Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.12.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#81 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:28

oczywiscie juz sie przymierzam caly wieczor :mrgreen:

to tak ja jak, leń ze mnie śmierdzący :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#82 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:28

asia21_87, witaj ;-)

oczywiscie juz sie przymierzam caly wieczor

idż umyj i szybko wracaj na BS
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#83 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:29

W domu tez mama powiedziala ze adwent to nie bedziemy teraz switowac.

dziwne tłumaczenie to przecież urodziny ....

Jak mu powiedzialam ze nie wracam na weekend

nie doczytałam czemu nie wracasz ? może cos sie da pomyśleć i choc na jedne dzień sie urwać ?

#84 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:30

idż umyj i szybko wracaj na BS

no chyba tak zrobie :-)

calineczka, chyba w przyszlym tygodniu wybieramy sie do tej poradni, bylam ambitna i polowe wykresu sama stworzylam :mrgreen: , ale czesc musialam spreparowac :mrgreen: , nie dalabym rady :mrgreen:
Dołączona grafika

#85 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:31

Aj jutro już piątek-nareszcie !

Chodz bardzo trudny dzień mnie jutro czeka w szkole,już się zaczynam stresowac ehe :roll:

#86 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:31

bylam ambitna i polowe wykresu sama stworzylam :mrgreen:

no to podziwiam , że Ci sie chciało :-)

hyba w przyszlym tygodniu wybieramy sie do tej poradni,

to jest to spotkanie indywidualne tak ? na umowiony dzień ?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#87 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:33

fajna babka, bo powiedziala ze w post nikt nie bedzie pil itd. Ze w swieta urzadzimy. A po co mi urodziny w swieta.. No i postanowilam ze nie bede wracala do domu.
P dzis napisal ze przyjedzie..zobaczymy.

#88 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:33

calineczka, tak to jest indywidualne, ale nie trzeba sie umawiac, kobieta powiedziala, ze kazdy kto przyjdzie w godzinach jej urzedowania to zostanie obsluzony :mrgreen: . Podobno jak sie dobrze przygotujemy i opowiemy o tym wykresie to w 5-7 minut powinna nas zalatwic :mrgreen: . Marcin troche przerazony bo podobno facetow tez tam o cos pytaja.
Dołączona grafika

#89 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:35

Podobno jak sie dobrze przygotujemy i opowiemy o tym wykresie to w 5-7 minut powinna nas zalatwic :mrgreen: . Marcin troche przerazony bo podobno facetow tez tam o cos pytaja.

OMg to jeszcze pytac będą :roll: jak na egzaminie <hoho2></span> <hoho2></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#90 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:35

Mirabelka__22, wiesz co co do picia to twoja mam przesadza co za róznica że nie wypija np. dzis ale za to nawala sie wszyscy w pierwszy dzień świat .... eh rodzice..... wydaje mi sie ze on zrobi wszytko zeby tylko przyjechać a może pojedziesz do niego ? wiem ze to dziwny pomysł ale zawsze jakieś ?

#91 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:36

Ide na film. A potem spac. Dzis wypoczywam na maxa.

<byebye></span>

#92 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:36

OMg to jeszcze pytac będą :roll: jak na egzaminie <hoho2></span> <hoho2></span>

hehe, no dokladnie, podobno jego brata o cos zapytala, a on zupelnie byl myslami gdzie indziej jak jego juz teraz zona opowiadala o tym wykresie, ale jakos wybrnal :-)
Dołączona grafika

#93 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:37

fajna babka dzis powiedzial ze wpadnie. Ale wczoraj to juz zalamke mialam..

#94 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:38

Mirabelka__22, no doczytywałam że powiedział że wpadnie :-) fajnie i mam nadziej ze sie mu uda :-) i nie smutaj sie juz misiu kolorowy :) dobranoc

ja też sie zegnam papapappapapa

#95 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:41

Kita, no ciekawa jestem jak będzie u Was :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#96 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:41

No ja sie w koncu przelamalam i ide umyc te wlosy, a wlasciwie wziac prysznic...ale najpierw papierosek
<prysznic></span> <zarazwroce></span>
Dołączona grafika

#97 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:42

hellloooo

jejku jak tu sie ladnie i swiatecznie zrobilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja dzis jestem przeszczesliwa,bylismy u lekarza i widzielismy nasza kruszynke :-D
emocje nie do opisania <serduszka></span>


lece, poczytam sobie troszke co u was :-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#98 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:43

no ciekawa jestem jak będzie u Was :-)

oj ja tez, chcemy pojsc teraz i miec juz to z glowy, bo pozniej beda wazniejsze rzeczy na glowie i znacznie przyjemniejsze :-)

[ Dodano: 2008-12-11, 20:43 ]

ja dzis jestem przeszczesliwa,bylismy u lekarza i widzielismy nasza kruszynke :-D
emocje nie do opisania <serduszka></span>

ojej, jak slodko
Dołączona grafika

#99 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:44

angik1683, jak miło , że zawitałas :-D

ja dzis jestem przeszczesliwa,bylismy u lekarza i widzielismy nasza kruszynke :-D
emocje nie do opisania <serduszka></span>

fajnie <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#100 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:44

widzielismy nasza kruszynke

:-D super to oznacza ze wszystko jest w porzaadeczku? ciaza dobrze sie rozwija?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych