Śniadanka
#2
Napisano 27 czerwca 2007 - 20:29
#3
Napisano 28 czerwca 2007 - 05:27
Za to Mis je sam o 9.00 bo o 9. ma zawsze przerwe i sie pyta czego nie jem z nim
#4
Napisano 28 czerwca 2007 - 08:43
ale jak już coś robię to zwykle omlet albo jakieś tosty, kanapki itp.
#5
Guest_Kociak_*
Napisano 28 czerwca 2007 - 09:29
#6
Napisano 28 czerwca 2007 - 11:51
- Albo muesli z mleczkiem.
- Albo płatki nestle fitness z jogurtem też z mleczkiem.
- Albo grachamka z chudą szyneczką i na to ogóreczek i do tego kubek kefiru.
A z ukochanym to Kanapki lub bułeczki z wędliną, bo on takich rzeczy jak twarożki,jajecznice,muesli nie jada
#7
Napisano 28 czerwca 2007 - 12:46
Zazwyczaj jem sama i wtedy mój standardowy posiłek to:
- bułeczka z szynką, serkiem i na wierzchu pomidor, ogórek, rzodkiewka, papryczka
- płatki z mlekiem zimnym
- czasem jakaś buła maślana czy rogalik na słodko
w weekendy jemy zawsze razem i wtedy lubimy sobie "poszaleć"
- jajecznica na kiełbasie z pieczarkami
- paróweczki
- siekanka
- pasta rybna
- takie pyszne bułeczki maślane z serkiem waniliowym
- zwykłe kanapki z przeróżnymi sałatkami (np. grecka, śledziowa, z tuńczykiem)
Do picia zazwyczaj herbata z cytryną, w ostatnim czasie kawa ze śmietanką.
#8
Napisano 18 lipca 2007 - 21:00
#9
Napisano 19 lipca 2007 - 09:23
#11
Napisano 12 sierpnia 2007 - 16:00
#12
Napisano 12 sierpnia 2007 - 19:08
#13
Napisano 12 sierpnia 2007 - 22:44
#14
Napisano 22 sierpnia 2007 - 12:32
#15
Napisano 11 września 2007 - 13:34
No i oczywiście obowiązkowa kawa, ale już bez cukru.
#16
Napisano 03 października 2007 - 14:03
#17
Napisano 03 października 2007 - 22:20
Do śniadania obowiązkowo gorąca herbata z cytrynką
#18
Napisano 05 października 2007 - 21:54
#19
Napisano 06 października 2007 - 07:48
Ale zwykle to jem rano płatki z mlekiem.
#20
Napisano 08 października 2007 - 14:59
1. 2 kromeczki chlebka pełnoziarnistego z oliwą z oliwek i ziołami prowansalskimi, na to mozzarella i pomidor + kawa ze świażym 2% mleczkiem(1:1)
2. Jajecznica na pomidorach z miodem i ziolami + kromeczka chlebka pełnoziarnistego z oliwą z oliwek. Posupuje to otrębami, ziołami prowansalskimi( niweluje to gorzki pozmak zdrowej oliwy z oliwy- extra vergin) i na to kawalek serka mozarella lub pomodor + kubeczek kawki ze świeżym mlekiem.
3. 2 kromki waza-wieloziarnista z pasą Lisnera ,,losoż ze szczypiorkiem'', posupuje to otrębami, ziolami( najlepeij świeżo pokrojonym szczypiorkiem i natką pietryszki) i klade 2 plasteki pomidorka- nie sole, ponieważ pasta juz jest wystarczajaco słona + kawka z mleczkim lub zielona herbata
4. muesli- na wiec lyzka sienia lnianego, wiorki kokosowe(pol lyzeczki, tak tylko do smaku), łyzka otrębów( lub zarodkow), pol łyżeczki rodzynkó, i poł zyżeczki płatków górskich- owsianych- są najtańsze- zalewam to kefirkiem i jem, czasem pije do tego kawke z mleczkim
5. jajecznica z 2 jajek na cebulce i czosnecku z dodatkiem swieżego szczypioru + kanapeczka chlebka razowego- wieloziarnistego z oliwą i mozarella+ kubeczek kawki ze swiezym mlekiem
I co? Niezly ze mnie ,,sniadaniowy'' smakosz:D Niestety z obiadami i kolacjami wychodzi mi gorzej:((
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















