Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Czasopisma, gazety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
240 odpowiedzi w tym temacie

#121 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 26 stycznia 2009 - 22:41

Jak byłam nastolatką - szalałam za "Dziewczyną"... :mrgreen:
Teraz z kolorowych sięgam po "Twój styl" i "Cztery kąty"...
Uwielbiałam swego czasu "Przegląd Reader's Digest", ale dawno nie widziałam...hmm, ciekawe czy jeszcze wychodzi..? <hmm></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#122 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 26 stycznia 2009 - 22:43

ja w podstawówce tez czasem siegałam bo bravo , a tera nic nie kupuje. chyba ze kupuje gazete , w której jest film to czytam

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#123 gosiaczek199022

gosiaczek199022
  • Użytkownik
  • 291 postów

Napisano 26 stycznia 2009 - 22:48

ja kupuje teraz Claudie i gazety o ciąży.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#124 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 27 stycznia 2009 - 05:46

Ja kiedyś co numer kupowałam Brawo

ja tam wolałam Bravo Girl :P

i gazety o ciąży.

??? boże w tym wieku??

ja nie cierpię gazet gdzie na co 2 stronie są reklamy :roll:

#125 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 27 stycznia 2009 - 10:36

Moim zdaniem szkoda kasy na gazety.
Jak można też w internecie poczytac.

#126 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 27 stycznia 2009 - 10:40

Moim zdaniem szkoda kasy na gazety.
Jak można też w internecie poczytac.

Np. ja gazety kupuje jak jade pociągiem czy autobusem. Wtedy nie mam dostepu do internetu. Wiec cięzko by było... <bezradny></span>

[ Dodano: 2009-01-27, 10:41 ]
Zreszta gazety nie są az takie drogie (zalezy jakie). I te powiedzmy 10 zl wydane w miesiacu na jakies czasopismo to wcale nie jest taki majątek. :-P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#127 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 27 stycznia 2009 - 18:56

mnie sie lepiej czyta gazete niz cos w necie , wiec czasem jakis tygodnik kupie

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#128 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 27 stycznia 2009 - 21:52

ja raczej nie czytam. Tzn nie kupuje jesli mama cos kupi to poczytam ale sama z siebie nie kupuje;)

#129 Asiiia

Asiiia
  • Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 05 marca 2009 - 15:41

Ja nie czytam gazet typu "dziewczyna" "twist" itp.
Kiedys moja mama kupiła przez przypadek gazete "Z życia wzięte" i tak jakos zaczęłysmy ją kupowac, potem "sukcesy i porażki" itp. ;P
"potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego "

#130 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 05 marca 2009 - 16:13

Ja nie czytam gazet typu "dziewczyna" "twist" itp.

no prosze Cie nawet nie wspominaj o tego typu gazetach :roll: a czytaja to dziewczynki w wieku 14 lat i maja glowki pozniej hmm "skopane" troszeczke;/

#131 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 05 marca 2009 - 16:25

Oj, jak czytają to w wieku 14 lat to na pewno są skopane :P
Bo to zazwyczaj etap przejściowy powinien być. <bezradny></span>

#132 amelia83

amelia83
  • Użytkownik
  • 463 postów

Napisano 27 marca 2009 - 15:14

:arrow: zwierciadło
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr. Mają prawo i kierunek w sobie. {hermann hesse}

#133 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 27 marca 2009 - 15:18

joya kupuje co miesiac, a tak to nieraz kupie jakas gazetke jak strasznie mi sie nudzi
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#134 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 30 marca 2009 - 20:16

też lubię joy'a ale już nie kupuję co miesiąć,tylko sporadycznie. Lubię poczytać jeszcze świat seriali ;-) nie mam czasu oglądac to chociasz poczytne co tam w modzie na sukces hahahahahahaha :mrgreen: :mrgreen:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#135 CarinaStaff

CarinaStaff
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 26 lipca 2009 - 16:57

Zwykle Joy, Cosmopolitan
Czasem Party lub Show

#136 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 26 lipca 2009 - 18:58

siedzac w sklepie i nudząć się okrutnie wpadłam w nałóg czytania gazetówek typu
:arrow: twoje imperium
:arrow: świat i ludzie
:arrow: życie na gorąco
:arrow: Show

i powiem szczerze,umilają zycie a zwłaszca imperium bo krzyżówek dużo jest ;-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#137 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 26 lipca 2009 - 20:15

A ja co tydzień kupuję "Takie jest życie" i od czasu do czasu "Sukcesy i porażki", "Z życia wzięte", itp. Lubię sobie poczytac takie historyjki :-P
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#138 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 27 lipca 2009 - 12:04

ja nic nie kupuje , moja mama Rewie kupuje to czasem podczytuje.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#139 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 27 lipca 2009 - 14:01

ja czasem Joya kupuję :-P ale to z nudów... najczęściej do autobusu jak gdzieś jadę....
Dołączona grafika

#140 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 08 sierpnia 2009 - 15:13

w ostatnim czasie dobre rady :D zawsze w cenie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych