Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Medycyna kosmetyczna, czy kremy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 kolista

kolista
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 18 maj 2015 - 14:19

My Ci tu nie powiemy jaki zabieg, bo to tylko spejcalista może ocenić. Opola dobrze nie znam, ale moja współlokatorka dużo chodziła do kosmetyczki swojego czasu w czasie studiów i mówi że to bylo w Akadii Spa. Jakbyś pytała o Warszawę to bym Cię zasypała fajnymi gabinetami ;) Ale spróbuj w tej Arkadii,jeśli jest tak elegancko i nowocześnie,jak ona mówi, to nie masz nic do stracenia



#22 aguska90

aguska90
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 18:44

mi się tez niedo końca chce wierzyć w kremy które niby działają jak zabiegi kosmetyczne



#23 babiszonek

babiszonek
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 01 październik 2015 - 18:49

A ja nie wierzę w zabiegi kosmetyczne- musisz wykupic kilka serii itd. A krem wcierasz rano, wieczorem, wiec mysle ze to one maja najwiekszy wplyw na skore. Obecnie jestem na kuracji rozjasniajacej przebrawienia- mam serum z aktywną witaminą C z Bielendy :)



#24 BarbaraM

BarbaraM
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 12:38

Kremy są skuteczne ale oczywiście nie tak jak medycyna estetyczna, kolejna kwestia to cena za krem płacimy mniej ale zaieg daje trwalsze efekty, suma sumarów to po zabiegu masz spokój na dłużej więc teraz tylko pozostaje kwestia funduszy. 



#25 Melani_a

Melani_a
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 19:46

Ja wole kremy, jakos uważam że są bezpieczniejsze. A dzisiaj jest taki wybór że można znaleźć naprawdę dobre kosmetyki w przystępnych cenach...



#26 calamartyna

calamartyna
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 13:19

nie ma co porównywać, zabiegi maja na pewno skuteczniejsze działania, ale także wydaje mi się, że teraz mozna odnależć jakiś w miare dobry krem w odpowiedniej cenie



#27 minionka

minionka
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 13:33

Ja już po mału zaczynam się rozglądać za zabiegami, na razie nieinwazyjnymi, np. Venus Freeze. To przyjemny zabieg termoliftingu. Skóra po mnim jest bardziej elastyczna, ujędrniona. Buzia odmłodzona :) Chodzę do Vici Clinic w Krakowie, bardzo fajny salon.



#28 Nana27

Nana27
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 21:39

nie jestem przeciwna medycynie estetycznej, ale jesli mozna coś zaradzic kremami to wolę ta bezpieczniejszą metode. Moja mama uzywa do twarzy kosmetyków z oeparola 50+, a hydrosense- nawilżajacych. Póki co nam nie jest potrzebny ani skalpel ani laser.



#29 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 16 maj 2016 - 13:38

Mimo wszystko postawiłabym na krem.



#30 Aichie

Aichie
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 08:52

Tak naprawdę do utrzymania skóry w dobrym stanie są potrzebne obie rzeczy - kremy jak i zabiegi. Właściwa pielęgnacja na co dzień jest niezastąpiona, nie można o niej zapominać (a już z pewnością nie można sobie "odpuszczać" dokładnego oczyszczenia twarzy z makijażu przed snem!). Z drugiej strony zabiegi pomagają skórze się regenerować, jest bardziej "świeża". I też nie mówię o jakichś super inwazyjnych zabiegach, różnego rodzaju peelingi, mikrodermabrazja, delikatne kwasy - to naprawdę może zdziałać cuda ;) Ja chodzę na mikrodermabrazję, moja mama lubi peeling kawitacyjny (UBP w Gdyni - polecam ;D). Obie po zabiegu czujemy się odświeżone, skóra łatwiej wchłania kremy, jest potem lepiej nawilżona i gładka. Warto przejść się do takiego centrum medycyny estetycznej chociażby na samą konsultację ;)



#31 calamartyna

calamartyna
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 07:35

Tak naprawdę do utrzymania skóry w dobrym stanie są potrzebne obie rzeczy - kremy jak i zabiegi. Właściwa pielęgnacja na co dzień jest niezastąpiona, nie można o niej zapominać (a już z pewnością nie można sobie "odpuszczać" dokładnego oczyszczenia twarzy z makijażu przed snem!). Z drugiej strony zabiegi pomagają skórze się regenerować, jest bardziej "świeża". I też nie mówię o jakichś super inwazyjnych zabiegach, różnego rodzaju peelingi, mikrodermabrazja, delikatne kwasy - to naprawdę może zdziałać cuda :-) Ja chodzę na mikrodermabrazję, moja mama lubi peeling kawitacyjny (UBP w Gdyni - polecam :-D). Obie po zabiegu czujemy się odświeżone, skóra łatwiej wchłania kremy, jest potem lepiej nawilżona i gładka. Warto przejść się do takiego centrum medycyny estetycznej chociażby na samą konsultację :-)

w sumie masz racje, ja chodze raczej na zabiegi do kosmetyczki ale jakis krem pod podkład tez nakładam, bo kosmetyczka poleciła mi abym wybierała głównie nawilżajace. teraz mam krem z algami morskimi z bielendy bo ma zelowa konststencję i dobrze nawilża a na tym mi zalezało



#32 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 11:11

Zdecydowanie kremy. Dziewczyny poczytajcie sobie o tym jakie mogą byc efekty uboczne operacji plastycznych. Jak sama zobaczyłam sobie do czego mogą prowadzić te operacje to nie wiem czy kiedykolwiek bym sie na coś takiego zdecydowała. Jest to groźne i tyle. Botoks i kwas hialuronowy to ciało obce i organizm chce je usunąc. 

Dobrze jest kupić sobie porzadne serum na twarz i aplikować je po uprzednim oczyszczeniu buzi. Super jest serum Richevon. Sklad naturalny, nie jest takie tanie ale z drugiej strony w skladzie jest lepszy albo porównywalny do kosmetyków kilka razy drozszych. Stosuję od miesiąca i zauważyłam u siebie,ze rzeczywiście poznikały delkatne zmarszczki wokół oczu. 


Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net


#33 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 10 wrzesień 2016 - 14:03

Jak dla mnie to zależy. Póki co wystarczają mi kremy z apteki czy z serii profesjonalnych, ale nie wykluczam, że jakby mi się pojawił większy problem np. zanik górnej wargi z wiekiem to bym poszła na jej powiększenie.


Miłego dnia ;)


#34 ewek87

ewek87
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 05 luty 2017 - 20:24

Zastanawiam się nad zabiegiem na twarz a mianowicie wstrzyknięciu w bruzdy kwasu hialuronowego, wiecie może jak długo utrzyma mi się efekt wygładzenia skóry oraz czy to bolesne. Mieszkam w Kielcach i znalazłam centrum medyczne które wykonuje zabiegi ... .Może polecicie jakieś miejsca jeszcze na terenie województwa świętokrzyskiego?

#35 odes

odes
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 13:33

Wlaśnie z aptekami bywa różnie... Na przykład weźmy markę Vichy. Tak te kosmetyki reklamują ale w składzie niekoniecznie dobre związki. Zdarzają się oleje mineralne oraz silikony ( które blokują wchłanianie składników odżywczych do skóry) Poza tym jest to piekielnie drogie. Oczywiście uważam,ze warto jest dać trochę więcej za dobry kosmetyk ale niech będzie to DOBRY kosmetyk z dobrym skłądem a nie taki który zawiera tanie składniki.

 

Najlepszym kosmetykiem z jakim miałam do tej pory do czynienia było właśnie wspomniane serum Richevon. Uwielbiam  <lov1>

Cudownie pachnie

dobrze nawilża

i rzeczywiście ma działanie redukujące zmarszczki ( te drobniejsze oczywiście)


Romantycznie


#36 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 16 maj 2017 - 13:39

Wlaśnie z aptekami bywa różnie... Na przykład weźmy markę Vichy. Tak te kosmetyki reklamują ale w składzie niekoniecznie dobre związki. Zdarzają się oleje mineralne oraz silikony ( które blokują wchłanianie składników odżywczych do skóry) Poza tym jest to piekielnie drogie. Oczywiście uważam,ze warto jest dać trochę więcej za dobry kosmetyk ale niech będzie to DOBRY kosmetyk z dobrym skłądem a nie taki który zawiera tanie składniki.

 

Najlepszym kosmetykiem z jakim miałam do tej pory do czynienia było właśnie wspomniane serum Richevon. Uwielbiam  <lov1>

Cudownie pachnie

dobrze nawilża

i rzeczywiście ma działanie redukujące zmarszczki ( te drobniejsze oczywiście)

Oj również je lubię. Już 3 opakowanie leci. Szkoda,ze nie zdarzają sie na nie promocje..... Z drugiej strony tak to często jest , że to co fajne i skuteczne nie jest przecenione. A to co chcą wyprzedać leci po przecenie. 


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#37 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 23 maj 2017 - 15:42

a razie kremy dają radę, jak to nie poskutkuje to wtedy pomyślę o medycynie estetycznej.



#38 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 13:22

Wg mnie dopóki można to próbować kremami, tylko takimi dobrze dobranymi.

Jeżeli przestanie to pomagać, albo jest jakaś wyjątkowa sytuacja można się udać do kosmetyczki innego specjalisty



#39 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 07:54

Ja na razie stosuję tylko kremy, jakoś nie czuje potrzeby korzystania z medycyny kosmetycznej. W drogeriach jest duży wybór kosmetyków, nie są one też złe pod względem składów. 



#40 Paula23

Paula23
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 17 październik 2017 - 09:38

A po co to rozdzielać? Nie lepiej korzystać i z tego i z tego, żeby były lepsze efekty? Z tego co wiem, to zwykły krem w żadnym stopniu nie koliduje z zabiegami na twarz. Ja co jakiś czas chodzę do/linkreklamowy/  na Mezoterapię i inne zabiegi na twarz i efekty są widoczne, do tego dobry krem z apteki, a nie pierwszy lepszy z drogerii i jest naprawdę super :-D







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych