Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Spodnie, sukienka czy spódnica - nasze preferencje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
189 odpowiedzi w tym temacie

#181 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 12:23

Ja uwielbiam sukienki, a ta ze zdjęcia jest elegancka, akurat do pracy.

#182 Alina

Alina
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 19 październik 2017 - 17:35

ooo, a ja mam odwrotne wrażenie właśnie. u mnie w pracy ja chodząca w spodniach jestem w zdecydowanej mniejszości. :-) I w sumie nie przekonuje mnie fakt ze odstaje, ze co dzień widzę te śliczne wzorki i kolorki sukienek i spódnic moich kolezanek, bo ja po porstu nienajlepiej czuje się w sukienkach. Fakt, ze ostatnio moja przełożona miała na bankiecie w firmie taką śliczną sukienkę ze sklepu internetowego /link/ Jest bardzo ładną i zgrabną kobietą więc ta sukeinka zdecydowanie dodała jej jeszcze uroku. Mówie o tej zwiewnej sukience z kwiatami...arla. Namiary na sklep mam, a nóż mi sie zmieni :-)

#183 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 29 październik 2017 - 22:27

Idzie zima i znow zostana mi tylko spodnie.. nie lubie rajstop... wrrr

#184 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 31 październik 2017 - 11:07

Ja również na zimę wolę jednak spodnie. Jakoś ciepłych getrów nie lubię łączyć z sukienkami

#185 Magda93

Magda93
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 13:21

Ja jeśli miałabym wybierać to na pierwszym miejscu będą jednak spodnie, bo tak najczęściej chodzę do pracy i w ogóle :-) Są wygodne i jakoś się przyzwyczaiłam. No i tak jak pisała dziewczyna wyżej - są ciepłe, więc zimą to chyba jedyny słuszny wybór. W kwestii sukienek i spódniczek to wybieram sukienki, ostatnio zamówiłam sobie z...link...jedną bardzo klasyczną i myślę, że będę ją miała na dłużej, bo materiał jest bardzo dobry. Spódniczek nie lubię dlatego, bo nie wiem co do nich dobrać, jaką górę :-P

#186 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 15:37

Do spódniczek założysz śmiało bluzkę z długim rękawem, ewentualnie elegancką koszulę. Moda jest po to by eksperymentować! Więc czemu by nie próbować.

#187 Babazwozu

Babazwozu
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 13 luty 2018 - 15:22

Ja jestem fanką spodni, są najwygodniejsze. Chociaż mój facet narzeka, że powinnam częściej chodzić w spódnicach lub sukienkach. Czasem jednak lubię odświeżyć mój wygląd i ubrać się inaczej niż zwykle.

#188 wikizabka

wikizabka
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 20 luty 2018 - 12:41

A pamiętacie koszmar lat 90. - spódnica noszona na spodniach? :P 
Sama noszę tylko spodnie, latem szorty. Jestem niska i mam krótkie nogi, źle to wygląda przy każdej długości spódnic (a szkoda, bo takie do ziemi, zwiewne bardzo mi się podobają).

#189 lemoris

lemoris
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 17:46

Od dawien dawna preferuję sukienki. Na lato sobie nie wyobrażam w nich nie chodzić! W tym roku udało mi się nawet przez internet kilka fajnych kupić w sklepie Modimoda.pl po promocyjnych cenach, ale ja jak to ja... oprocz tego jeszcze kupilam 2 stroje kapielowe i komplet bielizny tak, zeby faceta troche podniecic :D

#190 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 13:29

W lato bardzo lubię zwiewne sukienki. W zimie chodzę tylko w spodniach bo jestem okropnym zmarzluchem i ubieram się bardzo ciepło, na cebulkę. Czekam już na wiosnę, gdy będę mogła wyciągnąć ulubione sukienki z szafy :D