Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.12.2008] Deszczowy piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
142 odpowiedzi w tym temacie

#61 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 18:08

U mnie ani deszcz, ani śnieg :-D
maartekkk, hej :-D u mnie dopiero dzień przed wigilią ;-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#62 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 18:08

A no mnie mama juz dzisiaj chciala katowac:P ale sie wybronilam i zaczynam odjutra.... no, zawsze cos:P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#63 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 18:12

Dzien dobry wieczor :-) ja dopiero jedzonko robie, zamiast obiadu bedziemy miec obiadokolacje, bo po pracy nam sie na amory zebralo zamiast na robienie obiadu :oops:

W trakcie jedzenia obejrzymy jeszcze zalegly odcinek prison break, bo jakos nie bylo ostatnio czasu. No a pozniej na imprezke lecimy <piwo></span> .

za dużo wypić, skoro mialaś już odruchy wymiotne

ja też tak mam jak za dużo wypije ;-)

i ja tez :mrgreen: i tez rano dopiero i w ogole caly nastepny dzien nie do zycia jestem :-/

Kurcze, u Was wszedzie sbieg pada, a a u mnie ani sladu :-(
Dołączona grafika

#64 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 18:16

Cos tu maly ruch dzisiaj,,,, ide cos w tv moze znajde, papa;)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#65 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 18:16

Kita, hej

u Was wszedzie sbieg pada, a a u mnie ani sladu :-(

u nie pada śnieg, ale deszcze , choć teraz nie wiem bo nie wychodziłam na dwór
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#66 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 18:22

asia21_87, no ja w sumie tez nie wiem jak jest teraz, bo wczesniej to deszcz padal, a moze teraz zamienil sie w snieg :mrgreen: i jak bedziemy wychodzic z domu, to pieknie bialo bedzie dookola <dreams></span>
Dołączona grafika

#67 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 18:23

Kita, no no
a ja wlasnie wyjde sobie z psem na spacerek bo dzis jescze nie byłam
za jakies 20 minut bedę
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#68 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 19:01

powrocilam

wybralam sie z mama i siostra na zakupy .. nie powiem bardzo owocne byly.. siostra pod choinke kupila mi sweterek.. mama mojemu P. sliczna koszule a siostra dokupila ma krawat.. alez bedize przystojniacha.... co wiecej ja w koncu wpadlam na pomysl co mu kupic.. i postanowilam ze to bedzie zegarek.. taki lepszy... bo misiek nie ma... i kupilam.. bardzo ladny. elgancki.. troszke mnie kosztowal ale co tam :) zadowolona jestem...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#69 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 19:18

A ja sobie siedzę i myślę :mrgreen:

#70 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 19:23

Madziuś o czym tak myslisz :?: :-D
bo ja o tym, że za 40 min kończe pracę i do domu <jupi></span>

#71 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 19:30

Bezproblemowo mam L4.. :D:D:DD
Do 3 stycznia wolne ::DD:D:DD
Mogę z męźżusiem jechac do niego na jeden dzien swiat, w spokoju :)

#72 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 19:31

Torii1988, a ja myślę o tym na jakich produktach mam robic pazurki ;-)

#73 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:07

Madziuś Ty często o tych pazurkach wspominasz? Czyżbyś szykowała się na stylistkę paznokci czy to tak tylko dla siebie?

#74 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:09

Madziuś, a ja mam juz nowe ;D

ona mi mowila ze robi z jakiegos zelu "Flower cos tam"
nie pmietam dokladnie :-P :mrgreen:

#75 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:13

Ja przez prawie rok pracowałam w gabinecie kosmetycznym - na recepcji co prawda, ale się doszkoliłam trochę. Niestety paznokcie właśnie są moją najsłabszą stroną :-) Zresztą nawet moje to tak zawsze tylko bezbarwnym lakierem- po prostu nie umiem nic z nimi zrobic- strasznie to dla mnie skomplikowane :-(

#76 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:13

Hejka Kochane!!
Ale u mnie nasypało... Kotek dzwonił ze jak jechał do domku to maskara... ślisko;/;/
z jednej strony fajne że śnieg na święta:)
Ale dzisiaj ciasteczek upiekłam:D:D:D maskara:D:D hihihi:P
:mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#77 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:15

Ale dzisiaj ciasteczek upiekłam:D:D:D maskara:D:D hihihi:P

jakie ciasteczka ? ;D

a u mni dzis 7 stopni bylo a jutro i pojutrze ma byc po 8 no i w nocy ok 5 stopni takze cieplutko :mrgreen: :mrgreen:

#78 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:16

Cześć ;-) zazdroszczę tym, co mają śnieg. U mnie ciągle deszcz siąpi i w ogóle nie czuć atmosfery Świąt :-(
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#79 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:17

Marzycielka24,wiąże z tym przyszłośc..Uwielbiam to nie tylko stylizację paznokci ale również kosmetologię makijaż,zabiegi itp..

Olciiia,to pochwal nam się,z chęcią zobaczę :-)
Tych firm co produkty do stylizacji paznokci robią jest masa..więc jest w czym wybierac ;)

#80 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 grudnia 2008 - 20:20

Madziuś, zaraz wkleje w odpowiednim dziale ale prosze nie zwracajcie uwagi na moje czerwone skorki bo byly obolale od pilnika
dzis juz jest normalnie :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych