Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

nietypowe prezenty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 13 sierpień 2020 - 18:53

Jakie dostaliście nietypowe prezenty ślubne? Koleżanka w weekend wychodziła za mąż i od siostry dostała nagranie z życzeniami od Oliwiera Janiaka, wszyscy byli zaskoczeni a życzenia super miłe, aż sama podpytałam tej dziewczyny gdzie zamawiała takie i mi powiedziała ze jest taka aplikacja hype me i tam można sobie wybrać, chyba zamówię męzowi na urodziny. A my z nietypowych prezentów to dostaliśmy zepsuty ekspres na kawę z częściowo zużytą paczką kapsulek

#2 odes

odes
  • Użytkownik
  • 266 postów

Napisano 06 listopad 2020 - 09:10

Zwwsze najpierw robię wywiad co komuś jest potrzebne. Chyba, że kogoś znam bardzo dobrze i wiem jakie wino czy która książka wejdzie bez problemu.
Nie to, ze pytam wprost daną osobę, ale np. o mamę pytam siostrę, o koleżankę jej chłopaka, itp.

Jeśli miałabym tutaj podpowiedzieć jakiś nietypowy prezent, to moze lot w tunelu aerodynamicznym? 

Taki lot odwzorowuje skok ze spadochronem. 

Romantycznie

#3 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 16 wrzesień 2021 - 08:30

W zeszłym roku na 30 urodziny sprezentowałam mężowi skok ze spadochronem i był zachwycony :)

#4 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 271 postów

Napisano 29 grudzień 2021 - 12:14

Poleciałam do Indii na dwa tygodnie. Byłyśmy prywatnie - bez biur podróży i oprowadzanych wycieczek. Poznałam piękny kraj i pięknych ludzi. Przeżyłam chwile pełne radości i pełne wzruszeń …. Kraj kontrastów i kolorów … ;)

Jeśli jednak szukacie tutaj nietypowego materialnego prezentu, polecam stronę:

http://ekskluzywnezakupy.pl/

Znajdziecie tutaj sporo dobrych inspiracji na ekskluzywne dodatki do domu :)

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net