Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[13.12.2008] wreszcie sobotka ;D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
167 odpowiedzi w tym temacie

#121 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 18:29

hej
ja własnie niedawno skanczylam rozwieszac pranie posiedze chwile i wstawie jeszcze koce i mam na dzisiaj zgłowy dzis troche poleniuchowalam bo byłam prawie caly dzionek u mamy tak wiec nic nie zrobiłam ale od poniedziałku biore sie ostro za sprzatanie :-D
Dołączona grafika

#122 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 18:35

od poniedziałku biore sie ostro za sprzatanie :-D

To tak jak ja :mrgreen:
chociaż już dziś umyłam okno u Karo.

Humorek już lepszy.
Mężuś wrócił z pracy i mnie poprzytulał-to zawsze działa :lol:
Jestem w Peru...

#123 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 18:39

ja zdjełam fieranki juz dawno bo malowałam ale nie myłam okien bo było jeszcze za wczesnie mieszkam przy drodze krajowej to szybko mi sie brudza
:-)
Dołączona grafika

#124 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 19:09

Ja sie juz dzis narobilam po sprzataniu zrobilam sobie mala dzemke (2 godziny ) wlasnie wstalam i poczulam ze jstem glodna ide wlozyc bagietki z czosnkiem do piekarnika ;-)

#125 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 19:20

zaneta1, bagietki z czosnkiem są pyszne :-> uwielbiam czosnek w ogole :-P dzisiaj zrobiłam sobie sos czosnkowy i chlebek usmażyłam.

Jakoś mi smutno bardzo...nie wiem co ze sobą zrobić..nie potrafie siedzieć sama w sobote wieczorem.. coś mnie nosi :-(
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#126 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 19:34

dziewczynki to Motorla E8.. taka bezdotykowa czy jakos tak.. naprawde fajna.. mnie sie podoba...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#127 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 19:35

saja, pokaz fotke tego telefonku ;D

#128 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 19:44

kasiatoja :-)
Nie smuc sie kochana ;* bedzie dobrze [/b]

#129 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 20:47

halo :-D
a ja znów w pracy.. i to do 8.00
ale dzień miałam boski :D

#130 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 21:22

ahhhh no i w efekcie dzionek moge zaliczyc do udanych:P posprzatalam:D coś tam sie puczyclam...jutro reszta, upieklam ciasto Kotkowi.... spedziliśmy miły wieczór:D :mrgreen:
Dołączona grafika

#131 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 21:23

Ufff a ja muszę odłożyć książki na chwilę na bok bo zaraz zwariuje :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#132 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 21:24

witam się wieczorkiem :)

wracając do Miss Świata - mi się podobała z Indii :-)

do południa ogarnęłam mieszkanko, potem obiad u rodziców i na koniec objazdówka po marketach w poszukiwaniu świeczek czekoladowych :) udało się :) a miałam odpuścić zakupy ;-) ale to magia świąt tak na mnie wpływa i jakoś ciężko w domu usiedzieć ;-)
jutro za to leniuchuję na całego :) do sprzątania powrócę w poniedziałek.

idę po jakąś przekąskę i zasiadam do czytania.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#133 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 21:28

Torii1988, a co takiego się stało, że ten dzień taki boski?? :mrgreen: ojj współczuje..jak Ty wysiedzisz?? ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#134 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:01

kasiatoja jakoś dam rade ;-) kawka i byle do rana. punkt krytyczny 1.00 he he ale potem już z górki no i ok 7.00 to już zasypiam na siedząco ;-)

a dzień cudowny bo jak otworzyłam rano (czyt. 10.00) oczka to misiu spał obok :-D i prawie cały dzień spędziliśmy razem.

a jutro 14 <serduszka></span>

#135 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:05

kasiatoja jakoś dam rade ;-) kawka i byle do rana. punkt krytyczny 1.00 he he ale potem już z górki no i ok 7.00 to już zasypiam na siedząco ;-)


Ojjj to podziwiam :-D ja bym nie dała rady :lol:

a dzień cudowny bo jak otworzyłam rano (czyt. 10.00) oczka to misiu spał obok :-D i prawie cały dzień spędziliśmy razem.


zazdrosze :-D moj ostatnio cały czas mnie wkurza..i teraz siedze sama przed komputerem z piwem :-/
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#136 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:09

no właśnie widzę, że coś negatywnie nastawiona jesteś :evil:
faceci są beznadziejni ale co byśmy bez nich zrobiły <bezradny></span>

#137 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:12

Torii1988, Ojj uwierz, że jestem..Ta ich cholerna zazdrość :evil: :evil: No ale facet na zawsze pozostanie tylko facetem ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#138 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:15

Witam sie :-)

Wlasnie przed chwilka wrocilam z pracy. Ojj mialysmy dzisiaj mlyn.... taki przedswiateczny.... strasznie mnie to zmeczylo... dobrze, ze pracuje jeszcze TYLKO 2 dni <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> I wracam dopiero po Nowym Roku :-)

A tak wogole to jestem zla, bo jutro sie zmienia rozklad pociagow... i tak sie zlozylo, ze moje pociagi sa w godzinach, ktore mi nie pasuja :evil: :evil: :evil: Bede musiala jezdzic dzien wczesniej na zjazdy i dzien dluzej zostawac.... i 60 zl ( :!: :!: :!: :!: ) wydawac wiecej na bilety :evil: :evil: :evil:

No i coz... dalej nie chce tych swiat :-( przespalabym je najchetniej i nigdzie sie nie ruszala :-(

#139 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:15

no tak ;-) ale pomyśl jak będzie fajnie jak mu już przejdzie :-D

[ Dodano: 2008-12-13, 22:16 ]

No i coz... dalej nie chce tych swiat :-( przespalabym je najchetniej i nigdzie sie nie ruszala :-(



uuuu :(

#140 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:26

Madzik :), wprawdzie nie dczytałam jeszcze z jakiego to powodu, ale ja mam podobnie



a tak w ogóle to wróciłam na 2 dni i znowu w drogę ... jutro wam opisze pokrótce jaki zwariowany kurs miałam :roll: porażka na całej linii była ...

no a dzisiaj wpadłam tylko na chwile przeglądnąć ilośći do nadrobienia więc od razu <ciaoo1></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych