Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Czasopisma, gazety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
240 odpowiedzi w tym temacie

#61 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 04 marca 2008 - 23:07

Men's Health-baaardzo fajna gazetka,szkoda że dla kobiet takich mądrych nie robią
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#62 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 sierpnia 2008 - 15:18

A ja czytuje Cosmo, Glamour i Joy'a:)
Chcialam sie na jakies naukowe przerzucic,ale to meczace... ;-)

#63 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 sierpnia 2008 - 15:28

A ja czytam Rynek turystyczny
z kobiecych czasem Świat kobiety
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#64 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 02 sierpnia 2008 - 15:32

ja czytam Cosmopolitana, Joy'a i czasem Takie jest zycie (gdy mam mało kasy na coś lepszego)

Chciałam sie na jakieś naukowe przerzucić,ale to meczące... ;-)

ja też nie czytam nic naukowego uważam ze czytanie naukowych rzeczy to mam przez 9 miesięcy na uczelni a dla rozrywki mogę trochę sobie głowę zaśmiecić głupotami, ambitna prasa mnie nudzi szybko sie zniechęcam i jest tez dość droga wiec jak stoję przed wyborem czegoś z niższej półki intelektualnej co przeczytam prawie całe a czegoś bardziej ambitnego co przeczytam maks 2 artykuły to wybieram to mnie wymagając myślenia :-)

#65 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 sierpnia 2008 - 00:04

ja lubie joya bardzo i takie z zycia wziete:D

#66 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 03 sierpnia 2008 - 11:59

Ja tak troszkę nietypowo :-D Czytam F1 racing, to gazetka o Formule 1 <bryka2></span>, a to z tego tytułu, że od ponad 6 lat interesuję się tym sportem. Innych gazetek nie kupuję regularnie, bo wszystko co chcę znajduję w internecie, a BS to lepsze niż wszystkie gazety razem wzięte :-P
Dołączona grafika

#67 malakandra

malakandra
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 08:28

Charaktery, Newsweek, Przekrój Nauka i czasopisma specjalistyczne.

#68 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 08:52

angora, śledztwo (ewentualnie detektyw) i różne babskie gazety
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#69 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 11:04

Ja czytuję Cosmo i Joy'a, a jak mi się uda, to podkradam Marcinowi Men's Health :-P

#70 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 11:35

ja przeglądam Program telewizyjny
i babskie gazetki
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#71 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 11:44

ja od czasu do czas cosmo,ale to zazwyczaj jak gdzies jade pociagiem dalej,a tak to w sumie nie kupuje gazet
wole ksiazki :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#72 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 11:48

ja od czasu do czas cosmo,ale to zazwyczaj jak gdzies jade pociagiem dalej,a tak to w sumie nie kupuje gazet
wole ksiazki

to ja mam dokladnie tak jak ty zazwyczaj jak wracamy z PL do niemiec to sobie Cosmo kupuje :P

tylew ze ostatnio juz mnie zaczela denerwowac ta gazetka bo ciagle to samo tam wypisuja i takie bzdety :roll:

ostatnio zaczelam tez jakies takie babskie albo z samymi plotami kupowac :P

#73 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 12:00

Men's Health

<ookk></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#74 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 10:23

avanti i koniecznie Focus- dużo czytania i wiele ciekawych i czasami nawet intrugujących tematów ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#75 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 19:43

kasiatoja, <jupi></span>
Ja ostatnio tez czytuje Focusa. I o dziwo bardzo mnie ciekawi i wogole nie meczy. Polecam duzo ciekawostek i przystepnie napisane :-P

#76 princess

princess
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 27 sierpnia 2008 - 09:30

Cosmo :mrgreen: no i czasem Glamour ;-)
Quad me nutrit me destruid....

#77 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 27 sierpnia 2008 - 13:06

princess, tez lubie. Jednak z takich to Cosmo najlepsze :oops:

#78 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 29 sierpnia 2008 - 13:35

M jak mama teraz regularnie czytuję ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#79 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 29 sierpnia 2008 - 13:41

Madzia81, moja kolezanka reklamowala w niej ciuszki ciazowe:)

#80 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 29 sierpnia 2008 - 18:55

Sztuki Walki, Cosmo, Joy'a czasem Przekrój i Focus ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych