Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[13.12.2008] wreszcie sobotka ;D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
167 odpowiedzi w tym temacie

#61 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:02

A mnie ciągle na naszej klasie podgląda dzisiaj była od mojego D. :roll:

zrób jej to samo albo napisz ze jak chce to poślesz jej fote by sobie w ramce na półce postawiła.....

calineczka, nie łam sie święta sa tylko raz w roku .... będzie dobrze jeszcze tylko paree dni i po światach ...

[ Dodano: 2008-12-13, 12:05 ]

o tej porze chipsy? aż mi niedobrze jak o tym pomyślę.
kawka i ciacho to co innego ;-)

ja tam raczej wole chipsy niz słodycze ...... takie moje małe zboczenie ze jak sie odrwię to nie umię sie odczepić aż sie paczka nie skończy .... i co gadam tu z wami i juz dno zobaczyłam ..... eh ...

#62 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:05

fajna babka, no będę musiała tak zrobic...bo mnie to wnerwia ;-)

#63 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:06

oczywiście, że przesada :roll: pierwszy raz słyszę. ja tam nie odstawiłam ani na pół roku przed staraniami, ani na miesiąc przed, tylko jak zrobiłam test i się okazało, że będzie dzidzia :)

o prosze :P w ogole wiele jeszcze takich "rad" przeczytalam, ze najlepiej to chyba w ogole by bylo juz sie zamknac pod jakims inkubatorem... i tak czekac...
no coz, poki co folik zaczne lykac jak kupie ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#64 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:14

fajna babka, Najgorsze jest to, że po niej wszystko spływa jak po kaczce
a ja się biję z myślami jeszcze przez tydzień.
Coś jej nie pasuje, to idzie do tata u niego robi to samo.
Jestem w Peru...

#65 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:26

Posprzatalam mama robi obiadek a pozniej na zakupy:)

#66 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:27

dzien doberek


ja dolacze do tych nie w humorze :-|
sama w domu siedze i jakos mi tak smutno ..
Lukasz u rodzinki i dopiero za 3-4 godzinki wroci,mama z tata juz o 6ej rano na ryby pojechali,a ja sie obudzilam o 7ej i tak sie obijam o sciany z nudow :-?
wstawilam pranie i zastanawiam sie nad zaczeciem sprzatania - ale jakos weny nie mam :-/ moze tez sobie rmf wlacze :lol:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#67 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:30

no pewnie :) jak kupicie, to pochwal się jaką wybraliście :)

na pewno to zrobie :D

#68 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:36

Witam Babeczki!
Ja właśnie zadzwoniłam do domku i zabroniłam mamie robić przedświąteczne porządki zanim przyjadę ;-)
Humorek mam dobry,ale lenia mam ;-) chyba się dzisiaj pouczę na egzamin...
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#69 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:36

A ja właśnie tez włączyłam RMF :-) Wróciłam z zakupów i zabieram się do roboty.
A nawiązując do tematu choinek- kiedy je ubieracie w domu? W Wigilie czy klika dni wcześniej?

#70 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:38

umnie to tak dzien przed wigilia bo w dniu wigilii to u mnie jest straszny zamet w domu...

#71 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:38

Marzycielka24, ja bym chciala juz dzis choinke ubierac ,ale mi zabraniaja :lol:
w przyszla sobote bede bombeczki zawieszac dopiero :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#72 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:39

kiedy je ubieracie w domu? W Wigilie czy klika dni wcześniej?

u mnie zawsze kilka dni wcześniej,ja tak wolę bo jest wiecej czasu zeby się nią nacieszyć ;-)

a tak wogóle to cześć i siemka,ja lecę farbować fryzurę na ciemny brązik :mrgreen: :mrgreen:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#73 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:40

ja lecę farbować fryzurę na ciemny brązik

a coz to za mania farbowania na babskim? :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#74 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:40

No właśnie u mnie też zawsze się ubierało dzień - 2 przed. I chyba w tym roku też tak ubiorę. :-) Chociaż przyznam się wam- a co mi tam :-), że jak w tym roku tydzień temu kupiliśmy tak musiałam Piotra powstrzymać od ubierania i jak dziecku tłumaczyć ze jeszcze kilka dni :-D

#75 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:44

Marzycielka24, u mnie kilka dni przed wigilią się ubiera..W dniu wigili nie ma czasu kiedy,bo jest taki młyn że masakra ;-)

#76 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:46

angik1683, czyzby juz przedswiateczne odswierzanie i zmiany? :P nie no fajnie fajnie farbujcie kochane:)

#77 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:48

WweronikaA, ja sie nie farbuje, Madzia i Tanika szaleja z kolorami :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#78 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:51

Ja się zastanawiam czy sobie grzywki nie sprawić :-P ale farbowanie?nieeeee ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#79 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:54

a ja zaraz po farbowaniu bedę szalała z grzywką,muszę ja przyciąc,ścieniować i ciachnąć na skos :-D :-D farbę już nałożyłam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#80 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 12:55

angik1683, to przepraszam... ;) ja mam zamiar dzis farbe kupic ale zobacze jeszcze bo nie lubie farbowac wlosow i odwlekam to zawsze.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych