Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.12.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#61 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 18:57

no i witam sie wieczorowo

humorek nie bardzo mi się zrobił .... :cry:
tomek właśnie napisał ze kolejnego egzaminu nie zdał .... to już 5 do poprawy :/ boje sie o niego ..... widziałam że sie uczył i jak wychodził dziś do szkoły to z nadzieją ze będzie zdane .....
w domu wojna ... ojciec postanowił wydać 2000zł! no dentystę! jakieś tam żeby z tyłu mu dwa wypadły i będzie zakładał takie jakieś jak ich protezy .... powtarzam z tyłu .... kogoś kasa swędzi a ja nawet spodni nie mam ...... dom wariatów ..... jak ma nadmiar kupił by mamie bluzkę ........

#62 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 19:18

Witam wieczorkiem, niedawno w domu zladowalam, bylismy na obiadku u moich rodzicow, calkiem milo bylo, a przede wszystkim pysznie :-P .
Marcin teraz idzie w pilke pograc, ja chcialam isc na aerobik, ale niestety dzisiaj dostalam @ i brzuch mnie boli, wiec nici z cwiczen <bezradny></span> . No nic, popiore i poprasuje troche, no i posiedze troszke na BS :mrgreen: .

tomek właśnie napisał ze kolejnego egzaminu nie zdał .... to już 5 do poprawy :/

ojej, troszke sie tego nazbieralo, trzeba byc jednak dobrej mysli i mam nadzieje, ze uda sie wszystko stopniowo poprawic, zycze powodzenia.
Dołączona grafika

#63 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 19:22

tomek właśnie napisał ze kolejnego egzaminu nie zdał .... to już 5 do poprawy :/

Na szczęście poprawek można mieć więcej. Dlaczego nie zalicza?może ma jakieś problemy o których Ci nie mówi?
Pewnie teraz jest załamany...
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#64 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 19:24

witam

kurcze ale się dzis lekko wkurzyłam, bo spóźniłam się na autobus i musiałam póxniejszym jechać i później wróciłam do domku

teraz chwila na BS

gotuje mi się zupka dla Tigry :-D
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#65 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 19:33

Dzionek dzisiaj szybko zleciał.
Pojechałam z rodzicami na zakupy żywieniowe,
potem szybko obiadek i sprzątanie kuchni.
Misiek przemókł w pracy i teraz grzeje się pod kocykiem.
Zrobiłam mu wodę z cytrynką :-D

Zrobiłam roladę z boczku, wyszła przepyszna.
Jestem w Peru...

#66 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:02

fajna babka, dziwne.. On sobie tak z miejsca wylozy i munie szkoda? A na was szkoda.?
Witam sie.. ja tez mam problemy :-/
Nie wiem juz co z P robic.. nie moge mu pomoc..

[ Dodano: 2008-12-11, 20:12 ]
Jestem tu olewana ostatnio.. <bezradny></span>

Wiec milego wieczoru. pa

#67 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:15

Na szczęście poprawek można mieć więcej. Dlaczego nie zalicza?może ma jakieś problemy o których Ci nie mówi?

trzy egzaminy to z włoskie ..... ten własnie dzisiejszy też .... juz umiał na pewno bo jeszcze sprawdzam czy sie uczy czy o głupotach myśli .... no a dwa egzaminy z gramatyki .... z tymi z gramatyki to im tak poprawkę zrobiła ze jak nie zada to juz ma komisa .... specjalnie sobie zostawiła grupkę osób dla podtrzymania adrenaliny ..... a problemach to nie wiem ... choci ciągle zmęczony ale mu sie nie dziwię cały dzień na uczelni .... a te wszystkie egzaminy sie tak posypały na raz .....

dziwne.. On sobie tak z miejsca wylozy i munie szkoda? A na was szkoda.?

pisałam ci juz jak to u mnie wygląda z kasą studiami i w ogóle ..... mam dojsc chce sie wyprowadzić i mieć swoja kasę....

Nie wiem juz co z P robic.. nie moge mu pomoc..

co sie dzieje?

#68 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:16

Mirabelka__22, kochana co sie dzieje ?

[ Dodano: 2008-12-11, 20:16 ]
fajna babka, przykro troche ze mu znowu nie poszlo ale jak myslisz jaki jest tego powod?

#69 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:19

fajna babka, eh..egzaminy :-/
No wiem.. dziwnie z ta kasa.. Wspolczuje..

A z P.. Ta jego praca.. Nie wiem jak mu pomoc :-/ Ma coraz ciezej, teraz kierownik ich dzialu chce odejsc bo nie wyrabia. Wiec bedzie ich jeszcze mniej. Nie wiem jak P to zniesie bo juz jest ciezko. Dzis wychodzi z kumplami bo juz musi odreagowac.

A wczoraj plakalam przez moje urodziny.. :-(

#70 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:19

ale jak myslisz jaki jest tego powod?

z tym włoski to juz sie zastanawiam czy tomke babce czymś nie podpadł ..... no wiesz on ma cięty język jak czasem cos skomentuje a ona ma 25 lat (rok starsza jest ode mnie) wiec on sobie pewnie cos powiedział ... bo inni serio nic nie piszą na sowich kartach a jemu sprawdza literka po literce .....

#71 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:21

fajna babka, wiec mozliwe ze sie za luzno poczul i tak poszlo..i ma teraz przerypane.

#72 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:22

A wczoraj plakalam przez moje urodziny.. :-(

ty dopiero bedziesz miala prawda ? i dlacze4go plakalas?

#73 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:23

A wczoraj plakalam przez moje urodziny.. :-(

czyałm ze lipa ..... ale widac niz juz na to nie poradzisz ..... a co do pracy to nic nie mozesz zrobić tylko być przy nim
pisac mu że jest inteligentny zdolny i ograniczyć ilość swoich fochów i problemów jakie na jego przelewasz na niego ... bo jka ma zle w pracy a jeszcze bedzie mysła o tym że ty sie smucisz to gorzej mu bedzie ... cały świat mu sie będzie walił .....

#74 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:23

ty dopiero bedziesz miala prawda ?

tak bedzie 15 :-D
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#75 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:23

fajna babka, oj niedobrze to jest najgorsze bo jak bedzie chciala rzeczywiscie go udupic to to zrobi.... :-/ oby tak nie bylo

#76 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:25

Jak dobrze , ze po pracy już
Dziś humorek niezły bo wypłata była
:lol: :lol:

Włoski umyte teraz schną ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#77 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:26

ograniczyć ilość swoich fochów i problemów jakie na jego przelewasz na niego

tak to prawda lepiej go wspierac w takiej sytuacji... zeby czul sie doceniony

#78 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:26

calineczka, witaj :*

oj, przypomniałaś mi o czymś, też muszę sie wykąpać he he he
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#79 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:26

Najpierw chcialam zrobic impreze.. potem wyszlo ze nie zrobie bo jedna kolezanka jedzie, druga cos tam.. W domu tez mama powiedziala ze adwent to nie bedziemy teraz switowac. A P mi powiedzial ze wpadnie..tylko ze nie wiedzial ze ja nie wracam do domu. Jak mu powiedzialam ze nie wracam na weekend do domu to on ze tutaj nie da rady wpasc...
No i sie rozbeczalam bo nie mam z kim ich spedzic nawet..

#80 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 20:26

Włoski umyte teraz schną ;-)

oj ja musze to zaraz zrobic :-/ oczywiscie juz sie przymierzam caly wieczor :mrgreen:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych