Muszę tylko wybrać jeden z dwóch....
Jakieś rady..?
Napisano 04 grudnia 2008 - 14:10
Napisano 04 grudnia 2008 - 14:14
Napisano 04 grudnia 2008 - 14:20
Napisano 04 grudnia 2008 - 14:25
drugi bardziej mi do ciebie pasuje
Drugi to jak jakas psychiczna.. dziwnie zakrecony
Napisano 04 grudnia 2008 - 14:28

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:30
Napisano 04 grudnia 2008 - 14:31
idealnie to okreslilas,jak nasza KahelaKahela, a mi sie pierwszy podoba.. Drugi to jak jakas psychiczna.. dziwnie zakrecony
Napisano 04 grudnia 2008 - 14:38
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Napisano 04 grudnia 2008 - 14:45
Napisano 04 grudnia 2008 - 14:53
dzięki czarownico, bardzo miłe jest to co napisałaś...pozytywnie zakrecona wariatka jest na tym avku i taka dla mnie nasza Kahela jest,pozytywnie zakrecona babka
też tak myślę...Kahela ten ci pasuje
wiem, że miałam ładny...ale ten "zakręcony" jest bardziej mój...wczoraj miałaś bardzo ładny
Napisano 04 grudnia 2008 - 14:56
Napisano 04 grudnia 2008 - 14:59
Napisano 04 grudnia 2008 - 15:00
Napisano 04 grudnia 2008 - 15:08
skoro tak, to wniosek, że wybrałam avek idealnie...alez ta babka do Ciebie podobna, poczatkowo myslalam, ze to ty
Napisano 04 grudnia 2008 - 15:14
Napisano 04 grudnia 2008 - 15:14
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych