Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[04.12.2008 czwartek]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
186 odpowiedzi w tym temacie

#101 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 17:39

Lolka000, poddaje sie, czekam na Lukasza,niech on konczy :-?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#102 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 17:44

hehehe no w sumie od czego mamy facetów:P:P 8-)
Dołączona grafika

#103 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 18:09

A ja skończyłam w końcu robić prezentację :] Nie chciało mi się, a jak się już zabrałam, to wyjść nie mogłam :P

#104 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 18:09

hehehe no w sumie od czego mamy facetów:P:P 8-)

całkowicie sie zgadzam ..........

nie smuć się... <pocieszacz></span>

bardzo bym chciał ale jakoś się nie da o tym nie mysleć ........

byłam przed chwilą na kolacji w knajpie mama zapraszał chciał mi humor poprawić ....

z pozytywów to jeszcze wam sie nie chwaliłam oduczam mojego tomka palić dziennie wypalał około 20 papierosów a teraz po burzliwej dyskusji i pokazaniu mu że sam sie wpędza w chorobę obiecała trochę zmniejszyć i już od tygodnia wypala 10 papierosów :-) ciężko mu jest bo pali prawi od dziecka wiec te 10 mniej to dal nas duży sukces bo koledzy zachęcają częstują ...... najgorzej jest przy piwku czy na przerwach .ale mam motywacje robi to by mnie uszczęśliwić ....

#105 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 18:16

Witam się. Właśnie wróciłam z zajęć. Nastrój wisielczy, ale nawet nie ma sensu o tym gadać..

#106 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 18:18

Witam ponownie w dni dzisejszym ;-) no teraz ma spokój rodzinka pojechała <tancze></span> chciałam iść do kuzynki, na jakieś winko, ale mi się nie chce i brzusio boli :-/ więc wole posiedzieć na BS :mrgreen:
fajna babka, <pocieszacz></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#107 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 18:18

Cieszcie się że w ogóle ich macie.. zamiast narzekać..

#108 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 18:46

Mirabelka__22, nie zlosc sie ;-)
Ja juz powrocilam sobie... jazdy nawet ok, a pan michal powiedzial, ze jak bede w takim tempie (tj 2 razy w tygodniu po 1h) te jazdy miec, to bedzie to trwalo w nieskonczonosc...
A czy mnie sie gdzies spieszy? :-P :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#109 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 18:56

maartekkk, ja jezdzilam codziennie.. W rezultacie wszyscy sie zdziwili bo w wakacje zrobilam prawko :-D

#110 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 19:00

Jakby mi się tak chciało, jak mi się nie chce......
Ale tumiwisizm mnie dopadł... <bezradny></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#111 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 19:02

Kahela, ja tez zmeczona a chcialam ten projekt porobic..ale na zajeciach od rana do teraz to mi sie nie chce... Choc jutro wolne mam <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>

#112 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 19:05

bratanica obudziła mnie po 6 ! Miało padac ale pogoda była sliczna , choć wiem to tylko zza okna bo do zmierzchu na uczelni byłam :-|

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#113 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 19:08

Ja chyba tez sie przespie.. Mam nadzieje ze wstane jeszcze dzis.

#114 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 19:16

właśnie się pożarłam z Radkiem...
ja pierdziele nie mam sił czasami na niego....
nie ma mnie tu i nie będzie.

#115 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 19:27

cerrata, nie pożerać się <nenene1></span> :mrgreen:

Ale tumiwisizm mnie dopadł...

uważaj bo to zaraźliwe <ojejkuu></span>

ja powróciłam z miasta (miałam ambitny plan czapkę kupić-na planach sie skończyło - widać nie dane mi jest w czapce chodzić :mrgreen: )i z zajęć (towarzysz filozof genialny gość <huraaaaa></span> )


no i ogólnie zmęczona troche jestem no ale :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#116 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 19:28

właśnie się pożarłam z Radkiem...

o co poszło???

Kahela napisał/a:
Ale tumiwisizm mnie dopadł...
uważaj bo to zaraźliwe <ojejkuu></span>

no to ja sie chyba zaraziłam...;/ ze niby mam sie pouczyc z niemieckiego...:P
Dołączona grafika

#117 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 19:40

właśnie się pożarłam z Radkiem...

o co poszło???

Kahela napisał/a:
Ale tumiwisizm mnie dopadł...
uważaj bo to zaraźliwe <ojejkuu></span>

no to ja sie chyba zaraziłam...;/ ze niby mam sie pouczyc z niemieckiego...:P

cerrata, zdarza sie niestety - te facety sa czasem jakies niereformowalne :-P :-P
Lolka000, ja chyba tez sie zarazilam - jutro sprawdzian z matmy? smieszne... :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#118 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 19:41

Dobry wieczor ;-)

Ale sobie dzisiaj pospalam <olaboga></span> Najpierw wstalam o 12..... zrobilam troszke porzadkow w szafce :-> male pranie i tak o 16-ej padlam na lozku z okropnym bolem glowy.... a ja tu chcialam jutro porzadki wszedzie zrobic i chyba nic z tego <bezradny></span>

Mam juz ulozony grafik na grudzien.... Prawie NIC nie bede pracowac.... Znowu malo zarobie <trojk1></span> <trojk1></span>

#119 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 19:44

Madzik :), a gdzie pracujesz?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#120 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 19:45

a chyba tez sie zarazilam - jutro sprawdzian z matmy? smieszne... :lol:

ohhhh szkoda gadać;/ ja juz chce swieta;/

ej mam takie pytanko... moze gdzies jest tu taki temat który mi odpowie przekierujcie jakby co:p

czy sa tu jakies studentki filologii polskiej????
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych