@elizabeth @Majorka^^ gratuluję synków. Chłopaki są bardzo fajne, mogę to potwierdzić swoim przykładem
Zresztą i tak najważniejsze, że zdrowe ![]()
Chłopczyk czy dziewczynka?
#542
Napisano 20 grudnia 2016 - 08:18
Sądzę, że najważniejsze, żeby było zdrowe i szczęśliwe, reszta jakoś zleci ![]()
#543
Napisano 14 lutego 2017 - 16:07
Ja mam córkę łobuziarę i synka w drodze. Też łobuz... Chciałby już wyjść a to dopiero 32 tc...
#545
Napisano 11 lipca 2017 - 19:14
2 synków. Pierwszy ma 2 lata, drugi 3 tygodnie.
#546
Napisano 12 lipca 2017 - 13:12
@Aspirynkaaa w sensie druga? Czy o pierwszej piszesz
jak druga to będzie miał Twój mąż babiniec ![]()
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#548
Napisano 12 lipca 2017 - 15:59
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#549
Napisano 13 lipca 2017 - 09:46
@Aspirynkaaa gratulacje
U nas chyba też dziewczynka, ale jeszcze do potwierdzenia. Wstydliwa jest i raczej chowa to co ma pokazać ![]()
#551
Napisano 13 lipca 2017 - 11:01
@halynka chyba się cieszysz, że tym razem może być dziewczynka ?
@Aspirynkaaa gratuluję drugiej córy
szalejesz z ubrankami czy masz po starszej ?
#552
Napisano 13 lipca 2017 - 11:12
@madzik
mam po starszej, mam po bratanicy 2 miesiące młodszej, część jeszcze z metkami.. mam tyle, że mogłabym mieć trojaczki
samych zimowych kombinezonów mam 5
Na razie kupiłam 2 pajace i 2 pary spodni dresowych, bo były 50% przecenione i same mi się wpakowały do koszyka, a to takie słodkie maleńkie
ale nie będę szalała, obiecuję! ![]()
Użytkownik Aspirynkaaa edytował ten post 13 lipca 2017 - 11:12
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#553
Napisano 13 lipca 2017 - 11:44
Gratki @Aspirynkaaa i @halynka
@Aspirynkaaa fajnie mieć wszystko, ale wierzę, że i tak kusi
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#554
Napisano 13 lipca 2017 - 13:14
@Aspirynkaaa gratuluję drugiej dziewczynki ! ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#556
Napisano 16 lipca 2017 - 19:53
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#558
Napisano 18 lipca 2017 - 07:56
@Aspirynkaaa ooo to mąż będzie miał prawdziwy babiniec
gratulacje ![]()
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#559
Napisano 19 lipca 2017 - 15:54
@89kasienka89 mąż to tylko komentuje, że dobrze, że będzie miał swój garaż, to będzie gdzie uciekać od pisków i babskich humorów
Chociaż wcale tego nie dał mi odczuć, to myślę, że trochę mu szkoda, że nie będzie miał syna, żeby z nim majsterkować, grać w piłkę itp. Ale może jeszcze kiedyś..kto to wie?
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#560
Napisano 16 sierpnia 2017 - 06:44
Myślę, że wszystko zależy od charakteru i temperamentu dziecka. Są dziewczynki, które lubią majsterkować z tatusiem, czyli córeczka tatusia i wszystko chciałaby robić tylko z tatą.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















