Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.12.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#101 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:45

angik1683, jak dobrze, że już ją widziałaś i że taka szczęśliwa jesteś... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#102 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:51

ciaza sie prawidlowo rozwija,dzidzia ma ladnie uksztaltowana glowke,raczki i nozki i bijace serducho,ma juz 40mm :mrgreen: :mrgreen: nasz maly olbrzym :mrgreen:

spala sobie slodko podczas badania a pan doktor ja obudzil takim lekkim puknieciem w moj brzuch i dzidzia zaczela fikac koziolki :-D
przecudowne chwile :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#103 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:54

angik1683, niesamowite musialam to przeczytac tomkowi :-D :-D :-D
Ciesze sie ze jestescie tacy szczesliwi

40mm :mrgreen: :mrgreen: nasz maly olbrzym :mrgreen:

jejku jakie malenstwo <dreams></span> <dreams></span>

#104 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:55

Witam sie ponownie <hello></span>
Wykapana, wybalsamowana :-D Pakuje zaraz zabawki na zjazd heheh :mrgreen: jutro wyruszam.
Nie chce mi sie, no ale <bezradny></span> hehe

Zycze wszystkim zatem udenago weekendu <buzki></span> I kol. snow :mrgreen:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#105 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:58

Ciesze sie ze jestescie tacy szczesliwi

dziekujemy,milo nam ze kogos cieszy nasze szczescie :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#106 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:59

spala sobie slodko podczas badania a pan doktor ja obudzil takim lekkim puknieciem w moj brzuch i dzidzia zaczela fikac koziolki


jak słodko :-)
fajnie mieć takie maleństwo w brzuszku.
dzidzia Wam zrobiła fajny prezent na święta dzisiaj :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#107 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:03

Ania - cieszę się bardzo, że wszystko dobrze u Was :) dbajcie o siebie.
a te uczucia jak się widzi bijące serduszko....cudowne :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#108 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:03

dzieki za mile slowa dziewczyny ;*

jak tam wasze przygotowania swiateczne?
prezenty juz macie?

[ Dodano: 2008-12-11, 20:04 ]
oj tak,przecudowne Madziu, a jak tam u was ? Jak sie czujecie?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#109 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:05

ja kupiłam już prezent dla mojego D. ale przez internet.
zapłaciłam już ale jeszcze nie dotarł, mam nadzieje ze do świąt dojedzie :roll:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#110 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:06

Ismail, no jeszcze prawie 2 tygodnie do swiat wiec powinnien prezencik byc na czas,teraz wszystko dluzej idzie bo tyle tych kartek swiatecznych i paczek wszyscy wysylaja ;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#111 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:10

a jak tam u was ? Jak sie czujecie?

podłapałam jakieś przeziębienie. Marcin właśnie mi robi herbatki z cytrynką i sokiem malinowym i będziemy się kurować :) poza tym okej. tylko plecy odmawiają czasem posłuszeństwa. pocieszam się tym, że to najwyżej miesiąc i będziemy rodzic :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#112 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:10

Hej :-)
Ja prezenty juz mam ;-)
mieszkanie tez juz szykuje okna dzis umylam i firanki wypralam :-D
Zaraz ide spac jurto rano ide do dermatologa z moja buzia :-|

#113 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:12

w tamtym roku przed świętami wysyłaliśmy paczki przed świętami i jedna dotarła na miejsce już dużo po nowym roku. i tak to już nie to co dawniej, teraz mniej kart sie wysyła z życzeniami. kilka lat temu to dopiero były poczty zapracowane przed świętami.
prezent na szczęście przez kuriera ma być dostarczony. :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#114 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:14

oj to kuruj sie,kuruj Madzia, a jak plecki bola to Marcina do masazu zagonic :-D

lece zaraz na Londynczykow :->
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#115 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:14

Madzia81, masz bardzo duży brzuszek?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#116 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:18

Dziewczyny...jakie to niesamowite...niby wirtualny świat, ale tak bardzo się zżyłam z Wami...
Ślub angik1683, który tu przeżywałyśmy, potem wiadomość o ciąży Madzi81...a teraz tylko 30 dni do końca, 40milimetrowe maleństwo Ani i Łukasza...

Przeżywamy to z Wami...śluby, narodziny, rozstania, czasem gorsze rzeczy...

Ale dziś melancholijna jestem... :->
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#117 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:20

Kahela, <pocieszacz></span>

to fakt,niby wirtualny swiat a jak drugi dom...ahh ;-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#118 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:22

Kahela, oooojjjjj pięknie napisane;)
Witam!!:*:*:*
coś mało wpadam w tym tygodniu bo cięzki jak cholelka:P no i kurka nie mam czasu... troszke sobie dzisiaj poczytalam no ale coz...malo mi a musze zmykac do ksiazek:(
Dołączona grafika

#119 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 21:59

Madzia81 melduje sie, ze dojechałam...
o jak super było naprawde... szlak beskidzki mmm :-P i Tatry w oddali było widac..ach..ach...
tak na szybko pisze...malo przeczytałam.. ale obiecuje ze wszystko nadrobie
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#120 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 22:54

Witam sie na chwile. Misio na imprezie, a ja zaraz spac. Pewnie niepredko wroci :mrgreen: I dobrze niech sie rozerwie. Tak sie zastanawiam czy go w weekend na lyzwy nie wyciagnac <hmm></span> Co o tym myslicie?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych