Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[13.12.2008] wreszcie sobotka ;D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
167 odpowiedzi w tym temacie

#141 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:30

Koniec na dzisiaj ;-) ide juz spac ;-) jutro robie za kierowce wiec trzeba sie wyspac ;-) dobranoc wszystkim i spokojnej nockiTorii1988, życzę :mrgreen:
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#142 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:40

Pierwsze slyszę i faktycznie-zmienione. Podejrzewam,że wiele osób się nabierze na stary rozkład.[quote name="Madzik

wydawac wiecej na bilety :evil:

bilety podrożały?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#143 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:44

spokojnej nockiTorii1988, życzę :mrgreen:


dzięki kasiatoja ;*
słodkich snów <spie1></span>

#144 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:49

hello

ja o dkilku dni tak na prawdę mam mieszany humor
wszystko w życiu mi się układa :P ale mam jakiś kryzys..
nevermind

Ścinam włosy(związane z kryzysem.. :P )

:D
Tylko nie wiem jak..

krótko w każdym razie
nie ma mnie tu i nie będzie.

#145 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:52

cerrata, ja tez ściełam wczoraj...ale różnicy nie widać bo fryzjerka-praktykantka stwierdziła że krócej nie umie <bezradny></span>

może bedziesz miała wiecej szczescia ;-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#146 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 22:53

może bedziesz miała wiecej szczescia ;-)

najwyżej będę wygląała jeszcze gorzej niż wyglądam teraz
chociaż nie wiem czy się da w moim wypadku..
nie ma mnie tu i nie będzie.

#147 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:01

cerrata, wiem że może ci to dziś nie pomoże ale uwierz mi kiedyś znowu zaświeci słońce i będziesz mieć lepsze dni ..... <pocieszacz></span>

juz godzinę temu napisałam tomkowi że sie kładę .... ale jakos nie nie chce mi sie spać .... przez cały dzień napisałam tylko 2 strony - jedna fiszkę :-( jak tak dalej pójdzie to zostanie mi to na święta :-( nie moc twórcza mnie ogarneła i już pod miesiąca nie chce popuścić ....

#148 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:01

Ścinam włosy

a ja znowu zapuszczam... :mrgreen:

Cześć Babeczki...ale miałam dzień - w biegu i z przygodami... :roll:
W końcu pojechałam po telefon...
I postanowiłam kupić jednak Sama zamiast mojej wymarzonej motki...
Bo lepszy aparat i tańszy o 2 stówki...
No i po przyjeździe do domu wkładam kartę i zaczynam ustawiać i zonk - zawiesił się, musiałam wyjąć baterię, włożyć i od nowa...W ciągu godziny zawiesił się z 10 razy - myślałam, że mnie szlag trafi :evil: :evil: :evil:

Dzwonię do sklepu, no ale co oni mogą, mogę oddać do serwisu...

Zaczęłam gadać, że jak to, że godzinę temu kupiony i w ogóle, ble, ble, ble...
No i babka powiedziała, że jeśli przyjadę jeszcze dziś to mi wymieni na innego samsunga, albo na cokolwiek będę chciała...ale pod warunkiem, że przyjadę do zamknięcia sklepu, czyli miałam pół godziny i 15 km do sklepu i po drodze w pip świateł... :roll:

Ale zdążyłam i postanowiłam, że biorę motkę, dopłaciłam i ok...
Uznałam, że to jakiś znak, że trafił mi się popsuty sam i że NIE powinnam brać takiego samego fona...

Teraz jestem happy, bo motka działa jak złoto, jest śliczna i ma superowe menu w porównaniu do sama i jest głośniejsza i...w ogóle :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#149 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:03

kiedyś znowu zaświeci słońce i...


i może się w końcu opalę, bo jak na razie, mogę grać ducha bez charakteryzacji...


:/

ale dziękuję fajna babko :*
nie ma mnie tu i nie będzie.

#150 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:04

cerrata napisał/a:
Ścinam włosy
a ja znowu zapuszczam... :mrgreen:

tomke mnie chce umówić na wizyte u fryzjera .... u 60 letniej babki .. bo jej córka jest gdzieś tam za granica skąd zależy mu coś sprowadzić i chce bym zaszła i miłe wrażenie zrobiła ... kobieta bierze 25 zł za obcięcie i farbienie i aż sie boje czy nie wyjdę czasem z trwałą :-) ale z drugiej strony to jedyna moja szansa na obcięcie włosów przez sylwiem i nie zbankrutowanie się :-)

#151 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:05

szalejemy z fryzurami przed swiętami,a to farbowanie,a to zapuszczanie,ścinanie... :-D

chociaż nie wiem czy się da w moim wypadku..

nie łam się,zawsze mogło być gorzej :-D z włosami zawsze coś idzie wyczarować.Kahela, samsung na abonament?
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#152 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:06

samsung na abonament

nie...w końcu motorola i ze sklepu ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#153 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:07

z włosami zawsze coś idzie wyczarować

gdyby tu tylko o włosy chodziło...
nie ma mnie tu i nie będzie.

#154 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:08

Kahela, pytam bo moja szefowa wzieła samsunga w abonamencie i juz 5 razy w serwisie był :mrgreen: ale nokia dobry wybór,to są fony na ogół nie do zaje***żdzenia :mrgreen:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#155 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:08

w końcu motorola i ze sklepu ;-)

motki to dobry wybór ;-) mam swoja i nawet sobie chwalę ... tomke swoje cudowne telefony co zawsze dużo kosztują cuda w środku maj w ciągu roku juz 3 razy zmieniała bo coś sie psuło :-)

[ Dodano: 2008-12-13, 23:09 ]

bo moja szefowa wzieła samsunga w abonamencie i juz 5 razy w serwisie był

w wiekszości firm po 3 serwisie możesz sie ubiega o nowy telefon niby dostaniesz ten sam model ale zawsze to nowy :-)

#156 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:16

mam swoja i nawet sobie chwalę ...

wiem, bo pisałaś o niej, jak zastanawiałam się który telefon wybrać... ;-)
Zresztą wtedy opinia Twoja i madzi pomogły mi się zdecydować na motke...

A dziś nie wiem co mnie opętało, że wzięłam sama...co prawda miałam już samsungi, ale ten trefny wyjątkowo mi nie podpasował...jedno szczęście, że mogłam wymienić, bo chyba bym się zapłakała, gdybym musiała w poniedziałek oddać telefon do serwisu na Bóg wie ile... <bezradny></span>

na abonament?

nigdy nie kupuję w orange (tam mam numer) bo ja mam mixa i żeby dostać jakiś fajny telefon przy przedłużeniu umowy musiałabym podpisać następną na 3 lata i jeszcze ze 2 stówy dopłacić...mimo, że nie mam najmniejszego mixa - strasznie zdzierają.
Wolę kupić ze sklepu ze sprzętem rtv, na 10 rat i lepiej na tym wychodzę...
Poza tym orange wgrywa swoje menu, a ono mi niespecjalnie pasuje... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#157 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:17

Kaszko to jaki ty masz teraz phon?
nie ma mnie tu i nie będzie.

#158 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:18

to jaki ty masz teraz phon

motorola V8
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#159 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:20

A dziś nie wiem co mnie opętało, że wzięłam sama...co prawda miałam już samsungi, ale ten trefny wyjątkowo mi nie podpasował...jedno szczęście, że mogłam wymienić, bo chyba bym się zapłakała, gdybym musiała w poniedziałek oddać telefon do serwisu na Bóg wie ile... <bezradny></span>

cieszę sie że ci pomogłam w decyzji i mam nadziej że będziesz zadowolona z niej :-) no czasem cos nas pokusi i wybierzemy cos innego mi sie sam też bardzo podobał ale w moim przypadku cena odgrywała duzą role bo mój wymarzony był o 2 razy droższy :-)

poszłybyście do fryzjerki co ma 60 lat ?

#160 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:21

motorola V8

uuuuu

sprzęcior :)



wiecie co?
podoa mi się ta emotka :P wściekły mikołaj :evil: :evil: :evil: :evil:

[ Dodano: 2008-12-13, 23:21 ]

poszłybyście do fryzjerki co ma 60 lat ?

jesli jest dobra i nie ma parkinsona to tak :P
nie ma mnie tu i nie będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych