Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Prezenty na różne okazje!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
309 odpowiedzi w tym temacie

#281 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7038 postów

Napisano 26 listopad 2012 - 20:59

halynka, my z Miśkiem razem kupujemy prezent jego mamie, zreszta siostra Miśka z męzem (wczesniej chłopakiem) tak samo robią, więc to najlepszy pomysł :)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#282 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7038 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 22:13

Kupiłam dzisiaj prezent szwagierce i teściowej :) Może akurat któraś z was skorzysta z pomysłów :) Szwagierka dostanie naszyjnik z sową, bo już kilka miesięcy jej się mój podoba, a jakoś sobie nie kupiła :P (Misiek się dowiadywał i nie ma na pewno :P ) a teściowa dostanie kalendarz rozmiaru a3 ze zdjęciami rodzinnymi :) na każdy miesiąc inne zdjęcie - Misiek z mamą na okładce :mrgreen: promocja jest jeszcze na grouponie, więc skorzystałam :mrgreen: mam nadzieję, że będą zadowolone ;-)

<serducho>

65vqegz2wjpc3llf.png

#283 Issa

Issa
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 08:22

Zbliżają się Mikołajki i Gwiazdka i jak co roku nie mam pojęcia co kupić swojej 16-letniej kuzynce. Dziewczyna właściwie niczym szczególnym się nie interesuje, więc książki odpadają. Poradzicie coś?

#284 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 22:47

Ja wczoraj urwałam się wcześniej z zajęć i poleciałam na zakupy, żeby mieć prezenty gwiazdkowe z głowy, bo już mi się po nocach śniły :roll:

i tak:
mama dostanie kolejną już książkę o wampirach, bo od jakiegoś czasu choruje na tym punkcie :lol:
Zuzu dostanie komplet 3 książeczek - 1 jest o kolorach, bo ciężko jest jej je 'załapać', 2 to 'Kaczka dziwaczka' Brzechwy jak dobrze pamiętam, a 3 jest o Kubusiu Puchatku ;-)
a dla siostry kupiłam płytę Bisza 'Wilk chodnikowy' :mrgreen:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”

#285 Histeria:)

Histeria:)
  • Użytkownik
  • 826 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Wzrost:w sam raz:P
  • Włosy:brąz
  • Stan:Jeszcze panna...
  • Partner:K.
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 16 grudzień 2012 - 23:23

My z K. co roku kupujemy razem prezenty dla jego rodziców. Tym razem tato dostanie golarke elektryczną a mama perfumy+duży,świąteczny kubek. Nad prezentami dla mojej cz. rodziny jeszcze myśle.

#286 Janina

Janina

franca

• Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 02 luty 2013 - 09:52

A ja mam problem z koleżanką. Ma urodziny, myślałam nad kosmetykiem, jakimś mydełkiem z mydlarni czy czymś takim ale jest konsultantką z Avonu, więc ma tego mnóstwo. Ubranie też odpada bo jest w ciąży, kupiłabym apaszkę ale nie jestem pewna czy uda mi się trafić w jej gust. Książek nie czyta w ogóle, kwiatów nie lubi.

Ostatecznie chyba kupię kartę podarunkową do jakiegoś Reserved czy CCC ale chcę przeznaczyć na prezent ok 50 - 70 zł i nie wiem czy nie za mało na tą kartę.

<bezradny></span>

Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

#287 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5618 postów

Napisano 08 luty 2013 - 16:10

Janina, a może jakaś płyta z fajną muzyką? Albo bibelot do domu wazonik, jakaś ozdoba? Albo zestaw świeczek, zapachów?

201401111762.png

qio5t5b.png

#288 lolipopola

lolipopola
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 16 luty 2013 - 12:48

A ja mam problem z koleżanką. Ma urodziny, myślałam nad kosmetykiem, jakimś mydełkiem z mydlarni czy czymś takim ale jest konsultantką z Avonu, więc ma tego mnóstwo. Ubranie też odpada bo jest w ciąży, kupiłabym apaszkę ale nie jestem pewna czy uda mi się trafić w jej gust. Książek nie czyta w ogóle, kwiatów nie lubi.

Ja też czasem kompletnie nie mam pomysłu, co kupić komuś na urodziny... - znam to uczucie i nie zazdroszczę... Powiem tylko, że jak już na prawdę nie wiem gdzie szukać, to idę do empiku licząc, że znajdę tam coś o czym nie pomyślałam wcześniej :). Zwykle los jest dla mnie łaskawy, bo oni mają tam przecież bardzo różnorodną ofertę... Myślałaś może o filmie? Byłam wczoraj przelotem w salonie niedaleko domu i widziałam Nowego Sherlocka za coś koło 20 złotych... Super film i myślę, że jak ktoś lubi kino to ucieszy się z takiego prezentu.

Ostatecznie chyba kupię kartę podarunkową do jakiegoś Reserved czy CCC ale chcę przeznaczyć na prezent ok 50 - 70 zł i nie wiem czy nie za mało na tą kartę.

Uważasz, że to za mało za kartę, czy za mało na prezent?
Niska cena w przypadku trafnego podarunku jest moim zdaniem drugorzędna :).
Pozdrawiam :)
I <3 Puszcza

#289 Janina

Janina

franca

• Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 16 luty 2013 - 21:42

halynka z tym wazonem super pomysł, muszę sobie zapisać na zaś. :)

lolipopola chodziło mi o kartę podarunkową, czy to nie za mała kwota. :)

Ostatecznie kupiłam taki długi łańcuszek z dosyć sporym motylem bo ona uwielbia motyle. Podobał jej się. :D

#290 Histeria:)

Histeria:)
  • Użytkownik
  • 826 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Wzrost:w sam raz:P
  • Włosy:brąz
  • Stan:Jeszcze panna...
  • Partner:K.
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 30 kwiecień 2013 - 13:26

Przypomniało mi się dzisiaj, że mama K. ma w czasie majowego weekendu imieniny.Skleciłam dla mniej bukiet, bo mam mnóstwo kwiatków w ogrodzie, a pustki w portfelu :-/ Mam nadzieje, że się nie obrazi :-P Zawiozę jej dzisiaj wieczorem, K. kupi jej czekoladki i będziemy mieć imieniny z głowy :mrgreen:

Załączone miniatury

• _s0.zmniejszacz.pl_bukiet_zmniejszacz-pl_870748.jpg

#291 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5456 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 13:28

Histeria:), piękny bukiecik, jak bym na pewno się nie obraziła jakbym taki dostała <ookk></span> Najważniejsze, że się pamięta ;-)

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#292 Janina

Janina

franca

• Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 05 maj 2013 - 16:43

Histeria bukiet cudowny! Mogłabyś pracować w kwieciarni. :)

#293 aniolek13

aniolek13
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 08:35

Też zależy do kogo idziemy. Jeśli do kogoś, kogo dobrze znamy to możemy pomyśleć o czymś bardziej osobistym, ale jeśli idziemy do kogoś kto "ma wszystko", albo nie mamy pojęcia co mu się może przydac to warto wybrac jakiś ciekawy kubek, ozdobę, bon do sklepu czy coś do domu. Bardzo ładne akcesoria można znaleźć /link/ Najgorsze dla mnie są prezenty z sieciówek, gdzie obdarowany potem może spotkać swój prezent na każdym kroku i ocenić ile za niego zapłaciliśmy

Użytkownik Olenka edytował ten post 16 wrzesień 2014 - 12:19

#294 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9394 postów

Napisano 03 maj 2015 - 15:03

Zastanawiam się nad zakupem prezentu dla chrzestnej z okazji 50 urodzin. Zależy mi żeby to było coś co będzie mogła postawić na szafce itp. :-) Wiem, że w przykładach poniżej są podziękowania dla rodziców, ale w ofercie są też w formie urodzinowej :-) Co sądzicie?

Zastanawiam się nad rzeczami typu:
0031f.jpg
0184a.jpg

0062a.jpg

0184d.jpg

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#295 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 03 maj 2015 - 15:18

@Tilia statuetka z zegarkiem jest fajna i praktyczna :)

nixqp2.png

#296 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9394 postów

Napisano 03 maj 2015 - 22:07

@Blondynka88 dziękuję za opinię :)

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#297 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5456 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 08:23

Dziewczyny, proszę o poradę! W październiku odbędzie się impreza rodzinna z okazji 25lecia ślubu rodziców K. I tu moje pytanie - co można kupić im w prezencie? Kasa to za banalnie.... Chciałabym kupić im coś fajnego, przydatnego, co ich zaskoczy. Może kupowałyście prezenty na takie okazje i możecie coś poradzić? :)

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#298 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2311 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 10:03

@inqaa podlacze sie do pytania w sumie.
Moi rodzice maja za miesiac 25-lecie slubu...

I sama siedze i mysle.
Zamowilam im Msze w kosciele. Po tej Mszy zabieram ich na kolacje do restauracji.
Mam plan zrobic im fotoksiazke ze zdjeciami - takie wspomnienia z calego malzenskiego wspolnego zycia.
I nie wiem co jeszcze...

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#299 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7038 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 11:10

Mam plan zrobic im fotoksiazke ze zdjeciami - takie wspomnienia z calego malzenskiego wspolnego zycia.

to moim zdaniem rewelacyjny pomysł!

Ja ostatnio na ślub kupiłam coś, co fajnie byłooby dać też na rocznicę, jak któraś będzie chciała, to wyślę link.

Karafka ze szklankami do whisky, wszystko grawerowane jak chcecie i zapakowane w piękne drewniane pudełko też z grawerem - za całość chyba 150 zł

<serducho>

65vqegz2wjpc3llf.png

#300 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4615 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 13:36

Ja ostatnio na ślub kupiłam coś, co fajnie byłooby dać też na rocznicę, jak któraś będzie chciała, to wyślę link.
Karafka ze szklankami do whisky, wszystko grawerowane jak chcecie i zapakowane w piękne drewniane pudełko też z grawerem - za całość chyba 150 zł

Bardzo fajny pomysł i nie tak drogi. Sama bym takie coś chciała kiedyś dostać :-)

Użytkownik Wisienkowa edytował ten post 03 wrzesień 2016 - 13:36

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”