humorek nie bardzo mi się zrobił ....
tomek właśnie napisał ze kolejnego egzaminu nie zdał .... to już 5 do poprawy
w domu wojna ... ojciec postanowił wydać 2000zł! no dentystę! jakieś tam żeby z tyłu mu dwa wypadły i będzie zakładał takie jakieś jak ich protezy .... powtarzam z tyłu .... kogoś kasa swędzi a ja nawet spodni nie mam ...... dom wariatów ..... jak ma nadmiar kupił by mamie bluzkę ........






Temat jest zamknięty
















