Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.12.2008] Deszczowy piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
142 odpowiedzi w tym temacie

#81 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:21

jakie ciasteczka ? ;D

a różne:P takie kruche gwiazdeczki świąteczne i z galaretką pożeczkowa :mrgreen: :mrgreen: tak świątecznie mi pachniało w domku;) a Kotek wcinał...i juz połowy nie ma:D
Dołączona grafika

#82 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:22

Lolka000, ojejku sama bym wcinala z checia :D

#83 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:22

Olciiia, oki no to czekam :-)

#84 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:22

Marzycielka24,wiąże z tym przyszłośc..Uwielbiam to nie tylko stylizację paznokci ale również kosmetologię makijaż,zabiegi itp..

Kosmetyczka to bardzo dobry zawód- zresztą sama miałam iść po maturze do szkoły kosmetycznej ale zrezygnowałam.

#85 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:23

Lolka000, ojejku sama bym wcinala z checia :D

hihi ja wcinam:9
oojjj jak ja bym już chciała z Kotkiem mieszkac:P
Dołączona grafika

#86 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:25

Marzycielka24, ja to bardzo lubię,nawet więcej niż lubię kocham to ;-)
A czemu Ty zrezygnowałaś ? ;)

#87 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:26

Heloooo :mrgreen:
Dzien....... jak codzien :-D lepiej , gorzej, ale do przodu :lol: humor mi wrocil heheh

Milego wieczoru wszystkim :-P :mrgreen:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#88 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:27

Marzycielka24, ja to bardzo lubię,nawet więcej niż lubię kocham to ;-)
A czemu Ty zrezygnowałaś ? ;)

Stwierdziłam, że to nie dla mnie, że mam dwie lewe ręce. Potem przez chwilę nawet żałowałam... Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :-)

#89 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:30

Marzycielka24, szkoda..No ale jeśli nie żałujesz teraz-to dobrze.A teraz na codzień co porabiasz ? Czym się zajmujesz ? ;-)

#90 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:33

Marzycielka24, szkoda..No ale jeśli nie żałujesz teraz-to dobrze.A teraz na codzień co porabiasz ? Czym się zajmujesz ? ;-)

Zajmuje się szkoleniem ludzi. Pracuje w firmie informatycznej. A ostatecznie skończyłam pedagogikę :-)

#91 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:34

lece się popluskać...gorąca kąpiel dobrze mi zrobi:) wrócę... :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#92 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:35

Marzycielka24, oo to też super :-) Ja informatykę też lubię.O psychologi i pedagogidze również myślałam lubię pomagac i wogóle.Ale na dłuższą metę nie dała bym rady raczej w tym zawodzie.

#93 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:37

Ale na dłuższą metę nie dała bym rady raczej w tym zawodzie.

Dlaczego tak myślisz?

#94 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:37

Cześć dziewczyny.
Internetu brak... Wiec jestem tylko na chwilke. Nie wiem kiedy bede miala sprawnego kompa mozliwe ze po swietch wiec nie jest za wesolo. Wszystko mi sie sypie a najgorsze ze Wojtka nie ma przy mnie bo z nim tez sie poklocilam i mam zalamke;( :cry: Ale mi smutno przespalam dzis caly dzien...

#95 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:39

Wszystko mi sie sypie a najgorsze ze Wojtka nie ma przy mnie bo z nim tez sie poklocilam i mam zalamke;(

A może uda się jakoś szybko załagodzić? I poprawić humorek?

#96 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:40

WweronikaA, są czasem takie parszywe dni... ale w końcu musi być lepiej, głowa do góry <pocieszacz></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#97 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:42

kjujiczek, ale ja juz nie daje rady... Wszystko mnie meczy. O wszystko podobno jestem zla ale moim zdaniem mam powody;( :cry: juz nic mi sie nie chce...

[ Dodano: 2008-12-19, 20:43 ]
Marzycielka24, gdybym wiedziala jak to bym to zrobila:(

#98 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:45

Lece pod prysznic i spac :P rano o 4, 5 wstawanie i w droge.

Wszystkiego najlepszego babeczki na swieta ;-) i na nowy rok i w ogole... ;-)
Nie wiem kiedy uda mi sie zajrzec do was, bede tesknila :P

Papa <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#99 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:45

Marzycielka24, gdybym wiedziala jak to bym to zrobila:(

<pocieszacz></span>

#100 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:47

madzia, spokojnej i bezpiecznej podrózy
Baw sie dobrze w rodzinnych stronach i wszystkiego dobrego na świeta ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych