Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[13.12.2008] wreszcie sobotka ;D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
167 odpowiedzi w tym temacie

#81 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:58

WweronikaA, a nie ma za co :-D

ja ostatnio oszczedzam moje wlosy,nie farbowalam ich juz od sierpnia a wczoraj uslyszalam od kolezanki,ze mam swietny kolor i ladnie sie blyszcza :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#82 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:59

WweronikaA, ja też nigdy zebrać się nie mogę ale siła wyższa,trza poszaleć w końcy bo jak nie w sobote to kiedy? :-D
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#83 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 13:01

Witam się dziewuszki :) Ja po zakupach... Choinka ubrana i wystrojona :) Mama kupiła resztę prezentów dla gości, a ja natknęłam się gdzieś na pyszne lodowe czekoladki :D Właśnie zakończył się mój dylemat, jakim było kupienie prezentu do K. Z racji, że kupił sobie samochodzik i ma ochotę wprowadzić w nim trochę bajerków, to sprawiłam mu niebiesko-czarny pokrowiec na kierownicę + dwa pokrowce na pasy również w tym kolorze + mieszek skrzyni biegów w tym samym kolorze :P Nie powiem, żebym się wykasiła, ale niech ma chłopok :) Mama mu sprawiła kilka specyfików do czyszczenia i odświeżacz, więc powinien się cieszyć. Teraz pora na jakąś kawencję, czekoladki i może mała kima? Jakoś niewyspana się czuje...

#84 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 13:05

Ja właśnie jem babeczkę mmm jaka pyszna :-) Zobaczę co tam jest w Tv,i do nauki niestety.. :-?

#85 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 13:06

Choinka ubrana i wystrojona :)

ja dopiero musze choinkę z mamuśką zakupić:D

pyszne lodowe czekoladki :D

mmmmm uwielbiam je:D

ja już generalnie posprzątałam:) ehhh ale się narobiłam:P ale juz mi tak świątecznie w domku;) jeszcze mi przedpokój został i łazienka...ale to juz potem:P ahhhh jeszcze ksiazki mnie czekają.... :cry: :cry:
Dołączona grafika

#86 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 13:32

A ja uciekam do nauki!papapa wpadnę do Was później ;*
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#87 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 13:45

tanika_aha, no tak dokladnie:) na tygodniu czasu brak!

#88 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 13:48

Witam dziewczynki ;* , ja dzisiaj nawet wczesniej wstalam jak na sobote bo o 8, ale dopiero teraz mam chwilke, zeby zajrzec do Was. Rano sniadanko, a potem zakupy, pozniej pierwsze porzadeczki przedswiateczne, na razie tak porzadnie wysprzatalismy dwa pokoje, jeszcze troszke zostalo, ale za reszte wezmiemy sie pozniej. ;-) A weczorkiem zamierzamy pojsc do kina :-D
Zycze milego dzionka <buzki></span>
Dołączona grafika

#89 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 13:59

A mi się włączyło słuchanie Z. Sośnickiej - Aleją gwiazd... Cudowna ta piosenka :mrgreen: Ręce i nogi same chodzą :D

#90 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 13:59

Kita, hej :mrgreen:

bosz...a co ja wieczorkiem bede robiła??? <bezradny></span>
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#91 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 14:02

A mi się włączyło słuchanie Z. Sośnickiej - Aleją gwiazd... Cudowna ta piosenka :mrgreen: Ręce i nogi same chodzą :D

oj tak piosenka jest boska <dreams></span> <tanczy7></span>

a co ja wieczorkiem bede robiła??? <bezradny></span>

a moze tez jakies kino :?:
Dołączona grafika

#92 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 14:03

witam w przerwie w sprzataniu :P
przerwa na BS i jogurt ;-) zaraz wracam z powrotem do kuchni

Widze, ze rmf fm dzis na topie ;-) ah no i farbowanie wlosow :P
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#93 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 14:11

ah no i farbowanie wlosow

heh madzia, właśnie odliczam czas do mycia :-P

[ Dodano: 2008-12-13, 14:12 ]

a moze tez jakies kino

chyba tak,ale seans w domu bo sciągnełam sobie Step Up 2 :mrgreen:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#94 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 14:13

chyba tak,ale seans w domu bo sciągnełam sobie Step Up 2 :mrgreen:

no, to juz jest jakis pomysl na wieczor :-D . My w sumie tez zastanawiamy sie czy isc do kina czy obejrzec cos na kompie <hmm></span> , mamy sporo filmow do nadrobienia.
Dołączona grafika

#95 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 14:40

witam w przerwie w sprzataniu :P

Ja mam przerwę w nauce,bo zgłodniałam i podsmażam sobie pierogi :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#96 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 15:08

Hello :-D ja posprzatałam, teraz dołączyła do Was :mrgreen: wieczorkiem będe robić placek bo mama jutro urodzinki ma :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#97 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 15:19

witam

coś mnie naszło i ubrałam choinke, taką małą mamy w swoim pokoju, to chyba nie grzech

:mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#98 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 15:25

:mrgreen: heh ja też już mam choinke żywą, ale jeszcze jej nie ubieram, dopiero dzień przed wigilią :-D
asia21_87, pewnie że nie grzech, nie zbrodnia itd., :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#99 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 15:28

Karolina86, u mnie w domku ubierało się w dzien wigilli, pamietam zawsze była zadymka kto zawiesz czubek na choince <niemoge1></span> <niemoge1></span> <niemoge1></span> <niemoge1></span>
a tu jakoś tak chyba lekko z nudów
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#100 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 15:30

asia21_87, kiedyś to ustrajanie choinki było dla mnie przyjemnością i wojna o bąbki była, a teraz to zostawiam to mojej mamie ona to uwielbia :-D

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych