Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.12.2008] Deszczowy piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
142 odpowiedzi w tym temacie

#121 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:01

fajna babka, a jaki to wymarzony?
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#122 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:06

hejka, ja na chwilke zagladam, czuje sie juz dobrze, zaczelam nawet jesc.
Deszcz przestal padac.
Obejrzalam Kevina z nudow. Byl u mnie Przemek, ale poszedl przed 19, bo robia sobie nasi chlopcy meski wieczor i pija w samochodzie pod blokiem :mrgreen: jak to powiedzieli:oplatek sobie robia dzis, a my wszystkie ich kobietki siedzimy w domu, ale ja nie narzekam i tak codziennie sie widzimy to niech dzis z chlopakami sobie pobedzie, a z ja sie zle dzis czuje to ok, odpoczywam sobie.
Odwiedzili mnie znajomi, pozniej jeszcze kolezanka, wiec w sumie sie nie nudzilam, niedawno poszla, ja obejrzalam film i zaraz lece spac, bo jutro rano mam isc mamie pomoc zakupy robic, pozniej mam szkole, ale nie chce mi sie tam siedziec caly dzien, wiec ide tylko na jeden wyklad od 15 do 19.
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#123 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:08

fajna babka, a jaki to wymarzony?

jak na mnie to pierscionek :D

dziekuje dziewczyny mam nadzieje ze bedzie lepiej z moja mami ;)

#124 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:08

meski wieczor i pija w samochodzie pod blokiem :mrgreen: jak to powiedzieli:oplatek sobie robia dzis,

jak ja tego nienawidziłam :evil: dobrze, że od czasu jak mieszkamy razem mam to z głowy <hoho2></span> <hoho2></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#125 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:10

A ja złapałam doła, bo wymyśliłam fajną zabawę erotyczną z udziałem bitej śmietany, a moje kochanie stwierdziło, że nie namówię go na coś takiego, bo nie chce mu się pościeli prać (!) Chciałam coś specjalnego na tego sylwestra przyszykować jak się spotkamy, a ostudził cały mój zapał i nie mam już ochoty na cokolwiek... :(

#126 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:11

calineczka, mam nadzieje ze z Twoim bratem bedzie wszystko ok
bedzie mial jakis zabieg?

#127 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:13

calineczka, nie no ja sie nie zloszcze na to, nieraz sama w tych spotkaniach uczestnicze i fajnie jest.

Alisekai, moze jeszcze zmieni zdanie i bedzie mial ochote na zabawe
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#128 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:18

calineczka, mam nadzieje ze z Twoim bratem bedzie wszystko ok
bedzie mial jakis zabieg?

chyba nie tylko pewnie jakies lekarstwa dostanie ......

calineczka, nie no ja sie nie zloszcze na to, nieraz sama w tych spotkaniach uczestnicze i fajnie jest.

ja nie uczestniczyłam ale ja po prostu mam taki charakter :-) i mnie to wkurzało
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#129 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:19

chyba nie tylko pewnie jakies lekarstwa dostanie ......

to cale sczescie
a swoja droga ciekawe skad mu sie to wzielo :roll:

#130 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:20

666ilonka777 wątpię. Jeszcze nigdy w żadnej sprawie swojego zdania nie zmienił. Zawsze mi mówił, że chciałby, bym wykazała jakąś inicjatywę, a jak już się za coś zabrałam i zaczęłam przygotowania to klops. Trochę to ugodziło w moje eee... "damskie ego" (?), bo nie lubię, jak mi ktoś mówi "nie".

#131 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:20

a swoja droga ciekawe skad mu sie to wzielo

<bezradny></span> i to tak nagle bo wczoraj z nim rozmawiałam i było ok ......pewnie więcej dowiem sie jutro jak skonsultuja dokladnie wszystko z lekarzem
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#132 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:22

a jaki to wymarzony?

coś z birzuteri taki komplet kolczyli i łancuszek ...z delikatnymi cykoriami ...widziałam taki u jubilera poezja :-) no ale wiec ciesze sie ze nie jaks wkrętarko-wiertarka :-)

a ostudził cały mój zapał i nie mam już ochoty na cokolwiek... :(

nie smuć sie czasem tak jest z facetami ... niby nam sie podoba a im nie .... to nie jest sprzeciw do tego co ty robisz ale czuej sie na tyle swobodnie z toba że moze ci powiedzieć że to mu sie nie spodobało ciesz sie że jest szczery .... zobaczysz wymyślisz cos lepszego ------------ jaka ja mądra szkoda ze sama sobie tego nie moge powiedzeć w takiej sytuacji eh :roll:

#133 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:24

Alisekai, ale wiesz, tu chodzi o sylwka, wiec moze zmieni zdanie, a jak nie nie to moze przygotuj sobie plan awaryjny

calineczka, jak moj byly robil takie wypady to tez sie bardzo denerwowalam i byly klotnie wiele razy o to, ale Przemek jest zupelnie inny, ufam mu, wiem, ze niczego zlego nie robia, po prostu widze jak mu na wszystkim zalezy, przy nim jestem tego pewna.
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#134 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:24

calineczka, mam nadziej ze tówj brat lepiej sie poczuje ... i bedziecie mieli lepsze święta ...

#135 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:25

fajna babka wiem, tyle że już się na coś napaliłam a tu d*** ciemności. A ja jestem takim dziwnym stworzonkiem, co je łatwo urazić i zniechęcić, więc jak usłyszałam taki tekst od niego, to mi szczęka opadła do ziemi i nie mam ochoty na kombinacje. Miałam tyle pomysłów ale już żadnego nie wykorzystam, bo on ostudził mój zapał. Niech teraz żałuje ile go ominęło.

#136 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:26

Dzieki dziewczyny ;*

Dobra zmykam po malenku do wyrka
dobranoc ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#137 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:27

Dobranoc :)

#138 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:27

calineczka, dobranoc :-) niech ci sie przyśnią kolorowe sny ;-)


jakos spa mi sie nie chce

#139 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:28

A ja wręcz przeciwnie, chyba udam się na spoczynek ;)

#140 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 23:34

ja tez sie chyba zmywam, bo sennosc mnie bierze i musze jutro wstac, bo z mama na te zakupy musze isc
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych