Czasopisma, gazety
#102
Napisano 27 listopada 2008 - 21:47
Lubie tez te z gornej pulki-dla umyslu i wiedzy
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#103
Napisano 28 listopada 2008 - 11:37
#104
Napisano 28 listopada 2008 - 13:00
Ja lubie wszelakiego rodzaju tzw."szmatławce" Gala, Party, Show, Viva,
![]()
A mnie właśnie odrzucają, stąd ucieszył mnie powrót "Bluszczu".
#105
Napisano 30 listopada 2008 - 21:53
Nie znam tej gazety. Poszukam z ciekawości."Bluszcz" jest jak dla mnie najbardziej wartościowy
Słyszałam,że dobre jest też Zwierciadło.
Ja regularnie kupuje gazety o psach,Focus,a resztę czytam jak w łapki wpadnie i nie mam nic ciekawszego do roboty
#106
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:41
Jeśli totalnie mi się nudzi albo chcę się zrelaksować sięgam po Cosmo (no dobra przyznałam się
#108
Napisano 21 grudnia 2008 - 16:07
JoY
kupilam we czwartek na podroz... coraz wiecej ogladania, niz czytania.... kiedys bylo lepsze
#110
Napisano 23 grudnia 2008 - 15:10
#111
Napisano 07 stycznia 2009 - 11:18
#112
Napisano 07 stycznia 2009 - 12:07
#113
Napisano 12 stycznia 2009 - 19:01
Jakoś nie mam ochoty,ani czasu czytac gazet.Jak będę chciała coś poczytac to poczytam w
internecie
#115
Napisano 12 stycznia 2009 - 23:27
Ja kiedyś co numer kupowałam Brawo
Ja tez
Zbieralam plakaty i ... artykuly o antykoncepcji
#116
Napisano 22 stycznia 2009 - 07:27
i ja teżJa regularnie czytam : " Cosmopolitan" , "Glamour"
#117
Napisano 26 stycznia 2009 - 18:00
#118
Napisano 26 stycznia 2009 - 18:45
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#119
Napisano 26 stycznia 2009 - 20:25
#120
Napisano 26 stycznia 2009 - 22:20
Raz przejrzalam......porazkaJoya..
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych





















