Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Chłopczyk czy dziewczynka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
565 odpowiedzi w tym temacie

#161 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 19 czerwca 2010 - 17:23

moj W.powiedzial ze sie na tym zna i zrobi dziewczynke.

Eeee to prawdziwego fachowca widzę masz w domu :mrgreen: Gratulacje ;*
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#162 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 20 czerwca 2010 - 06:30

na 100% dziewczynka. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gratuluję <flow1></span> :* zdolnego masz męża, nie m co :lol:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#163 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 20 czerwca 2010 - 12:48

Od samego poczatku chcielismy coreczke(Paulinka bedzie) i moj W.powiedzial ze sie na tym zna i zrobi dziewczynke

To muszę mojego wysłać na korepetycje do Twojego lubego, bo ja też baaardzo chcę dziewczynkę :-D gratuluję! :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#164 kurczaczek

kurczaczek
  • Użytkownik
  • 281 postów

Napisano 20 czerwca 2010 - 12:53

Marce-linka gratulacje!!!
Dołączona grafika

#165 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 20 czerwca 2010 - 14:10

marce-linka, gratuluję, faktycznie Twój mężczyzna się zna na rzeczy :-D
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#166 aurelia

aurelia
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 04 lipca 2010 - 10:38

Pewnie że każdy chciałby mieć chłopca i dziewwczynkę ale nie zawsze jest tak jak chcemy. Prosze mi wierzyć najważniejsze by dziecko było całe i zdrowe.

#167 Agniesia

Agniesia
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 29 lipca 2010 - 09:31

Mój synuś miał być w ogóle do 7 miesiąca dziewczynką, dlatego naprawdę uwierzcie mi że kopał kiedy mój mąż mówił do brzuszka Natalko!
Potem się okazało, że jednak chłopczyk, mój Krzyś strasznie się ucieszył (wiadomo jak to mężczyzna) a ja też się strasznie cieszyłam, ponieważ zawsze chciałam mieć pierwszego chłopca żeby był starszy od rodzeństwa...
Teraz staramy się o drugie i patrząc na nasze problemy to nieważne co będzie aby w ogóle było i zdrowe. Ale jakbym miała wybierać to chciałabym teraz dziewczynkę - aczkolwiek jak będzie synuś też bedzie fajnie, bo nie będzie wybredny, i wygodnie z chłopcem :)
i jeszcze takim aniołem jaki jest mój Kacper to już w ogóle :)

#168 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 29 lipca 2010 - 22:50

będzie synuś też bedzie fajnie, bo nie będzie wybredny

A to ciekawa teoria :-P

Agniesia, powodzenia w starankach i oby udała się Wam dziewczynka <ookk></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#169 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 21:20

My też, jak większość chcielibyśmy parkę - najpierw dziewczynkę, a później chłopczyka, ale zobaczymy. Ja bardzo chciałabym mieć dziewczynkę, ale wiem, że kiedy nadejdzie ten moment będę cieszyła się po prostu dzidziusiem :D
A mój R. strasznie chciałby mieć dziewczynkę - nawet juz teraz :roll: , a synka boi się mieć, bo mówi, że chłopca jest ciężej wychować.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#170 Nita

Nita
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 07 sierpnia 2010 - 22:38

Ja chciałam synka a mam córcie już 2 letnią

#171 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 09 sierpnia 2010 - 06:18

A ja ostatnio stwierdzilam, że chcialabym parkę, ale bliźniąt :-D Niestety u nas w rodzinie male prawdopodobieństwo na urodzenie bliżniaków :-( Więc co da Bóg to będze :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#172 Wenessa

Wenessa
  • Użytkownik
  • 322 postów

Napisano 09 sierpnia 2010 - 09:07

Narazie mam wspaniałego synka,teraz przydała by sie córusia,ale to jeszcze nie w tym momencie ;-) ;-)
Pamiętaj aby kazdy dzień był najpiękniejszym dniem Twojego zycia.......

#173 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 09 sierpnia 2010 - 17:58

Ja sie o siebie troche martwie, bo nie wyobrazam sobie nie miec dwoch synkow :-P
Rozgladam sie za malymi chlopczykami, w sklepie z zabawkami rozczulaja mnie te dla lobuzow, podobnie ciuszki <dreams></span>
Tak cos mysle, ze synus bedzie spelnieniem moich marzen :->


Mam nadzieje, ze jak juz bede starac sie o dziecko <bejbi3></span> to najwazniejsze bedzie aby w tej ciazy BYC, a pozniej zeby dzieciatko sie dobrze rozwijalo i urodzilo cale i zdrowe... a plec juz bedzie bez znaczenia... <bejbi3></span>
ale fajnie by bylo gdyby byl synus :mrgreen:

#174 skorpion

skorpion
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 12 sierpnia 2010 - 11:50

Mnie było obojętne w sumie ale z premedytacją "robiliśmy" chłopczyka :mrgreen:
Mężulek chciał synka, chyba na przekór rodzince, bo u niego same dziewczynki są w rodzinie, a nasz synuś teraz rodzynek wśród kuzynek :-P

Przy drugim z jednej strony chciałabym dziewczynkę, żeby była parka, ale z drugiej strony, praktycznej, to chłopca.
Bo kobieta zmienną jest...

#175 MrsSmith

MrsSmith
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 10 września 2010 - 15:36

Skoro chłopczysko juz jest , to teraz dziewczątko by się zdało, ale dwóch chłopaków - tez fajnie.

#176 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 25 września 2010 - 09:29

Chciaałbym dziewczynke.
czesać ja w kucyki , ubierać w sliczne sukienki :) opowiadać jak dorosnie o swoich miłosciach.. taki babski swiat.. :mrgreen:
Ale ważne aby było zdrowe :)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#177 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 29 września 2010 - 15:05

dziewczynka a nawet dwie , a najlepiej trzy i to w pakiecie :D czyli trojaczki . ale tak naprawde chciałabym poprostu miec dzieci, nie jedno, a kilka ale jesli okaze sie ze bede miec tylko jedno i bedzie to chlopiec to oczywiscie bede sie bardzo cieszyc i bardzo kochac ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#178 monia86

monia86
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 21 października 2010 - 18:41

Ja musze sie pochwalić, że po dzisiejszym badaniu USG na 95% będzie dziewczynka:):):)

#179 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 21 października 2010 - 21:47

monia86, gratuluje :)
to możesz garderobę przygotowywac ;-)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#180 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 października 2010 - 22:21

monia86, GRATULACJE <jupi></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych