to tak ja jak, leń ze mnie śmierdzącyoczywiscie juz sie przymierzam caly wieczor
[11.12.2008] czwartek
#83
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:29
dziwne tłumaczenie to przecież urodziny ....W domu tez mama powiedziala ze adwent to nie bedziemy teraz switowac.
nie doczytałam czemu nie wracasz ? może cos sie da pomyśleć i choc na jedne dzień sie urwać ?Jak mu powiedzialam ze nie wracam na weekend
#85
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:31
Chodz bardzo trudny dzień mnie jutro czeka w szkole,już się zaczynam stresowac ehe
#87
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:33
P dzis napisal ze przyjedzie..zobaczymy.
#88
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:33
#90
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:35
#91
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:36
#93
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:37
#94
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:38
ja też sie zegnam papapappapapa
#98
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:43
oj ja tez, chcemy pojsc teraz i miec juz to z glowy, bo pozniej beda wazniejsze rzeczy na glowie i znacznie przyjemniejszeno ciekawa jestem jak będzie u Was
[ Dodano: 2008-12-11, 20:43 ]
ojej, jak slodkoja dzis jestem przeszczesliwa,bylismy u lekarza i widzielismy nasza kruszynke
emocje nie do opisania
#100
Napisano 11 grudnia 2008 - 20:44
widzielismy nasza kruszynke
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty

















