Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Czasopisma, gazety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
240 odpowiedzi w tym temacie

#101 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 27 listopada 2008 - 21:22

a ja lubie poczytać sobie Poradnik domowy i Galę :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#102 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 listopada 2008 - 21:47

Ja lubie wszelakiego rodzaju tzw."szmatławce" Gala, Party, Show, Viva, :-P
Lubie tez te z gornej pulki-dla umyslu i wiedzy :-D

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#103 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 11:37

Ostatnio wyjąkowo kupiłam cosmo bo był kalendarz z męskimi ciałkami na 2009 :-D
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#104 babeczkaaa

babeczkaaa
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 13:00

Ja lubie wszelakiego rodzaju tzw."szmatławce" Gala, Party, Show, Viva, :-P


A mnie właśnie odrzucają, stąd ucieszył mnie powrót "Bluszczu".

#105 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 30 listopada 2008 - 21:53

"Bluszcz" jest jak dla mnie najbardziej wartościowy

Nie znam tej gazety. Poszukam z ciekawości.
Słyszałam,że dobre jest też Zwierciadło.


Ja regularnie kupuje gazety o psach,Focus,a resztę czytam jak w łapki wpadnie i nie mam nic ciekawszego do roboty ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#106 Mikula

Mikula
  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:41

Ja czytam regularnie od kilku już lat "Focusa", od czasu do czasu "Neewsweek".
Jeśli totalnie mi się nudzi albo chcę się zrelaksować sięgam po Cosmo (no dobra przyznałam się :mrgreen: )
"Świat należy do ludzi, którzy maja odwagę marzyć i ryzykować, aby spełnić swe marzenia. I starają się robić to najlepiej."

#107 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 14:04

dla relaksu : JoY, Cosmo,czasami Zycie na gorąco :oops:
dla umysłu i wiedzy : Rzeczpospolita, Gazeta Prawna, Semestr,Neewsweek
Dołączona grafika

#108 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 16:07

JoY


kupilam we czwartek na podroz... coraz wiecej ogladania, niz czytania.... kiedys bylo lepsze <bezradny></span>

#109 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 16:31

[quote name="Madzik <bezradny></span>[/quote]
Dlatego też przekierowałam się na "Twój styl" albo "Pani".

No i zakochałam się w "Bluszczu", ale to już bardziej dla miłośniczek literatury:)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#110 Miss G

Miss G
  • Użytkownik
  • 485 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 15:10

Jeśli już czytam to tylko "Dziennik", albo co moja mama do domu przyniesie. Od bardzo dawna przestałam kupować jakiekolwiek gazety i magazyny.
"Każdy plan można zmienić lecz wolę życie bez planu."

#111 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 07 stycznia 2009 - 11:18

Ja regularnie czytam : " Cosmopolitan" , "Glamour" i " Bingo".
A.

#112 Satine

Satine
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 07 stycznia 2009 - 12:07

Moje ulubione to Focus albo XXI wiek, a czasem sięgne tak dla rozrywki po Cosmo :-)

#113 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 19:01

Ja kiedyś co numer kupowałam Brawo,ale teraz już nie kupuję.
Jakoś nie mam ochoty,ani czasu czytac gazet.Jak będę chciała coś poczytac to poczytam w
internecie :-) Szkoda kasy na gazety.

#114 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 19:10

ja tez nie czytam gazet, dawniej czytałam sporo.
ale potem jakoś mi sie odwidziało.
mam net wiec wszystko w nim znajdę, a jeśli chodzi o czasopisma to ceny coraz wyższe, za to coraz mniej artykułów na korzyść reklam. :-/
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#115 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 23:27

Ja kiedyś co numer kupowałam Brawo


Ja tez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Hehe... stare czasy.... ostatnie lata szkoly podstawowej i gimnazjum :-P

Zbieralam plakaty i ... artykuly o antykoncepcji :oops: <umieraam></span> <hoho2></span>

#116 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 22 stycznia 2009 - 07:27

Ja regularnie czytam : " Cosmopolitan" , "Glamour"

i ja też :mrgreen:

#117 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 26 stycznia 2009 - 18:00

Wczoraj na podroz kupilam Claudie ... nawet nawet... bylo co poczytac... ;-)

#118 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 26 stycznia 2009 - 18:45

ja ostatnia claudie tez wyjatkowo przejrzałam , czasem trafi sie ciekawy artykuł

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#119 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 26 stycznia 2009 - 20:25

Kupilam ostatnio Joya.. masakra.. w pol godz nie mialam co czhytac bo NIC nie bylo ciekawego.. Za to Cosmo nadal the best :mrgreen:

#120 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 stycznia 2009 - 22:20

Joya..

Raz przejrzalam......porazka

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych