Eeee to prawdziwego fachowca widzę masz w domumoj W.powiedzial ze sie na tym zna i zrobi dziewczynke.
Chłopczyk czy dziewczynka?
#161
Napisano 19 czerwca 2010 - 17:23
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#162
Napisano 20 czerwca 2010 - 06:30
gratulujęna 100% dziewczynka.
![]()
![]()
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#165
Napisano 20 czerwca 2010 - 14:10
#166
Napisano 04 lipca 2010 - 10:38
#167
Napisano 29 lipca 2010 - 09:31
Potem się okazało, że jednak chłopczyk, mój Krzyś strasznie się ucieszył (wiadomo jak to mężczyzna) a ja też się strasznie cieszyłam, ponieważ zawsze chciałam mieć pierwszego chłopca żeby był starszy od rodzeństwa...
Teraz staramy się o drugie i patrząc na nasze problemy to nieważne co będzie aby w ogóle było i zdrowe. Ale jakbym miała wybierać to chciałabym teraz dziewczynkę - aczkolwiek jak będzie synuś też bedzie fajnie, bo nie będzie wybredny, i wygodnie z chłopcem
i jeszcze takim aniołem jaki jest mój Kacper to już w ogóle
#169
Napisano 30 lipca 2010 - 21:20
A mój R. strasznie chciałby mieć dziewczynkę - nawet juz teraz
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#170
Napisano 07 sierpnia 2010 - 22:38
#172
Napisano 09 sierpnia 2010 - 09:07
#173
Napisano 09 sierpnia 2010 - 17:58
Rozgladam sie za malymi chlopczykami, w sklepie z zabawkami rozczulaja mnie te dla lobuzow, podobnie ciuszki
Tak cos mysle, ze synus bedzie spelnieniem moich marzen :->
Mam nadzieje, ze jak juz bede starac sie o dziecko
ale fajnie by bylo gdyby byl synus
#174
Napisano 12 sierpnia 2010 - 11:50
Mężulek chciał synka, chyba na przekór rodzince, bo u niego same dziewczynki są w rodzinie, a nasz synuś teraz rodzynek wśród kuzynek
Przy drugim z jednej strony chciałabym dziewczynkę, żeby była parka, ale z drugiej strony, praktycznej, to chłopca.
#175
Napisano 10 września 2010 - 15:36
#176
Napisano 25 września 2010 - 09:29
czesać ja w kucyki , ubierać w sliczne sukienki
Ale ważne aby było zdrowe
#177
Napisano 29 września 2010 - 15:05
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#178
Napisano 21 października 2010 - 18:41
#179
Napisano 21 października 2010 - 21:47
to możesz garderobę przygotowywac
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#180
Napisano 21 października 2010 - 22:21
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych





















