Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Koty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
394 odpowiedzi w tym temacie

#341 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 09 maj 2013 - 10:23

że ma śrut w ciele. Jakiś idiota strzelał do niego z wiatrówki!!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
halynka dobrze, że kotu nic poważnego się nie stało.
Ale ludzie to czasami naprawdę gorsze bestie od zwierząt :roll:

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

#342 Fionna

Fionna
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 13:37

Nie mam w tej chwili kotów, ale po prostu wielbię niebieskie koty rosyjskie! :)

#343 Aggie_W

Aggie_W
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 19 czerwiec 2013 - 14:51

A ja się zbieram do kupienia Brytyjczyka :) Tylko koszty duże i to mnie tak naprawdę cały czas wstrzymuje.
„Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.” :)

#344 kombi

kombi
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 20 czerwiec 2013 - 12:23

Nie mam w tej chwili kotów, ale po prostu wielbię niebieskie koty rosyjskie! :)

Mi się tez strasznie podobają! Jak są małe są przesłodkie :)

#345 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 20 czerwiec 2013 - 18:19

Słyszeliście, czy tylko u nas o tym głośno?

"28-letni student stomatologii z Zabrza podaje się za miłośnika kotów. Chce przygarnąć jakieś zwierzę. W rozmowie jest spokojny, wręcz ujmujący. Jego mieszkanie to istny raj dla przyszłego podopiecznego. Dobrze wyposażone, przestronne. Podpisuje umowy adopcyjne, bez problemów staje się właścicielem kota. Po czasie okazuje się jednak, że wrażenie, jakie zbudował, było złudne. W rzeczywistości przygarnia koty masowo, a następnie w bestialski sposób je zabija. I jak zawsze w takich sytuacjach pozostaje pytanie: czy można było temu zapobiec? Odpowiedź nie pozostawia złudzeń: nie.

- W minionym tygodniu otrzymaliśmy informację, iż 28-letni mężczyzna, nabywający koty do adopcji, nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań względem ich dotychczasowych właścicieli.
Zobowiązywał się m.in.: do informowania dotychczasowych opiekunów zwierząt o warunkach w jakich czworonogi przebywają - poinformowała dziś zabrzańska komenda policji.

Zgłoszenie złożyła właśnie jedna z poprzednich właścicielek zwierząt. Zaznaczyła przy tym, iż wie, że nie jest jedyną osobą, której mężczyzna odmawia informacji na temat niedawnego pupila.
Policjanci zaczęli badać sprawę. Ustalili, że 28-latek, mieszkający w centrum Zabrza student, od lutego do maja adoptował przez internet kilkanaście kotów. Kolejne zebrane dowody w tej sprawie wykazały, że mężczyzna najpierw znęcał się ze szczególnym okrucieństwem, a następnie zabił koty w Zabrzu.

W poniedziałek sprawca został zatrzymany. Postawiono mu 20 zarzutów takiego przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do winy. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna zabijał koty we własnym mieszkaniu w centrum Zabrza. Bił je pięścią lub uderzał nimi o ścianę. Zamordowane zwierzęta miał pakować do worków i wyrzucać do kontenera na śmieci."

źródło: Dziennik Zachodni
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”

#346 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 20 czerwiec 2013 - 18:46

W zwierzęcym środowisku głośno o tej sprawie.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#347 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 20 czerwiec 2013 - 18:51

Madź, nic o tym nie słyszałam :shock: jak pomyślę, że nasze tymczasy mogły tak wylądować, to aż mnie ciarki przechodzą :cry: na szczęście o kotach z naszej fundacji wszystkie wiadomości docierają.
Nie mam pojęcia jak w taki sposób można potraktować jakiekolwiek stworzenie!

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#348 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 20 czerwiec 2013 - 19:25

Madź straszne :shock: Jak można tak potraktować zwierzę? Powinni jego tak bić pięściami i walić o ścianę :roll:

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

#349 katti

katti

kwintesencja

• Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 20 czerwiec 2013 - 22:15

o tym nie słyszałam

Ja tez nie.... ale kiedys ktos bardzo madrze powiedzial, ze czlowiek jest najbardziej okrutny. Nad tym kolesiem jak sie ktos kiedys pozneca to moze pouklada sobie w glowie co trzeba :evil: debil jakis i tyle.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

#350 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 07:17

Ja widziałam w Wydarzeniach na Polsacie kilka dni temu. Psychol z tego typa, mnie też zastanawia, czy jego panna ( bo w wydarzeniach mówili, że odwiedzała go w mieszkaniu) niczego nie zauważyła, czy o co chodzi...
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#351 Raspberry

Raspberry
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 09:38

Sama mam dwie kicie i nie wyobrażam sobie zrobić im jakąkolwiek krzywdę.
Jak tak można?!
4.09.2010 * 29.12.2012 * 20.07.2013

#352 milenka01

milenka01
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 16 lipiec 2013 - 10:27

mam kota - pusie

#353 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 22:23

@Kahela jak tam kotki dobrze sie zaklimatyzowały ???

Użytkownik magdaaaaa edytował ten post 09 lipiec 2015 - 22:24

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#354 beata_m

beata_m
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 12 grudzień 2015 - 20:33

Ja mam zwykłego dachowca - kotkę, ale marzy mi się maine coon. Na razie jednak Pan M. wyraził swoje stanowcze nie. 

#355 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 15:55

@elizabeth Specjalistko poradź mi coś w sprawie kota ze schroniska. Mój M. chce za jakiś czas przygarnąć kota, to jest luźny plan na razie, ale jednak jest. Moje pytanie brzmi, czy takie malutkie koty też można adoptować? M. twierdzi, że on nie przygarnie dużego kota, bo to nie będzie od małego jego kot, że nie będzie mógł się z nim porozumieć etc. Miał taki problem z psem i jest przewrażliwiony. 

#356 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 07:29

@elizabeth Specjalistko poradź mi coś w sprawie kota ze schroniska. Mój M. chce za jakiś czas przygarnąć kota, to jest luźny plan na razie, ale jednak jest. Moje pytanie brzmi, czy takie malutkie koty też można adoptować? M. twierdzi, że on nie przygarnie dużego kota, bo to nie będzie od małego jego kot, że nie będzie mógł się z nim porozumieć etc. Miał taki problem z psem i jest przewrażliwiony.

Małe tak, ale koty do adopcji muszą mieć minimum 2-3 miesiące. Do tej pory powinny być z matką.  Z jednej strony oczywiście fajnie mieć kota od malego, ale z drugiej to loteria ;) dorosły kot ma już określony charakter a maluch może Was później zaskoczyć ;)

Tak czy siak, gratuluję decyzji :D

<serducho>

65vqegz2wjpc3llf.png

#357 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 08:04

A to nie jest tak, że kot przyzwyczaja się do miejsca? I mając w perspektywie przeprowadzki (bo wynajmuje się mieszkanie np.) naraża się go na stres a siebie na kłopoty? Pytam, bo z naszym tak było. Od małego mieszkał w domu z rodzicami i był bardzo grzeczny a po przeprowadzce do nowego domu wszystko zasikiwał i ogólnie broił.

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#358 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 22:54

moj do mnie przyszedł jak miał prawie pol roku. @Aspirynkaaa koty sie przywiazuja do miejsc i trudno je przyzwyczajc szczególnie kota wychodzacego. 

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#359 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 10 wrzesień 2016 - 07:49

szczególnie kota wychodzacego.

przy kocie wychodzącym tak, szczególnie jeśli miał dom z ogrodem i zamieniamy mu to na mieszkanie z balkonem ;)

Moje od zawsze były niewychodzące i odkąd jest z nami Cytrynka przeprowadzaliśmy się 4 razy i koty nie mają z tym problemu :) ale to też kwestia tego, że jesteśmy ciągle my i nasze i kotow rzeczy, czyli nowe miejsce, ale w sumie pachnie tak samo :P

<serducho>

65vqegz2wjpc3llf.png

#360 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 08:17

Tak czy siak, gratuluję decyzji
Dzięki, na razie sami musimy się ogarnąć w nowym miejscu, zobaczyć jak będzie wyglądał nasz grafik i czy będziemy się czuć na siłach. 

A powiedzcie mi czy drapak to rzecz niezbędna czy kotu w mieszkaniu przycina się pazurki? Bo ja zielona w temacie.