Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[04.12.2008 czwartek]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
186 odpowiedzi w tym temacie

#1 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 01:28

no to mamy czwartek :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 01:30

No to ja się witam z czwarteczkiem. I od razu żegnam bo uciekam do łóżeczka :* <spie1></span> <bejbi3></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#3 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 01:32

Olenka, pa pa

do dziś
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 01:34

asia21_87, a Ty jeszcze nie uciekasz spac? :mrgreen: juz taka pozna pora... :-P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#5 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 01:35

Olenka, ja nie narazie ie uciekam
dopiero co przyszłam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 01:41

asia21_87, to w takim razie ja życze przyjemnej nocki i juz mzykam pod moja cieplusieńką kołderke :D paaa
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#7 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 01:42

Olenka, no papa miłego grzańca
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#8 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 02:07

asia21_87, jestes jeszcze czy juz nie?:)
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#9 Donkotjo

Donkotjo
  • Użytkownik
  • 341 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 07:57

Co za dzień,do pracy na 7:30,ja zaspałem,budzę się,patrze na zegarek,a tu: 7:28 :shock:

Na szczęście do pracy mam ok. 50 metrów, więc skończyło się jedynie na kilkuminutowym spóźnieniu :-P

#10 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 08:12

Witam cieplutko!

U mnie piękne, pomarańczowe niebo,
więc myślę, że będzie cieplutko dzisiaj :mrgreen:

Znowu spędziliśmy z D. fantastyczny wieczór wczoraj :lol: <love></span>

Milutkiego dzionka <buzki></span>
Jestem w Peru...

#11 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 08:18

Witam Drogie Panie i Panow tez:P juz sie wybudzilam, wypadalo by sie zbierac - przed 9 bus, potem jazdy i do szkoly...
Milego dnia ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#12 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 08:42

Ja juz od roku nie mam tego problemu :) Mam na 15 zawsze :)

Witam cieplutko!

U mnie piękne, pomarańczowe niebo,
więc myślę, że będzie cieplutko dzisiaj :mrgreen:

Znowu spędziliśmy z D. fantastyczny wieczór wczoraj :lol: <love></span>

Milutkiego dzionka <buzki></span>


Takiej to dobrze- przyznaj sie co robiliscie? :D
I love you, not for what you are, but for what I am when I am with you.

#13 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 08:49

przyznaj sie co robiliscie? :D

ciii
nie powiem <buzibuzi5></span>
Jestem w Peru...

#14 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 08:54

Cześc wszystkim
Dzis humor na razie w zawieszeniu zobaczymy co dalej
Wieczorkiem postaram sie byc dłużej bo Krzyska nie będzie więc komp dla mnie ;-)

A na razie poki co kawka
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#15 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 08:58

Ja tradycyjnie o 9.00 do mamy na kawkę <byebye></span>
Jestem w Peru...

#16 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 09:07

Ja też siadłam jak co rano do Babskiego...kawa się robi...chwilka relaksu...miodzio... :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#17 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 10:01

a ja z rana na chwile tylko :) zaraz na miasto, potem na zajecia... i tym sposobem wroce koło`17:30 :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#18 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 10:05

<hello></span> , ja jak zwykle o tej porze witam sie z pracy ;-) . U mnie piekne sloneczko <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> , szkoda tylko, ze nie moge sie teraz wybrac na spacer, tylko trzeba w tych murach siedziec :-/ .
Po pracy lecimy na obiad do moich rodzicow, a pozniej byc moze gdzies na meczyk bo Lech gra :-D .
A tak poza tym, to caly czas trwaja przygotowania slubne :-D , juz mamy taka w miare ostateczna liste gosci, teraz bedziemy obraczki wybierac.
Zycze milego dzionka <buzki></span>
Dołączona grafika

#19 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 11:14

witam kochane babeczki.. no i dorgich panow rowniez...

dzis za oknem sloneczko.. chyba na chwile na jakis spacerek potem skocze... musze jakis obiad na dzis zmajstrowac.. ciezko dogodzic jak kazdy co innego lubi ehh... w swobote urodziny mamci.... ale prezent jeszcze nie dotarl :-/ ...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#20 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 11:28

asia21_87, jestes jeszcze czy juz nie?:)

juz wtedy nie


ale juz teraz jestem :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych