Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Smieszne filmiki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
808 odpowiedzi w tym temacie

#701 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 18 kwietnia 2011 - 17:17

Maluch jest lepszy ode mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#702 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 19 kwietnia 2011 - 22:01

:shock:
ile ten maluch ma lat? normalnie szok
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#703 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 20 kwietnia 2011 - 09:07

rewelacyjny jest :shock: "dloga z plesieństwem" :mrgreen:
Jak go widzę, to mi się marzy taki mały mądrala:P

#704 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 20 kwietnia 2011 - 17:15

ile ten maluch ma lat?

2 latka ;-)

Śmieszne są filmiki z niektórymi dzieciakami :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ten maluch też jest fajny :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=7tYtDxphi1c&feature=player_embedded
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#705 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 20 kwietnia 2011 - 22:35

Olenka, ja bym powiedziała, że kojarzenie nazwy znaków z obrazem w tym wieku jest dość zwyczajnym zjawiskiem. Jakąkolwiek grę mu nie postwiasz, jest w stanie się tego tak samo szybko nauczyć. Tylko, że tu są znaki- niby wyższy kaliber ;) Oczywiście duże oklaski dla rodziców, którzy pracują nad małym. I sam filmik faktycznie jest trochę śmieszny, jak weźmie się pod uwagę jego wiek i zaintersowanie znakami :P Poza tym bardzo ładnie mówi ;) Mój chrześniak ma półtora roku i dopiero zaczyna zabawę z mówieniem :P

A drugi filmik ciekawy, widać, że mały uwielbia tę piosenkę :mrgreen:

#706 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 21 kwietnia 2011 - 19:09

Mały ma niezłą radochę z tej piosenki, podoba mi się:)

ja się przy tym popłakałam :mrgreen:

#707 magicznablondee

magicznablondee
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 10 maja 2011 - 17:09

Ten filmik o Szymku jest spoko

[ Dodano: 2011-05-11, 15:43 ]
Obejrzyjcie parodię wróżbity Macieja na YT :D

#708 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 01 czerwca 2011 - 06:48

Olenka, ten malec jest świetny <ookk></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#709 KatarzynaL

KatarzynaL
  • Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 08 lipca 2011 - 19:21


,,dzień w którym idziemy do sauny, to dzień w którym się nie starzejemy,, ,,a najfajniej na tym świecie- na fryzyjskim siedzieć grzbiecie,,

#710 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 09 lipca 2011 - 09:09

KatarzynaL, wybacz, ale ja akurat nie widzę w tym nic śmiesznego. Raczej bezmyślność ludzką i brak wyobraźni
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#711 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 09 lipca 2011 - 09:12

Mądra małpka ale ludzie bezmyślni ... pewnie sądzili że małpa nie wie co z tym zrobić :)

#712 KatarzynaL

KatarzynaL
  • Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 09 lipca 2011 - 13:12

KatarzynaL, wybacz, ale ja akurat nie widzę w tym nic śmiesznego

wyluzuj....nie pojedziesz na wakacje w tym roku czy co ?
a na ile % oceniasz wiarygodność tego filmiku ? :-)
małpa wyglada na szkoloną do tej roli, nawet jeśli broń jest załadowana ( mało prawdopodobne na spotkaniu kumpli przy ognisku...) to na pewno zabezpieczona, poza tym by rozpocząć strzelanie trzeba mechanicznie pierwszy nabój wprowadzić do komory.... tych dwu czynnosci małpka pewnie nie potrafiłaby wykonać bez solidnej nauki . nikt by wtedy nie zaryzykował.....no jeszcze ta kamera ...... :-)
,,dzień w którym idziemy do sauny, to dzień w którym się nie starzejemy,, ,,a najfajniej na tym świecie- na fryzyjskim siedzieć grzbiecie,,

#713 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 lipca 2011 - 13:28

małpa wyglada na szkoloną do tej roli, nawet jeśli broń jest załadowana ( mało prawdopodobne na spotkaniu kumpli przy ognisku...) to na pewno zabezpieczona, poza tym by rozpocząć strzelanie trzeba mechanicznie pierwszy nabój wprowadzić do komory.... tych dwu czynnosci małpka pewnie nie potrafiłaby wykonać bez solidnej nauki . nikt by wtedy nie zaryzykował.....no jeszcze ta kamera ...... :-)

co i tak nie zmienia faktu, że film ani odrobinę śmieszny ni jest, raczej niesmaczny. Ale skoro Ciebie takie rzeczy śmieszą...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#714 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 09 lipca 2011 - 13:36

Mnie jakoś nie śmieszy ten film z małpą,czuję pewien niesmak oglądając go.Wewnętrzny niepokój. <bezradny></span>

#715 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 16:39

Genialny sposób na osoby z którymi nie mamy ochoty rozmawiać :P


"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#716 KatarzynaL

KatarzynaL
  • Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 23 lipca 2011 - 20:52

dla morału , a nie wywodów najbardziej wrażliwych.

,,dzień w którym idziemy do sauny, to dzień w którym się nie starzejemy,, ,,a najfajniej na tym świecie- na fryzyjskim siedzieć grzbiecie,,

#717 Agnieszka112

Agnieszka112
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 11 sierpnia 2011 - 08:41

może nie tyle śmieszny, co zaskakujący filmik:
/link usuniety/
miejsce na szerokość samochodu + 26 cm, a kierowca mimo to zaparkował bez problemu :shock: też bym tak chciała!!! :-D

#718 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 11 sierpnia 2011 - 10:21

Nie linkujemy. Wklejam filmik z postu:

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#719 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 18 sierpnia 2011 - 09:10

<umieraam></span>

http://www.youtube.com/watch?v=Mi3H4fnbOXE&feature=player_embedded

[ Dodano: 2011-08-18, 10:19 ]
http://www.youtube.com/watch?v=QGhTmEErfrY

:lol:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#720 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 18 sierpnia 2011 - 09:33

Madź, chyba zrobię dziś rodzicom obiad :D na pierwsze kapuśniak a na drugie bigos <umieraam></span>

W drugim filmiku genialnie wygląda jak facetowi przy bieżni spadają klapki <ookk></span>
i chyba nie do końca rozumiem tego na końcu z kropką <hmm></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych