Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[04.12.2008 czwartek]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
186 odpowiedzi w tym temacie

#61 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:09

No...znalazłam avek dla siebie...
Muszę tylko wybrać jeden z dwóch....
Jakieś rady..? ;-) :-D

Załączone miniatury

  • juliette_binoche.JPG
  • jb-avedon-18.jpg

Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#62 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:10

Kahela, nikt za Toba w awkach nie nadazy..

#63 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:14

Madzia81, ale te dni szybciutko leca,juz coraz blizej rozwiazania

Ja popakowalam czesc talerzy i kubkow,
zla jestem jak nie wiem,
wiedzialam,ze mieszkam z burakami,ale ze az z takimi?
Cwaniaki pozabierali swoje rzeczy z pokoju i dowidzenia,depozytu nie placili i maja wszystko w nosie,piekarnik tak dowalili,ze strach bylo go otworzyc i teraz ja musze go szorowac choc otatni wogule go nie uzywalam,bo balam sie cokolwiek do niego wlozyc,a w swoich pokojach nawet nie pozamiatali :evil: :evil: :evil: :evil:
nie wspominajac o toalecie i lazience,z ktorych tez korzystali a wogule po sobie nie posprzatali :roll:

oj,Donnkaja tez poprosze troche tej energi zebym miala sile to ogarnac do wieczora

[ Dodano: 2008-12-04, 13:15 ]
Kahela, drugi bardziej mi do ciebie pasuje :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#64 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:20

Kahela, a mi sie pierwszy podoba.. Drugi to jak jakas psychiczna.. dziwnie zakrecony

#65 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:25

drugi bardziej mi do ciebie pasuje


Drugi to jak jakas psychiczna.. dziwnie zakrecony


skoro zakręcony i jak psychiczna to faktycznie bardziej do mnie pasuje... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#66 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:28

Kahela, Jak najbardziej pierwszy ;-)

Witam sie ;-) ale ten dzień szybko zleciał ;-) wieczorem ucze mojego W. godzin z angielskiego bo jutro ma "kolosa" z tego a nigdy sie nie uczył angielskiego :-) a tymczasem lece do urzędu odebrać prawko!!! w końcu jestem kierowcą!!!! :lol: :lol:
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#67 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:30

No to wychodzi, że raz pierwszy, raz drugi... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#68 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:31

Kahela, a mi sie pierwszy podoba.. Drugi to jak jakas psychiczna.. dziwnie zakrecony

idealnie to okreslilas,jak nasza Kahela

a tak na powaznie to taka pozytywnie zakrecona wariatka jest na tym avku i taka dla mnie nasza Kahela jest,pozytywnie zakrecona babka :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#69 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:31

Kahela, wczoraj miałaś bardzo ładny :-P
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#70 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:38

Witam babeczki ;-)
U mnie słoneczko za oknem, więc humorek od rana dobry :mrgreen:
Kahela, Mirabelka__22, śliczne aveki, Kahela ten ci pasuje <ookk></span>
troszkę zwami posiedzę bo poźniej musze zmykac bo rodzinka się zjedzie ;-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#71 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:45

Karolina86, dzieki :-D
Ja zjem zupke i lece na zajecia. Licze troszke ten projekt juz ;-)
Mam nadzieje ze nie padne spac jak wroce.. :-/ Bo zawsze tak jest i juz mam koniec czwartku. A wolalabym cos pozytecznego jeszcze zdazyc zrobic.

#72 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:53

pozytywnie zakrecona wariatka jest na tym avku i taka dla mnie nasza Kahela jest,pozytywnie zakrecona babka

dzięki czarownico, bardzo miłe jest to co napisałaś... <zawstydzony></span>

Kahela ten ci pasuje

też tak myślę... ;-)

wczoraj miałaś bardzo ładny

wiem, że miałam ładny...ale ten "zakręcony" jest bardziej mój... ;-)

Mirabelka__22, miłych zajęć...czasem mi brakuje takich zajęć właśnie...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#73 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:55

dzięki czarownico, bardzo miłe jest to co napisałaś... <zawstydzony></span>

nie wiem czy mile,ale wiem ze prawdziwe :mrgreen:

ide dalej pakowac :roll: ale mam juz dosyc :evil:

pewnie za jakies 15 minut zrobie sobie przerwe - wiec do pozniej :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#74 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:56

Ja to procz tego ze teraz spiaca, to jak wroce pewnie znikne az do jutra.. Nie lubie tego.. Jak do domu wracam w piatki to tez caly dzien spie.. No coz, przemeczona.. :-D <bezradny></span>

<byebye></span>

#75 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 14:59

ale wy szalejecie z tymi avkami

ja mam troche czasu i na 19 ide do pracy az sie boje pomyslec mamy dzis rezerwacje na 50-60 osob :-? masakra ciekawe o ktorej wroce do domu
serio strach sie bac

a teraz wlasnie mam 2 hydraulikow w domu bo nam sie cala terma podgrzewajaca wode zepsula bo kupilismy nowy kran ktory nie pasowal do tej termy i sie rozwalila :roll:

mam nadzieje ze wlasciciel naszego mieszkania za to zaplaci <olaboga></span> <stres></span>

#76 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 15:00

angik1683, nie przejmuj sie, niech myszy im sie zaplegna :-P ;-)
Kahela, alez ta babka do Ciebie podobna, poczatkowo myslalam, ze to ty ;-)

Robie dzis wolne od forum ;-) nie chce mi sie czytac,
wrocilam dopiero, i pora pomyslec nad jakims obiadem :roll: buuuuuu nie chce mi sie :mrgreen: <opalanko></span> <bezradny></span>
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#77 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 15:08

alez ta babka do Ciebie podobna, poczatkowo myslalam, ze to ty ;-)

skoro tak, to wniosek, że wybrałam avek idealnie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Olciiia, a Ci hydraulicy to chociaż tacy jak ten z reklamy..? :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#78 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 15:14

Mieszkanko sprzątnięte, zakupy zrobione, pierogi na obiad też...
więc mam luz.
Teraz kawka i troszkę posiedzę z wami.
Jestem w Peru...

#79 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 15:14

no powaznie ;-) oczy te same :mrgreen:

juz wymyslilam, zrobie placki po wegiersku, jade na zakupy.

Pa :D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#80 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 15:29

PRZERWA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

madzia, ty dzisiaj wolne sobie od gotowania powinnas zrobic,do restauracji na romantico kolacyje, a nie do garow :mrgreen:

Olcia oj,to sie wam narobilo,oby wlasciciel zaplacil,bo to pewnie beda duze koszta :-?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych