przeglądnąć babskie gazetki, to idę do jakiegoś supermarketu i czytam, co mnie interesuje i odkładam :-P tak to raczej nie kupuję, zdarza mi się czasem tylko "Glamour" albo Vivę Modę kupić.
You're never too young or too old to dream

wouldn't wanna be anybody else!

...

#183 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 13 września 2010 - 17:24

Sajuri napisał/a:
eee cos by sie znalazło co nie kosztuje 2-3 zł a jednak nic ciekawego
dobra ... po przeczytaniu po raz n-ty tego zdania - poddaję się ... "co autorka miała na myśli"? Sajuri?

hym...
no bo piszesz że gazety ktre sa cos warte sa droższe

jak dla mnie np.
gazetki z moda . :-P , fryzury itp sa drogie a dla mnie to

bezsensowny wydatek

Poznaj świat

o tak:) choc NG lepsza

A jak chcę przeglądnąć babskie gazetki, to idę do jakiegoś supermarketu i czytam

o rany dla mnie to bez uroku :lol:
ja musze kawa plus gazetka


swego czasu chodziłam do czytelni czasopism - nadal czasem ide aby poczytac te o urzadzaniu mieszkania
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#184 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 22 listopada 2010 - 14:29

czytam wszystko co wpadnie mi w rece.Raz w roku jestem w Polsce i kupuje z 5 kg makulatury.Tak mniej wiecej za 150 zl. i potem mam na dluuuuugo co czytac.Najbardziej lubie kryminalne czasopisma takie jak detektyw,sledztwo,czy kobra.Lubie tez wszystkie czasopisma z opowiadaniami "z zycia wziete" itp.No i olivie,klaudie,pani domu,naj,Tina.....No jednym slowem niczym nie pogardze.
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#185 mała_mi

mała_mi
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 24 listopada 2010 - 16:46

dawniej nie czytałam, no może tylko kilka niszowych, hobbystycznych tytułów, dopiero odkąd jestem skazana na spędzanie w komunikacji miejskiej 2-3 godzin dziennie zaczęłam czytac więcej. ale i tak ogranicza się to tylko do newsweeka, wprost czasem przekrój.

#186 bikini

bikini
  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 15 maja 2011 - 18:35

Kiedys czytalam Cosmo, teraz przerzucilam sie na Fashion Magazine. Oprocz pieknych sesji zdjeciowych sa tam tez ciekawe artykuly. Kazdy numer uczy mnie czegos nowego. W tym dowiedzialam sie duzo o androgynii.

#187 Maja.

Maja.
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 02 czerwca 2011 - 11:40

A ja ostatnio czytam Świat Kobiety ;)

#188 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 02 czerwca 2011 - 11:52

A ja czytam Focusa (podkradam Ł.), KropkęTV :lol: , czasami Cosmo lub Glamour.
Zdarza mi się jeszcze kupić Wiadomości Rudzkie ;-)
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#189 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 03 czerwca 2011 - 12:55

ostatnio
Focus
NG
Charaktery lub Sens
Pani
Twoj Styl
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#190 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2 459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 03 czerwca 2011 - 20:38

Ja najczęściej czytam:
"Cosmopolitan"
"Joy"
"Świat Kobiety"
"Życie na gorąco"
"Świat Seriali"
i ostatnimi czasy także "Uważam Rze"

#191 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 05 czerwca 2011 - 15:48

Ja ostatnio czytuje jedynie Angorę ;-)

#192 Maja.

Maja.
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 14 czerwca 2011 - 10:35

oo Angorę też fajnie poczytać, niestety ostatnio nie miałam na to czasu

#193 bikini

bikini
  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 15 czerwca 2011 - 21:59

Widzialam dzis w kiosku nowy Fashion Magazine ;). Jutro zamierzam go wykupic :lol:

#194 Maja.

Maja.
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 09:35

I co jak ten Fashion Magazine? Warto kupić?

#195 tull

tull
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 12:54

A znacie może "Miasto Kobiet"? Tzn. znać mogą głównie krakowianki, bo to lokalny dwumiesięcznik. Taki darmowy magazyn rozdawany w knajpach, klubach, salonach fryzjerskich...Ja w każdym razie lubię sobie iść na kawę do kawiarni i przy okazji przejrzeć tą gazetkę

#196 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 13:13

Jak już to Focus i Newsweek :-D
Czasem jakaś medyczna gazetka się przypałęta bo to zazwyczaj kwartalniki.
Ale tak na prawdę wolę czytać internetowo ;-)


p.s. nie, nie czytuję playboya 8-)
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#197 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 14:39

p.s. nie, nie czytuję playboya 8-)

Kiedyś kupiłam tę gazetę z ciekawości,przyznam ,że niektóre fotki znanych kobiet pozujących tam były nawet niezłe.Ale to tyle.

Ostatnio jakoś nie kupuję kolorowej prasy,jedynie regionalną lub anonse. ;-)

#198 Jasminka

Jasminka
  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 16:00

Bardzo rzadko czytuję czasopisma i gazety.
Jakoś mi łatwiej wszystko w internecie znaleźć.
Ale jeśli już coś czytam to "Wysokie obcasy" i "Vege".

#199 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 17:14

harry84, playboya się nie czyta <lol></span>

Z mojej całej listy ostatnimi czasy została tylko Angora <bezradny></span> Cierpię niesłychanie z powodu braku prasy turystycznej, ale niestety, mój budżet i tak porządnie cierpi przez zmianę żywienia, jakbym jeszcze moje perełki gazetowe chciała kupować, to kiepsko by było :lol: Coś kosztem czegoś... :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#200 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 14 lipca 2011 - 06:30

została tylko Angora

u mnie Angora i TS.i to czasami bo kosztuje ona ok. 8 zł

z powodu braku prasy turystycznej

ja fotograficznej ale jest droga

p.s. nie, nie czytuję playboya

:lol:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych