a różne:P takie kruche gwiazdeczki świąteczne i z galaretką pożeczkowajakie ciasteczka ?
[19.12.2008] Deszczowy piątek
#82
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:22
#83
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:22
#84
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:22
Kosmetyczka to bardzo dobry zawód- zresztą sama miałam iść po maturze do szkoły kosmetycznej ale zrezygnowałam.Marzycielka24,wiąże z tym przyszłośc..Uwielbiam to nie tylko stylizację paznokci ale również kosmetologię makijaż,zabiegi itp..
#86
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:25
A czemu Ty zrezygnowałaś ?
#87
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:26
Dzien....... jak codzien
Milego wieczoru wszystkim
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#88
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:27
Stwierdziłam, że to nie dla mnie, że mam dwie lewe ręce. Potem przez chwilę nawet żałowałam... Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiemMarzycielka24, ja to bardzo lubię,nawet więcej niż lubię kocham to
A czemu Ty zrezygnowałaś ?
#89
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:30
#90
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:33
Zajmuje się szkoleniem ludzi. Pracuje w firmie informatycznej. A ostatecznie skończyłam pedagogikęMarzycielka24, szkoda..No ale jeśli nie żałujesz teraz-to dobrze.A teraz na codzień co porabiasz ? Czym się zajmujesz ?
#92
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:35
#93
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:37
Dlaczego tak myślisz?Ale na dłuższą metę nie dała bym rady raczej w tym zawodzie.
#94
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:37
Internetu brak... Wiec jestem tylko na chwilke. Nie wiem kiedy bede miala sprawnego kompa mozliwe ze po swietch wiec nie jest za wesolo. Wszystko mi sie sypie a najgorsze ze Wojtka nie ma przy mnie bo z nim tez sie poklocilam i mam zalamke;(
#95
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:39
A może uda się jakoś szybko załagodzić? I poprawić humorek?Wszystko mi sie sypie a najgorsze ze Wojtka nie ma przy mnie bo z nim tez sie poklocilam i mam zalamke;(
#97
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:42
[ Dodano: 2008-12-19, 20:43 ]
Marzycielka24, gdybym wiedziala jak to bym to zrobila:(
#98
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:45
Wszystkiego najlepszego babeczki na swieta
Nie wiem kiedy uda mi sie zajrzec do was, bede tesknila
Papa
#99
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:45
Marzycielka24, gdybym wiedziala jak to bym to zrobila:(
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty















