ja ostatnio oszczedzam moje wlosy,nie farbowalam ich juz od sierpnia a wczoraj uslyszalam od kolezanki,ze mam swietny kolor i ladnie sie blyszcza
[13.12.2008] wreszcie sobotka ;D
#82
Napisano 13 grudnia 2008 - 12:59
If you don't know my name, you can call me baby
#83
Napisano 13 grudnia 2008 - 13:01
#84
Napisano 13 grudnia 2008 - 13:05
#85
Napisano 13 grudnia 2008 - 13:06
ja dopiero musze choinkę z mamuśką zakupićChoinka ubrana i wystrojona
mmmmm uwielbiam je:Dpyszne lodowe czekoladki
ja już generalnie posprzątałam:) ehhh ale się narobiłam:P ale juz mi tak świątecznie w domku;) jeszcze mi przedpokój został i łazienka...ale to juz potem:P ahhhh jeszcze ksiazki mnie czekają....
#87
Napisano 13 grudnia 2008 - 13:45
#88
Napisano 13 grudnia 2008 - 13:48
Zycze milego dzionka
#89
Napisano 13 grudnia 2008 - 13:59
#90
Napisano 13 grudnia 2008 - 13:59
bosz...a co ja wieczorkiem bede robiła???
If you don't know my name, you can call me baby
#92
Napisano 13 grudnia 2008 - 14:03
przerwa na BS i jogurt
Widze, ze rmf fm dzis na topie
#93
Napisano 13 grudnia 2008 - 14:11
heh madzia, właśnie odliczam czas do myciaah no i farbowanie wlosow
[ Dodano: 2008-12-13, 14:12 ]
chyba tak,ale seans w domu bo sciągnełam sobie Step Up 2a moze tez jakies kino
If you don't know my name, you can call me baby
#96
Napisano 13 grudnia 2008 - 15:08
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#98
Napisano 13 grudnia 2008 - 15:25
asia21_87, pewnie że nie grzech, nie zbrodnia itd.,
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#100
Napisano 13 grudnia 2008 - 15:30
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty















