Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Krem do twarzy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
408 odpowiedzi w tym temacie

#401 ModnaM

ModnaM
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Włosy:blond
  • Nastrój:Zadowolona

Napisano 24 październik 2017 - 09:34

ja używam kremu z bandi do cery tłustej, na lato może trochę się skóra świeci od niego, ale na zimę jest jak znalazł, nawilża i chroni przed mrozem

Moja pasja - biżuteria

#402 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 24 październik 2017 - 10:03

Ja obecnie używam kremu z ziaji, cupuacu, bardzo mi służy.

#403 nabali

nabali
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 14:47

Ja od lat kupuje kremy z Ziaji.

#404 jedza78

jedza78
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 17:21

Ja używam oleju kokosowego jak mi się twarz zacznie przesuszać, zaś ja jestem ostatnio uzależniona od kremu pod oczy Remescar, bo działa on świetnie na moje cienie i worki pod oczami. Jak go nie nałożę to wyglądam jakbym miała owsiki, a jak go zaaplikuję, to moja twarz wygląda ślicznie i ma jednolity koloryt, no i dzięki temu oszczędzam czas, bo nie muszę tuszować tych cieni korektorem

#405 fugazi

fugazi
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 07 styczeń 2018 - 20:42

...link...

Ja używam oleju kokosowego jak mi się twarz zacznie przesuszać, zaś ja jestem ostatnio uzależniona od kremu pod oczy Remescar, bo działa on świetnie na moje cienie i worki pod oczami. Jak go nie nałożę to wyglądam jakbym miała owsiki, a jak go zaaplikuję, to moja twarz wygląda ślicznie i ma jednolity koloryt, no i dzięki temu oszczędzam czas, bo nie muszę tuszować tych cieni korektorem[/quote]

Również słyszałem, że olej kokosowy pomaga na nawilżenie twarzy. W dodatku jest w pełni naturalny także nie musimy się obawiać na reakcje ze strony skóry, oczywiście o ile nie jesteśmy uczuleni :-)

... 

#406 Wenusjanka

Wenusjanka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 20:15

Ja równiez od jakiegoś czasu używam tylko oleju kokosowego a czasami oliwy z oliwek. Oleju kokosowego używam tez jako balsamu do całego ciała - świetna sprawa. Naturalny, nie muszę wczytywać się w skład czy nie ma tam jakiś dziwnych substancji (a zwykle i tak są), nie mam zastawionej łazienki pięcioma słoiczkami, butelkami itp.

#407 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1065 postów

Napisano 08 luty 2018 - 23:20

Tylko że olej kokosowy nie wszystkim pasuje.. i też nie jest na wszystko..

U mnie np na włosy się nie sprawdzil...

#408 KingaRoksana65

KingaRoksana65
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 luty 2018 - 11:26

Do cery suchej BARDZO polecam serie z AA, do atopowej skóry, czyli to mega suchej, wrażliwej, z alergiami...pojawił się nowy krem Sorbet dla skóry, czy coś takiego, testuje i stwierdzam, że jest naprawdę ok.

Bez kremu do twarzy nie wyobrażam sobie dnia.. Wy pewnie też :mrgreen:

Jakich kremów uzywacie na codzień? Przy kupnie sugerujecie sie firmą/ceną?
Macie swoje ulubione i sprawdzone? Na dzień i na noc nakładacie inne?

Ja lubie kupować za każdym razem inny :-)
oczywiście dobrany do mojego typu cery i do wieku

Ostatnio miałam z Lirene nawilżająco-przeciwrodnikowy

#409 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1065 postów

Napisano 18 luty 2018 - 23:45

Wracając do olejku kokosowego, dopytałam ciotki która siedzi w naturalnych sposobach itp...

Mówi że olejek kokosowy działa tylko na chwilę a potem skóra jest jeszcze bardziej sucha....