[11.12.2008] czwartek
#101
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:45
#102
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:51
spala sobie slodko podczas badania a pan doktor ja obudzil takim lekkim puknieciem w moj brzuch i dzidzia zaczela fikac koziolki
przecudowne chwile
#103
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:54
Ciesze sie ze jestescie tacy szczesliwi
jejku jakie malenstwo40mm
![]()
nasz maly olbrzym
#104
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:55
Wykapana, wybalsamowana
Nie chce mi sie, no ale
Zycze wszystkim zatem udenago weekendu
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#111
Napisano 11 grudnia 2008 - 21:10
podłapałam jakieś przeziębienie. Marcin właśnie mi robi herbatki z cytrynką i sokiem malinowym i będziemy się kurowaća jak tam u was ? Jak sie czujecie?
#112
Napisano 11 grudnia 2008 - 21:10
Ja prezenty juz mam
mieszkanie tez juz szykuje okna dzis umylam i firanki wypralam
Zaraz ide spac jurto rano ide do dermatologa z moja buzia
#113
Napisano 11 grudnia 2008 - 21:12
prezent na szczęście przez kuriera ma być dostarczony.
#116
Napisano 11 grudnia 2008 - 21:18
Ślub angik1683, który tu przeżywałyśmy, potem wiadomość o ciąży Madzi81...a teraz tylko 30 dni do końca, 40milimetrowe maleństwo Ani i Łukasza...
Przeżywamy to z Wami...śluby, narodziny, rozstania, czasem gorsze rzeczy...
Ale dziś melancholijna jestem... :->
#117
Napisano 11 grudnia 2008 - 21:20
to fakt,niby wirtualny swiat a jak drugi dom...ahh
If you don't know my name, you can call me baby
#119
Napisano 11 grudnia 2008 - 21:59
o jak super było naprawde... szlak beskidzki mmm
tak na szybko pisze...malo przeczytałam.. ale obiecuje ze wszystko nadrobie
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#120
Napisano 11 grudnia 2008 - 22:54
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty

















