Przy obfitych krwawieniach bardziej wskazane sa podpaski, a jesli tampon to często wymieniać. Ja jednak pewniej czuję sie w podpasce niż w tamponie. Poza tym boje się zapalen pęcherza a mam do nich skłonności. Zaraz ból, pieczenie, i te ciągłe naciskanie na pęcherz a w toalecie kilka kropelek i koniec. Byłam ostatnio na basenie i już zaczynało mnie coś pobolewać. A w pracy jak mnie złapało. Nie dość, że piekielnie bolało i szczypało to biegałam co chwila do toalety. Na przerwie pomykałam do apteki i kupiłam urofuraginum max. Taka nowa z podwójną dawką. Raz- ciach i po kłopocie.
Tampon czy podpaska ??
Rozpoczęty przez Jewel, 26 cze 2007 22:17
501 odpowiedzi w tym temacie
#501
Napisano 27 lutego 2017 - 21:24
#502
Napisano 26 czerwca 2018 - 19:14
Wczoraj nabyłam kubeczek i muszę przyznać, że drogi ale wart swojej ceny jak najbardziej. Trzeba nabrać wprawy w zakładaniu, bo musi się zassać, a nie zawsze to czuć. Poza tym święty spokój, nie uwiera jak tampony, nie wysusza, nic nie śmierdzi i nie klei się jak podpaska. Cudo!
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych













