Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wasz facet a alkohol

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
475 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 20:33

Czy przeszkadza Wam jak Wasz facet na imprezie/grillu/spotkaniu rodzinnym pije alkohol? Oczywiście nie chodzi mi o upijanie się do nieprzytomności, ale tak normalnie?

Ja np. od razu mam alergię jak Marcin wypije ciut za dużo i jest na rauszu!! Opowiada wtedy rzeczy, które wcale mnie nie śmieszą, albo próbuje mi w jakiś sposób dokuczyć, albo się przystawia, a ja nienawidzę zapachu wódki :!: NO i nie lubię. Nigdy nie przesadził przy mnie, nie musiałam się za Niego wstydzić, ale mimo to już na samo hasło "impreza" mam pewne obawy.

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#2 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 20:37

Ja nie zabraniam Krisowi pić bo miałaby to odwrotny skutek. Jak to mówią zakazany owoc najlepiej smakuje. Może pić ile chce, ma wolną rękę ale jak przesadzi tzn muszę go pilnować to na drugi dzień daje mu popalić. Jak wypije to się przystawia i mówi jak bardzo mnie kocha co 2 minuty a ja robię się nerwowa bo już tego słuchać nie mogę. Na drugi dzień jak tylko się budzimy to pyta się czy zrobił coś złego a ja mu muszę cały wieczór streszczać.

Niepodoba mi się jak kobiety wiecznie zabraniają facetom pić tzn. robią mu jazdę bo wypił jedno więcej piwko. Dla mnie to przesada :roll: Facet ma swój rozum i wie chyba ile mu można wypić a nie jakieś wyliczanie.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#3 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 05:18

Czy przeszkadza Wam jak Wasz facet na imprezie/grillu/spotkaniu rodzinnym pije alkohol? Oczywiście nie chodzi mi o upijanie się do nieprzytomności, ale tak normalnie?

Nie bo i ja korzystam z urokow takiej imprezy :mrgreen:
A tak serio to moj Mis ma taka kontrolke ;-) i nigdy sie nie upil do nieprzytomnosci. Przynajmniej nie za mojej kadencji ;-)
On ma juz slaba glowe...dlatego wypije czasem 3 piwka i juz mnie do domu ciagnie bo chce spac i do pracy rano trzeba...kiedy tym czasem bywa ze ja chcialabym zostac dluzej ;-) Takze jest spoko zadnych takich problemow nie ma :-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#4 złotarybka

złotarybka
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 07:44

Jak wypije to się przystawia i mówi jak bardzo mnie kocha co 2 minuty.

moj G.tez wtedy ciagle powtarza jak to mnie kocha itd. (podobno po pijanemu sie mowi prawde :-D )

NNiepodoba mi się jak kobiety wiecznie zabraniają facetom pić tzn. robią mu jazdę bo wypił jedno więcej piwko. Dla mnie to przesada :roll: Facet ma swój rozum i wie chyba ile mu można wypić a nie jakieś wyliczanie.

Zgadzam sie w 100%. To jest smieszne po prostu. Dorosly facet sam wie ile moze. A juz najsmieszniejsza rzecza jest, jak kobieta zabrania pic facetowi albo wyzywa go w towarzystwie. Porazka. Ja nigdy w ten sposob nie zwracam uwagi mojemu G., jak mam cos do powiedzenia, to czekam az bedziemy sami. Za to mam ciotke, ktora jest uczulona na to jak jej maz pije, zawsze jak sa na jakiejsc imprezie to go wyzywa albo odwraca mu kieliszek do gory dnem <glupek></span> Masakra.

