Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[04.12.2008 czwartek]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
186 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 11:30

asia21_87, teraz ja tez;d

witam sie i zaraz ide spac, na 2 godzinki i znow do pracy, taki maraton az do swiat mam:(
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#22 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 11:33

Zielonooka, a to Ty pracujesz i sie uczysz tak
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#23 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 11:58

hej :)

dopijam soczek, słucham wypowiedzi p. Korcz. i zaraz biorę się za prasowanie pieluszek :-) coś mi klawiatura szwankuje, wiec zmykam. będę potem.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#24 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:00

A ja idę sobie kolejną kawkę strzelić....
Ale dziś zimno...masakra <zimnoo></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#25 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:04

A ja idę sobie kolejną kawkę strzelić....

a nie za dużo

co Ty tak te avatarki zmieniasz :->
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#26 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:04

Hey ;-)

Ja właśnie się szykuję,ogarniam się bo o 16/17 ma Skarbuś przyjechac więc wolę już byc gotowa :-)

A tak wogóle to złapałam doła,smutna jestem ehh..Ale Skarbuś przyjedzie więc może mi poprawi humorek,chciała bym się mu wygadac ale nie wiem czy będę umiała z Nim o tym rozmawiac.

#27 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:04

bo o 16/17 ma Skarbuś przyjechac więc wolę już byc gotowa :-)

kobieta masz jeszcze pól dnia :-/
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#28 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:12

asia21_87, kaw piję około 7 dziennie....bo lubię, ale za to w malutkiej filiżance, więc kilka łyków i po kawie... ;-)
A avki zmieniam, bo przyzwyczaiłam się do tego z Monicą na niebieskim tle, tylko mi teraz po z-fioletowieniu nie pasuje i szukam czegoś z czym będę się dobrze czuła...a co, ten zły..?

Madziuś, faktycznie szybko się ogarniasz...ale przynajmniej będziesz zrobiona na bóstwo na 100% :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#29 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:17

Dziewczyny niż ja się ogarnie to dużo czasu zajmnie :lol:

A wolę teraz to zrobic,bo potem chce troszkę posiedziec na necie i mi się już nie będzie chciało ;-)

#30 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:17

a co, ten zły..?

właśnie niezły <ookk></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#31 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:22

dzien doberek


ja jeszcze sobie w lozeczku leze,dzis ostatni dzien w tym mieszkaniu wiec czeka mnie jeszcze troche pakowania i sprzatania.
Wieczorem po zdaniu kluczy jedziemy do Lukasza brata i w sobote o 3 rano ruszamy na lotnisko.
Dzis Lukasza ostatni dzien w pracy,jutro jedziemy razem na ostatnie zakupy i bedziemy zalatwaic wszystkie sprawy.
Teraz lece sobie kawusie strzelic bo mi jedna slodka czarownica ochoty narobila.

Milego dzionka
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#32 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:22

Witam się i ja <hello></span>

Piękan pogoda lecz ja humorku nie mam za bardzo bo nadal wypłaty nie dostałam a pieniądze mi są potrzebne!!! Coraz bardziej się o to wkur**** :evil: Nie mam za co prezentów kupić!

<ookk>


#33 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:25

angik1683, cześć

no to widze ze ręce pełne roboty masz, pakowanie itd
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#34 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:27

asia21_87, czesc :-D

no naszczescie dzis juz ostatni dzien :-D

a co tam u ciebie,jak tam na bezrobociu? ;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#35 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:30

a co tam u ciebie,jak tam na bezrobociu? ;-)

a powodzi sie, nie narzekam, tez cos cały czas robie :mrgreen:

to śpie, obiad zrobię, na spacer z psem wyjde :lol:
tylko moj piel leniwy bo spi cały czas (nie chce sie chwalic ale ze mnie też len jest )
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#36 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:31

asia21_87, no to juz wiadomo po kim Tigra to ma :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#37 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:32

angik1683, wiadomo :oops:

dopijam kawke i pojde dam jej jeść a potem na spacer wyjde
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#38 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:34

no musisz ja troche rozruszac ;-)
ja swoja kawe dopiero zaczynam - pysiotaaaa <jezorek11></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#39 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:37

HEjka! JA wlasnie sniadanko sobie wcinam :D Pogoda jako taka, ale sloneczka brak. Ale najwazniejsze ze nie pada. Na zajecia bede szla jakos dopiero na 17 wiec luzik. I juz weekend! A jutro moj D. do mnie przyjezdza na weekndziek :D :mrgreen:
angik1683, jak tam walizka? Juz 10 kg ubylo ? :-D
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#40 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 12:39

Olenka, czesc :-D

przepakowalam i w walizce teraz jest 15kg,czyli tyle ile moze byc,ale zostalo mi luzem 5 kg,bo moja podreczna torba jest za mala na 10kg <bezradny></span>
Bratowa Lukasza ponoc ma jakas wieksza torbe i moze mi pozyczyc,wiec powino byc dobrze :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych