Smieszne filmiki
#701
Napisano 18 kwietnia 2011 - 17:17
#703
Napisano 20 kwietnia 2011 - 09:07
Jak go widzę, to mi się marzy taki mały mądrala:P
#704
Napisano 20 kwietnia 2011 - 17:15
2 latkaile ten maluch ma lat?
Śmieszne są filmiki z niektórymi dzieciakami
Ten maluch też jest fajny
http://www.youtube.com/watch?v=7tYtDxphi1c&feature=player_embedded
#705
Napisano 20 kwietnia 2011 - 22:35
A drugi filmik ciekawy, widać, że mały uwielbia tę piosenkę
#706
Napisano 21 kwietnia 2011 - 19:09
ja się przy tym popłakałam
#707
Napisano 10 maja 2011 - 17:09
[ Dodano: 2011-05-11, 15:43 ]
Obejrzyjcie parodię wróżbity Macieja na YT
#708
Napisano 01 czerwca 2011 - 06:48
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#709
Napisano 08 lipca 2011 - 19:21
#710
Napisano 09 lipca 2011 - 09:09
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#711
Napisano 09 lipca 2011 - 09:12
#712
Napisano 09 lipca 2011 - 13:12
wyluzuj....nie pojedziesz na wakacje w tym roku czy co ?KatarzynaL, wybacz, ale ja akurat nie widzę w tym nic śmiesznego
a na ile % oceniasz wiarygodność tego filmiku ?
małpa wyglada na szkoloną do tej roli, nawet jeśli broń jest załadowana ( mało prawdopodobne na spotkaniu kumpli przy ognisku...) to na pewno zabezpieczona, poza tym by rozpocząć strzelanie trzeba mechanicznie pierwszy nabój wprowadzić do komory.... tych dwu czynnosci małpka pewnie nie potrafiłaby wykonać bez solidnej nauki . nikt by wtedy nie zaryzykował.....no jeszcze ta kamera ......
#713
Napisano 09 lipca 2011 - 13:28
co i tak nie zmienia faktu, że film ani odrobinę śmieszny ni jest, raczej niesmaczny. Ale skoro Ciebie takie rzeczy śmieszą...małpa wyglada na szkoloną do tej roli, nawet jeśli broń jest załadowana ( mało prawdopodobne na spotkaniu kumpli przy ognisku...) to na pewno zabezpieczona, poza tym by rozpocząć strzelanie trzeba mechanicznie pierwszy nabój wprowadzić do komory.... tych dwu czynnosci małpka pewnie nie potrafiłaby wykonać bez solidnej nauki . nikt by wtedy nie zaryzykował.....no jeszcze ta kamera ......
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#714
Napisano 09 lipca 2011 - 13:36
#715
Napisano 21 lipca 2011 - 16:39
#716
Napisano 23 lipca 2011 - 20:52
#717
Napisano 11 sierpnia 2011 - 08:41
/link usuniety/
miejsce na szerokość samochodu + 26 cm, a kierowca mimo to zaparkował bez problemu
#718
Napisano 11 sierpnia 2011 - 10:21
#719
Napisano 18 sierpnia 2011 - 09:10
http://www.youtube.com/watch?v=Mi3H4fnbOXE&feature=player_embedded
[ Dodano: 2011-08-18, 10:19 ]
http://www.youtube.com/watch?v=QGhTmEErfrY
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#720
Napisano 18 sierpnia 2011 - 09:33
W drugim filmiku genialnie wygląda jak facetowi przy bieżni spadają klapki
i chyba nie do końca rozumiem tego na końcu z kropką
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Filmiki urodowe na youtube. |
|
|
|
filmiki z wesel |
|
|
|
Wasze smieszne poglady z dziecinstwa |
|
|
|
Nowa Funkcja - Filmiki z Youtube |
|
|
|
Filmy i filmiki "edukacyjne" |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














