Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.12.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#121 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:00

Kahela, jaka słodka ty dzisiaj :mrgreen:

witam po pracy ;-)
Jutro mam WOLNE! :) Tak się cieszę, od dawna nie miałam dnia wolnego.... na reszcie porządne miejsce pracy ;-)

Dzionek z Radziem spędzę :) :) :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#122 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:02

Ja tez jutro wolne :mrgreen:
Tzn od zajec.. Bo mam duzo do roboty.
Hm.. ciekawe czy prezent dostane.. Bo Misiek mowil ze nie ma kiedy kupic.. chyba ze jutro gdzies polyzie. Zobaczymy. Juz mu mowilam ze chce kosmetyki. <najlep22></span>
Choc najbardzej bym chciala <romatico1></span> .. ale coz <bezradny></span>

#123 elunia:)

elunia:)
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:04

Cześć Wam, ja dopiero dziś znalazłam chwile żeby wejść na BS,

Od wtorku w biegu.. kupiłam dziś prezenty ;)
Nabiegałam się i padam ;/

angik1683, gratulacje Maleństwa :) dzieci to wspaniały skarb :)

Uciekam do wyrka bo oczka mi się zamykają

Miłych snów wam życzę ;P

#124 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:32

Mirabelka__22, idzcie na lyzwy. powyglupiajcie się.
hihi. faaajnie bedzie na pewno. :mrgreen: :mrgreen:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#125 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:37

co tu takie pustki dzisiaj?

:)
cicho tu jakoś ...

:)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#126 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:39

cerrata, zauwazylam wlasnie.
Po godzinie nieobecnosci tylko 20 postow sie nazbieralo. <bezradny></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#127 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:40

Ja się melduje na BŚ :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#128 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:40

nosz cholera raz mam czas to bab nie ma :mrgreen:

[ Dodano: 2008-12-11, 23:40 ]
Tilia, oo :) baba przyszła :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#129 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:44

Olenka, no ja w sumie wlasciwie nie umiem jezdzic, wiec moze byc zabawnie :-P Mis chyba za to umie, nawe nie wiem..

#130 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:45

nawe nie wiem..

no nawet nie wiesz no
widzisz ile was omija? :P
a tak niewiele trzeba! :)

idźcie ! :) próbujcie :) będzie na pewno dużo zabawy i śmiechu, jesli umie to cię nauczy :) A fecty lubią być w czymś lepsze i uczyć swoje małe ksieżniczki :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#131 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:45

cerrata, witaj Babo :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#132 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:49

Dobra Babeczki. Ja uciekam do lozeczka bo strasznie sie czuje :-(

Przyjemnej nocki zycze wszytskim.

:*:* Dobranoc.
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#133 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:50

cerrata, witaj Babo :-P

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Olenka, już uciekasz? :) łeeeeee
nie ma mnie tu i nie będzie.

#134 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:51

cerrata, Uciekam. Chorusbsko mnie dopadla, gorączka, bol glowy, katarek i te sprawy.
Czekalam na Miska na gg. Ale jakos sie nie pojawia, nie mam dzis sil na Niego czekac.
Życzcie mi magicznej sily wyzdrowienia przez nocke ;)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#135 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:52

Olenka, Śpij Dobrze ;*
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#136 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:54

Życzcie mi magicznej sily wyzdrowienia przez nocke ;)

zaraz wymyślę zaklęcie i cię uzdrowie......
;-)

trzymaj się BABO :*
nie ma mnie tu i nie będzie.

#137 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 23:56

cerrata, gorzej jesli nie umie, to nie bedzie chcial isc zeby sie nie osmieszyc :mrgreen:

#138 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 00:01

oj to go pociesz, że ty też nie umiesz i będziecie się po prostu dobrze BAWIĆ!
Czasem to jest bardzo fajne, bardzo potrzebne, żeby się tak choć na chwilę oderwać od wszystkiego :)

no iiiidźcieeee :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#139 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 00:57

Eh eh ale nudy :-P Cerrata jesteś? :->
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#140 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 00:57

Cerrata jesteś? :->

jestem jestem, nie zginęłam :)
nie ma mnie tu i nie będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych