Teraz z kolorowych sięgam po "Twój styl" i "Cztery kąty"...
Uwielbiałam swego czasu "Przegląd Reader's Digest", ale dawno nie widziałam...hmm, ciekawe czy jeszcze wychodzi..?
Napisano 26 stycznia 2009 - 22:41
Napisano 26 stycznia 2009 - 22:43
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 27 stycznia 2009 - 05:46
ja tam wolałam Bravo GirlJa kiedyś co numer kupowałam Brawo
i gazety o ciąży.
Napisano 27 stycznia 2009 - 10:36
Napisano 27 stycznia 2009 - 10:40
Np. ja gazety kupuje jak jade pociągiem czy autobusem. Wtedy nie mam dostepu do internetu. Wiec cięzko by było...Moim zdaniem szkoda kasy na gazety.
Jak można też w internecie poczytac.
Napisano 27 stycznia 2009 - 18:56
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 27 stycznia 2009 - 21:52
Napisano 05 marca 2009 - 15:41
Napisano 05 marca 2009 - 16:13
no prosze Cie nawet nie wspominaj o tego typu gazetachJa nie czytam gazet typu "dziewczyna" "twist" itp.
Napisano 05 marca 2009 - 16:25
Napisano 27 marca 2009 - 15:14
Napisano 30 marca 2009 - 20:16
Napisano 26 lipca 2009 - 16:57
Napisano 26 lipca 2009 - 18:58
Napisano 26 lipca 2009 - 20:15
Napisano 27 lipca 2009 - 12:04
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 08 sierpnia 2009 - 15:13
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych