zrób jej to samo albo napisz ze jak chce to poślesz jej fote by sobie w ramce na półce postawiła.....A mnie ciągle na naszej klasie podgląda dzisiaj była od mojego D.
calineczka, nie łam sie święta sa tylko raz w roku .... będzie dobrze jeszcze tylko paree dni i po światach ...
[ Dodano: 2008-12-13, 12:05 ]
ja tam raczej wole chipsy niz słodycze ...... takie moje małe zboczenie ze jak sie odrwię to nie umię sie odczepić aż sie paczka nie skończy .... i co gadam tu z wami i juz dno zobaczyłam ..... eh ...o tej porze chipsy? aż mi niedobrze jak o tym pomyślę.
kawka i ciacho to co innego






Temat jest zamknięty













