Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Śniadanka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#121 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 01 listopada 2013 - 00:47

Zaraz po przebudzeniu nie czuję się głodna. Nie lubię jadać śniadań (szczególnie na szybko), ale zazwyczaj przed wyjściem w siebie wmuszam, bo już po godzinie/dwóch burczy mi w brzuchu. Śniadanie na szybko zazwyczaj kończy się kanapką z serem/szynką, płatkami z mlekiem, drożdżówką lub jogurtem.

Gdy mam więcej czasu na przebudzenie i nabieram ochoty na jedzenie to nie odmówię sobie jajecznicy, omleta, parówek, jakichś wymyślnych kanapek.

 

Za to rano obowiązkowo musi być herbata, kawa lub kakao.


Użytkownik Findmysky. edytował ten post 01 listopada 2013 - 00:47

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#122 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 11:49

U mnie śniadanie musi być obowiązkowo.

Zazwyczaj płatki lub dwie kanapki z serkiem czy pomidorkiem lub kubek twarożku. Czasem jakiś budyń albo kaszka jak mi się chce.

Do tego kawa lub herbata


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#123 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 18:47

Ten przepis Inqi brzmi ciekawie z ta buleczka ;)

Ja mam jak Karate - musze zjesc sniadanie 1 i 2, ale obiadu i kolacji bym juz nie musiala

I u mnie musi byc chlebus. Z czymkolwiek - rozniaste pasty robie, z serkiem , z pora, szczypiorkie, ogorkiem , pomidorkiem itp

parowki. Makrela. jajecznica. 

jogurtem nie pojem , chyba ze na 2 sniadanie 


Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#124 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 21:37

ja sie tak przyzwyczaiłam do suchej bulki , ze w dni pracy to jest niemal zawsze moje sniadanie.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#125 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 05 listopada 2013 - 00:04


Ten przepis Inqi brzmi ciekawie z ta buleczka :-)

Tak. Robiłam i polecam. :)


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#126 ladyhousewife

ladyhousewife
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 07 stycznia 2014 - 17:28

U mnie wszystko zależy od tego czy to weekend czy dzień pracujący:

W weekendy najczęściej: chałka, rogaliki francuskie lub domowy chlebek z nutellą lub miodem i masełkiem

W tygodniu kanapeczki lub owsianka:)


Użytkownik ladyhousewife edytował ten post 07 stycznia 2014 - 17:29


#127 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 19 stycznia 2014 - 00:42

kiedys nie wychodzilam z domu bez sniadania a teraz to norma.

potem w pracy cos tam zjem, jakies batoniki etc , chyba ze nie mam czasu to nic.

ostatnimi dniami to jadam jogurty bo mam tego pól lodówki.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#128 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 22 stycznia 2014 - 22:56

Ja tez ostatnio niestety rano nie mam apetytu i do pracy idę bez śniadania. Jem jak już się w pracy ogarnę, czyli po 10.


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#129 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 stycznia 2014 - 23:00


Jem jak już się w pracy ogarnę, czyli po 10
u mnie podobnie, chyba ze jest sb i mam na rano, to nie jem , tylkomobiad okolo 14

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#130 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 29 stycznia 2014 - 14:40

Śniadanie rzecz święta!nauczyłam się je jeść codziennie,jem ja i moja rodzina.

Zrobiłam domowe musli...wszyscy je lubią i gdy czasu niewiele wtedy to jemy.

A robię je tak:

1paczka 0,5kg płatków owsianych górskich wysypuje na suchą patelnię i prażę z 20dag łuskanego słonecznika...aż zacznie pachnieć i leciuteńko się zrumieni.Po ostudzeniu mieszam z rodzynkami,żurawiną,lub innymi suszonymi owocami i gotowe...zamykam w puszce do musli i jest.W swzonie dodaje świeże owoce np.truskawki,jagody albo maliny,czasem banan no słowem na co mam ochote i jem z mlekiem ciepłym lub zimnym,jogurtem...pycha.A jak cudnie reguluje trawienie i trzyma aż do drugiego śniadania :mrgreen: Polecam.



#131 smoczkowa

smoczkowa
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • LokalizacjaMiasto :D
  • Wzrost:156
  • Włosy:ciemne
  • Stan:wydana za mąż :)
  • Partner:M...
  • Nastrój:Neutralna
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 29 stycznia 2014 - 15:22

@gogi  Dlaczego nie jesteś moją mamą ;> <cryyy>  Też bym chciała takie śniadanka.

 

Ja z racji "innego stanu" też zjadam "coś" na śniadanie.

Ale nigdy tłusto i dużo. Wolę zagryść później owocem.

A zjadam zwykle :

-płatki na mleku

-musli, płatki z jogurtem

-kanapki z wedliną i jakieś warzywo.

-tost <suchy> a pozniej masełko.

 

No i oczywiście gorące kakao do tego <ookk>

 

Szkoda mi czasu na jakies wydumane śniadania.


Love Love Love


#132 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 10 sierpnia 2014 - 20:19

ostatnio głownie owoce.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#133 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 11 sierpnia 2014 - 10:29

Bez śniadania ani rusz  :mrgreen:

Lubię zjeść coś konkretnego i raczej tłustego, wytrawnego niż słodkiego. Jak byłam dzieckiem jadłam tylko słodkie śniadania, teraz nie przepadam za takimi.

Ostatnio jadam obowiązkowo jaja, uwielbiam pod każdą postacią  <ookk> Najczęściej jest to jajecznica z kiełbasą lub omlet z oliwkami i pomidorami <jezorek11> Lubię też sadzone jaja na szynce ale to tylko jak mam jakąś dobrej jakości, np robiona przez mojego tatę :-D

Dla mnie śniadanie to po prostu posiłek i potrafię zjeść wtedy coś co dla większości ludzi jest typowo obiadowym daniem - np grillowanego łososia czy piersi z kurczaka  :mrgreen: Posiłek to posiłek ma być na talerzu dobre jedzenie, bez szufladkowania, że coś się jada wyłącznie na śniadania a coś tylko na podwieczorki ;-)

 

Jak przechodziłam w swoim życiu etap weganizmu czy wegetarianizmu to bardzo często na śniadanie były owoce lub bułka z masłem i jakimiś warzywami. Po takim śniadaniu czułam się jednak dość szybko głodna  <bezradny> dużo węglowodanów a mało białka i tłuszczu a to one dają uczucie sytości na długi czas ;-)


Użytkownik amoramor edytował ten post 11 sierpnia 2014 - 10:32

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#134 Janina

Janina

    franca

  • Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 11 sierpnia 2014 - 19:41

To moja bolączka. Jak się odchudzałam to śniadanie było obowiązkowe, ale teraz często jest tak, że jem je dopiero o 11, a nawet 12 czy 13, zależy kiedy jest czas w pracy. Do tego czasu potrafię wypić 3 kawy. :roll: Tak mi się żołądek przyzwyczaił, że nie czuję głodu.


Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

 


#135 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1 104 postów

Napisano 12 sierpnia 2014 - 09:13

najczęściej kanapka...

ale dziś się  chyba skuszę na musli z jogurtem



#136 Aldonaa

Aldonaa
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 24 października 2014 - 12:46

Ja najchętniej na śniadanie jadam wszystko co mało kaloryczne, ostatnio posmakował mi zwłaszcza orkisz. Ja osobiście preferuję tylko ten ze sklepu ekologicznego jak np. .... i standardowo z jogurtem naturalnym i suszonymi owocami a do tego obowiązkowo kakao:)


Użytkownik inqaa edytował ten post 24 października 2014 - 12:53





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych