Śniadanka
#21
Napisano 08 października 2007 - 16:48
#23
Napisano 19 października 2007 - 16:38
#25
Napisano 20 października 2007 - 21:46
#26
Napisano 20 października 2007 - 21:51
sa bo kupowalam ale to u mnie:)tez bardzo lubieSą też w carrefourze, wczoraj je sobie kupiłam
#27
Napisano 25 października 2007 - 10:06
#28
Napisano 27 października 2007 - 07:36
Z dodatkami tez czasami tam sobie dam np. grzybki, szyneczka itp
A dziś moje ulubione kiełbaski na śniadanie
#29
Napisano 04 listopada 2007 - 14:11
#30
Napisano 08 grudnia 2007 - 09:20
#31
Napisano 08 grudnia 2007 - 12:55
eeetam..ja jadam kolo 13. jakas kanapczyne dopierośniadanie to najważniejszy posiłek
#32
Napisano 19 lutego 2008 - 10:52
jajecznica
parówki
albo kanapeczki
+ jakiś owoc + herbata,soczek lub mleko/kakao
#33
Napisano 27 lutego 2008 - 23:01
Dla odmiany czasami robię sobie jajecznicę,albo jakies musli na chudym mleku,albo tez posiekane owoce zalane odłuszczonym jogurtem
#34
Napisano 29 marca 2008 - 15:11
śniadania z ukochanym jem codziennie raz on przygotowuje raz ja, tak na zmianę. raczej wszystko to co wymienilam wczesniej. Chyba ze gdzieś pędzimy to wtedy zatrzymujemy sie po drodze na drożdżówke i kawe
#35
Napisano 08 kwietnia 2008 - 09:54
ja wlasnie nie jem nic czesto do godz. 12. po prostu nie mam ochoty. kawa mnie zapycha chociaz to niezdrowo ale nie potrafie sie przestawicŚniadanie to ważny posiłek.
#36
Napisano 08 kwietnia 2008 - 09:57
wiem, są takie osoby.ja wlasnie nie jem nic czesto do godz. 12. po prostu nie mam ochoty. kawa mnie zapycha chociaz to niezdrowo ale nie potrafie sie przestawic
Ja bym nie raz chciała pospać w weekend dłużej ale budzi mnie taki głód,że nie mogę wytrzymać.Muszę wstać i coś zjeść.
Mój tata też tak ma więc to chyba rodzinne.
Madziu a może spróbój przynajmniej płatki na mleku?
#37
Napisano 08 kwietnia 2008 - 11:30
moja mama tak ma wiec chyba teoria sie potwierdza. mam to po niej. albo tak albo tak.Mój tata też tak ma więc to chyba rodzinne.
eee nie chce mi siepłatki na mleku?
#38
Napisano 08 kwietnia 2008 - 11:33
ja muszę zjeść śniadanie, bo inaczej mi w brzuchu burczy i mi głupio jak jestem na lekcjachnie jem nic czesto do godz. 12. po prostu nie mam ochoty.
ostatnio wcinamy kanapki z szynką czy serkiem i koniecznie na to zielony ogórek i szczypiorek - od razu tak wiosennie się robi
#39
Napisano 20 maja 2008 - 18:50
#40
Napisano 20 maja 2008 - 22:30
a ostatnio moja babcia upiekla swoj chleb razowy z duza iloscia ziaren przeroznych i dala mi polowe tego chlebka, jest pyszny i teraz jem go sobie na sniadano (najlepiej smakuje z samym maselkiem
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


















