Śniadanka
#42
Napisano 03 stycznia 2009 - 21:11
#43
Napisano 31 maja 2009 - 15:12
If you don't know my name, you can call me baby
#44
Napisano 01 czerwca 2009 - 10:18
#45
Napisano 27 października 2009 - 13:45
#46
Napisano 19 listopada 2009 - 12:34
#47
Napisano 08 grudnia 2009 - 22:53
Jesli mówimy o weekendzie (bo wtedy mam najwięcej czasu), to lubię zaszaleć z jajkami na twardo, czasami zrobić sobie jakąś sałatkę
#48
Napisano 08 grudnia 2009 - 23:06
kazdego dnia rano musze zjesc 2 kanapki + wypic herbatke
dla mnie to zastrzyk energi od rana zeby miec sile na caly dzien
P.s Elodi, ty to mi sie chyba zawsze z parowkami bedziesz kojarzyc
pamietam jaki mialas kiedys szał na parówy
#49
Napisano 09 grudnia 2009 - 08:52
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#50
Napisano 18 kwietnia 2010 - 11:54
Właśniealbo parowki gotuje
Ale nie wyobrażam sobie wyjść bez śniadanie - z głodu bym umarła
A jeśli chodzi o kanapeczki, to najczęściej z pomidorem i majonezem lub wędliną
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#51
Napisano 18 kwietnia 2010 - 13:51
[ Dodano: 2010-07-10, 18:56 ]
W odpowiedzi na PS. amoramor
kupuję błyskawiczne płatki orkiszowe (np. Melvit) nie trzeba ich gotować, zalewam je tylko ciepłym mlekiem. Porcja - zależnie od głodu
wouldn't wanna be anybody else!
...
#52
Napisano 23 lipca 2010 - 22:05
zwykle wcinam kanapeczki z wędliną, serkiem do tego ogóreczek, pomidorek
gdy mam więcej czasu funduję sobie jajecznicę z cebulką i szyneczką, mniami!
a gdy zostaje czerstwe pieczywko robię tzw "jajochlebki" - pieczywko moczę w mleku ( lub nie, zależy czy mam w lodówce), następnie moczę w pianie ubitej z jajka z przyprawami i ciach na patelnię. Strasznie kaloryczne, ale spalam w ciągu dnia
#53
Napisano 24 lipca 2010 - 14:25
#54
Napisano 24 lipca 2010 - 14:31
#55
Napisano 04 sierpnia 2010 - 11:39
Zazwczaj są to dwie kromki chleba ciemnego z serkiem, serem żółtym
na to bukiet wiosenny tj. pomidor, ogorek, sałata , szczypiorek, papryka
albo kanapka i parówka
oja al emasz fajnieBudzę się, a na szafce koło łóżka zawsze stoją kanapeczki
#56
Napisano 04 sierpnia 2010 - 11:42
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#57
Napisano 04 sierpnia 2010 - 12:06
W koncu mi sie przejadly - nie moge juz na nie patrzec - od razu mnie zbiera na
Obecnie staram sie urozmaicac ten pierwszy posilek
Kroluja kanapki z ciemnego chlebka - serek, wedlinka, pomodorek, ogorek.
Jak jestem u M to wtedy szalejemy
Jajeczniczka, parowki, kielbaska, zapiekane buleczki
Do wyboru, do koloru....
Dla samej siebie nie chce mi sie tak szalec
Byle tylko cos zjesc
Obowiazkowo moja kawusia
#58
Napisano 04 sierpnia 2010 - 13:01
#59
Napisano 05 sierpnia 2010 - 19:22
#60
Napisano 08 sierpnia 2010 - 21:11
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


