#5 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2007 - 09:52

Ja nie mam nic przeciwko jak Piotrek sobie pije. Nigdy nie zrobił mi wstydu, nigdy nie przesadził z alkoholem więc nie mam o co się denerwować. A że jest na rauszu?? Mnie to nie przeszkadza, on jest wtedy taki śmieszny przytulaśny :D zresztą co ja mogę mieć przeciwko temu, jak sama chodzę też na imprezy na których jestem na rauszu? ;)
A poza tym, szczerze mówiąc, to mi się nie podoba, jak na jakiejś imprezie kobieta mówi do swojego faceta, żeby już nie pił ( o ile oczywiście nie jest on już w stanie nietrzeźwym) albo mu zabrania tego i facet sie słucha - moim zdaniem to tylko obciach dla tego faceta :P jak się chce coś powiedzieć to na osobności, a nie przy wszystkich :) a poza tym... faceci lubią sobie czasami wypić, więc dobrze jest im czasami na to pozwolić. No chyba, że jakaś kobitka chce żeby jej facet zaczął chodzić na imprezy bez niej, bo z nią by się napić nie mógł - wtedy chyba byłaby jeszcze bardziej niezadowolona :roll:

#6 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 09:56

moim zdaniem to tylko obciach dla tego faceta

nie mowiac juz o niej samej ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#7 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 11:40

Mój facet ogólnie alkoholu nie lubi akurat w tym związku to ja więcej pije :) na imprezach jak pije wódke to w bardzo małych ilościach.Najwięcej przy mnie wypił kilka piw i był wtedy taki zabawny i kochany że aż serducho miękło :mrgreen: nawet sie mnie wtedy w windzie zapytał czy za niego wyjde :lol: .Nie musze się martwić że gdzieś pójdzie sie sam upić na jakiś męski wieczór bo on tego nie lubi, owszem raz na jakiś czas po pracy idzie z kumplem do baru który maja niedaleko zakładu , ale wtedy pije jedno duże z pianką i do domu :)
Dołączona grafika

#8 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 12:36

Ja nie zabraniam Krisowi pić

zabraniać oczywiście, że nie można. ale ja np. przed jakąś większą imprezą proszę ładnie Misia, żebym się nie musiała denerwować na Niego ;-) i w zasadzie, to nie muszę, bo:

moj Mis ma taka kontrolke ;-)

i sam dobrze wie, kiedy musi zrobić sobie przerwę, czy troszkę zwolnić tempa.
Wiem, że kiedy jeszcze nie byliśmy razem zdarzyło mu się upić tak, że nie wiedział, co się z nim dzieje i koledzy musieli go transportować do domu, ale dobrze, że takie coś przeżył, bo teraz w tą stronę już go nie ciągnie.

A na piwko to oczywiście, że chodzi z jednym kumplem, ale takie wyjścia to mi nie przeszkadzają w zupełności, w zasadzie to mam nawet wyrzuty sumienia, że tak rzadko Misiek ma czas na taki męski wieczór :-/ taksówka to pożeracz czasu :-/ a piw to Misiek nie wiem ile musiałby wypić, żeby się upić. Ma bardzo mocną głowę. I dobrze :-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#9 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2007 - 15:35

pić Miskowi nie zabraniam, ale nie lubie z nim chodzić na imprezy gdzie jest wodka. po pierwsze dlatego ze wydaje mu się, że nie jest pijany i podpuszcza innych, o mniejszej masie, do picia na wyscigi, co raz się już skonczylo dla kolegi na pogotowiu. a po drugie po wodce robi się nieprzyjemny ogolnie do ludzi. spoko jest jak idziemy gdzies sobie na grilla i Misiek sobie piwkuje. ale ogólnie nieczęsto się nam zdarza bywac razem na imprezach, więc w zasadzie nikt nie ma do nikogo pretensji, kto i ile wypil.

a obracanie kieliszka? troche to smieszne i robienie siary przy kolegach może wywołać odwrotny skutek.

#10 Xantia

Xantia
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 16:25

a tak do tematu.. :)
mocna glowe ma wasz partner ? bo moj wypije 7 piw i ciagle moze dalej chociaz go mdli :D
a wypije 2 kieliski vodki i go nie ma hehe
nigdy nie przestane cie kochac :******** [`]

#11 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 29 czerwiec 2007 - 09:48

mocna glowe ma wasz partner ?

tak jak pisałam - bardzo mocną i przede wszystkim kontroluje się. zarówno może pić i piwo (choć przypuszczam, że po 7 byłby już problem ;-) ) i wódkę.

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#12 Morfiniasta

Morfiniasta
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 29 czerwiec 2007 - 16:43

My jak gdzies idziemy to albo razem pijemy albo nie!a że mam troszke mocniejsza glowe od mojego Adasia, to juz inna rzecz. Zawsze sie smieje jak wychodzimy gdzies ze sie obija;)

#13 _eta

_eta
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 29 czerwiec 2007 - 20:37

mój tam wie ile ma wypić i ja sie tam nim nie przejmuje :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 29 czerwiec 2007 - 21:32

Krystian ma w miarę mocną głowę ale wszystko zależy od dnia.

#15 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 30 czerwiec 2007 - 23:38

R. też nie upija sięjakoś do nieprzytomności, zresztą po swoim ojcu odziedziczył nie tylko fioła na punkcie heavy metalu i harley'i ale i słabą głowę.. To często wyglądało tak, że on wypił 3-4 kieliszki, ja 9 i byliśmy w jednakowym stanie:)

ostatnio była taka sytuacja.. :) hih
R. stwierdził, że sobie po męsku popije z kolegami... Wcześniej do mnie zadzwonił i mówił o piwku.. coś tam coś tam.. o wódce.. Mówiłam mu, żeby nie mieszał, żeby nie przesadził... itd No i , że od kiedy on w ogóle wódkę pije ( bo zawsze tak na piwko tylko wyskoczył z kolegami).
R. nie posłuchał i co?
Hm... jak to powiedzieć... do mieszanki piwo-wódka doszło jeszcze wino domowej roboty.. nieciekawie..
Że tak powiem zwrócił;P
I mogłam powiedzieć moje ulubione w takiej sytuacji : "A NIE MóWIłłAM ??!! :) "

ale też w sumie nie musiałam się za niego wstydzić ani nic..
minusem jedynie jest to, że czasami włącza mu się coś takiego, że nawija i nawija i końca tego nawijania nie widać...:)
chociaż to też może ma swój urok:)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#16 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 02 lipiec 2007 - 09:26

Hm... jak to powiedzieć... do mieszanki piwo-wódka doszło jeszcze wino domowej roboty.. nieciekawie..
Że tak powiem zwrócił;P

przypuszczam, że jesteście w tym samym wieku z chłopakiem? ;-)
bo jak to dziewczyny napisały, starsi faceci z reguły wiedzą już co mogą i ile mogą, żeby nie doprowadzić się do takiego stanu.

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#17 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 02 lipiec 2007 - 09:31

My w sobote bylismy na imprezie u znajomych. Moj Mis wypil 3 piwka...i juz nie mogl wiecej :lol: zjadl i ...usnal troszke na sofie ;-) kiedy ja po 2 piwach jeszcze zaprawilam kilkoma kieliszkami wodeczki :oops: :-D i czulam sie dobrze...chyba mialam dobry dzien do picia :lol:

Mieszac mozna ale z glowa :-P hehe

#18 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 02 lipiec 2007 - 09:38

Moj Mis wypil 3 piwka...i juz nie mogl wiecej :lol: zjadl i ...usnal troszke na sofie ;-)

oj, rzeczywiście słabiutką ma już główkę ;-)

kiedy ja po 2 piwach jeszcze zaprawilam kilkoma kieliszkami wodeczki :oops: :-D i czulam sie dobrze...

o nie, to nie dla mnie zdecydwanie. wódka w ogóle nie wchodzi w rachubę. za dobrze pamiętam jeszcze imprezy z ogólniaka ;-)

my wczoraj byliśmy na imprezie rodzinnej u Marcina rodziców, popił Misiek troszkę wódki, ale nawet specjalnie widać nie było po Nim :)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#19 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 02 lipiec 2007 - 09:42

oj, rzeczywiście słabiutką ma już główkę

Wiesz co Madziu? Ja sie ciesze ze tak ma :-D Bo jak mi opowiadal ile potrafil kiedys wypic i w jakim stanie byc...to wole go takiego jaki jest ;-)

#20 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 02 lipiec 2007 - 09:45

Ja sie ciesze ze tak ma :-D Bo jak mi opowiadal ile potrafil kiedys wypic i w jakim stanie byc...

no jasne :)
mój też miał niezłe przeprawy za czasów ogólniaka. i też wolałabym go nie widzieć w stanie, w jakim bywał. najfajniejsze jest to, że wie, kiedy przestać. a jak sobie potem utnie drzemkę - to przecież niegroźne :)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png