[04.12.2008 czwartek]
#2
Napisano 04 grudnia 2008 - 01:30
#4
Napisano 04 grudnia 2008 - 01:34
#6
Napisano 04 grudnia 2008 - 01:41
#8
Napisano 04 grudnia 2008 - 02:07
#9
Napisano 04 grudnia 2008 - 07:57
Na szczęście do pracy mam ok. 50 metrów, więc skończyło się jedynie na kilkuminutowym spóźnieniu
#10
Napisano 04 grudnia 2008 - 08:12
U mnie piękne, pomarańczowe niebo,
więc myślę, że będzie cieplutko dzisiaj
Znowu spędziliśmy z D. fantastyczny wieczór wczoraj
Milutkiego dzionka
#12
Napisano 04 grudnia 2008 - 08:42
Witam cieplutko!
U mnie piękne, pomarańczowe niebo,
więc myślę, że będzie cieplutko dzisiaj![]()
Znowu spędziliśmy z D. fantastyczny wieczór wczoraj![]()
![]()
Milutkiego dzionka
Takiej to dobrze- przyznaj sie co robiliscie?
#13
Napisano 04 grudnia 2008 - 08:49
ciiiprzyznaj sie co robiliscie?
nie powiem
#15
Napisano 04 grudnia 2008 - 08:58
#16
Napisano 04 grudnia 2008 - 09:07
#17
Napisano 04 grudnia 2008 - 10:01
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#18
Napisano 04 grudnia 2008 - 10:05
Po pracy lecimy na obiad do moich rodzicow, a pozniej byc moze gdzies na meczyk bo Lech gra
A tak poza tym, to caly czas trwaja przygotowania slubne
Zycze milego dzionka
#19
Napisano 04 grudnia 2008 - 11:14
dzis za oknem sloneczko.. chyba na chwile na jakis spacerek potem skocze... musze jakis obiad na dzis zmajstrowac.. ciezko dogodzic jak kazdy co innego lubi ehh... w swobote urodziny mamci.... ale prezent jeszcze nie dotarl
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty
















